Skoči na vsebino

Kymco


mrbrdo

Priporočene objave

LP

Zanima me ce kdo ve kako se obnesejo tile Kymco skuterji (tisti do 500.000 SIT)? Kolk se recimo splača v primerjavi z ostalimi znamkami istega cenovnega razreda pa kvaliteta pa to.. Če se splača kupit v glavnem..

Hvala,

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam sicer 250ccm, ampak kvalitetni so (vsaj glede na nizko ceno). Poznal sem pa dve Cobri, ki sta bili zvoženi do ene 20.000km, mislim, da je ena imela celo 30.000km, pa ni bilo treba druga menjati, kot jermen. Pomoje je kvaliteta čisto ista kot pri kakšnih italjanih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no en moj kolega ma tud unga Super (ne vem cist tocno kater model), pa tud zaenkrat se ni mel problemov, ampak ga ima sele mal vec kot pol leta.. Dejte se ostali ki imate te motorje mal povedat kakšne izkušnje mate.. Predvsem 50ccm.. Pa kako se kaj obnese brez blokad? Aja edino ta kolega je reku da mu porabi malo več benza kot naj bi (4l\100, njemu pa 5l\100), sam to je verjetno zato ker se po mestu vozi.. Na servisu so mu rekli da bo šel brez blokad okrog 80..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je imel prijatelj Kymco ZX mislim da je model, 50cc seveda. Skuter je šal kar lepo, vendar vedno manj, na koncu mogoce 30 :D , samo to je posledica vzdrževanja, saj bi mogo menjat jermen in ostalih par stvari. Drugače so kar vredu skuterji, mislim da imajo motor od honde, če se ne motim :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kymco, Kdo ve kaj o teh novih skuterjih? :P :P :P TO NI NOU SCOOTER! :lol1: Firma ze obstaja od leta 64 se mi zdi. :lol: Men se zdi da to nemore bit tok slab scooter glede na to da se je obdrzal vec kot 40 let, pa tudi najvecji izvoznik scooterov je(na svetu) :worship: Vec pa ti nemorm povedat kr noben moj kolega nima tega scooreta :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ... v gorici tam mal bolj dol od moje sole ma neki tipo trgovino ko prodaja kymco stvarce notr pa lej kokr sm jst gledu niti ne mora bit tok slabo ... ko pa vids tiste zverce od 125ccm naprej tist je sele hudo ... drgac pa je to res ze dokaj stara firma in mislim da tud scooter ne more bit tok slab kr se zanga dobijo cist vsi deli pa kiti itd. tko da ne vem ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko gre? tolko kot vsi skuti brez blokad. z 12" uplinjacem majo vsi orginal skuti z zracnim hlajenjem koncne nekje 70kmh, tisti z h2o pa 75kmh. to so realni podatki. vecina skutov ma zanic stevce, ki so natancni samo do cca 50kmh, dalje pa lazejo vedno bolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem bil en teden na Krfu in moram rečt, da je tam to precej pogosta znamka. Kako pa je s dotičnim modelom pa nevem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tam mogoce.......sam prnas pa ni nobenga......vsaj na ptuju ni nobenega :hmm: kupi si model "super" ki sploh nene slabo zgleja :) pa se tip bos kr bos meu edinega :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja samo tak btw kymco je kupo ducatija in lahko pricakujemo malo bol sportno nastrojen scoote v ducati rdeci barvi :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Klapa jst mam Kymco Super 9 50.in vam povem da teče kot urca.men je še boljš kot yamaha,malaguti,gilera.sm dau gor kit 70 malossi,primarne,sekundarne prenose,športni filter,fergazer delorto 19.ospuh tecnigas RS70.Če ma kdo kaj prot teli znamkii naj se oglas pr mene!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa jst mam Kymco Super 9 50.in vam povem da teče kot urca.men je še boljš kot yamaha,malaguti,gilera.sm dau gor kit 70 malossi,primarne,sekundarne prenose,športni filter,fergazer delorto 19.ospuh tecnigas RS70.Če ma kdo kaj prot teli znamkii naj se oglas pr mene!!! :)

ti si pa nekam hitr nabavu vse to vkup... a si prepričan da imaš vse to al si to sanjal ponoč kak se peleš pa fukneš iz ovinka? :D

to ma hondino mašino in nwem kolk to sploh gre... ja, kolk pa gre? Kolk si dou za kit, a imaš gus kit? kteri filter si dau? kaj pa lamele, si menjal? variomat pa sklopko si kj rihtal? fedre pa utežke si kj menjal al maš original?

potem si ti dou 400 čukov za motor, 40 čukov za kit, 34 čukov za prenose, 4 čuke za filter, 14 čukov za frgazer, 37 čukov za auspuh... torej si dou še dodatnih 130 čukov za predelavo v prvem tednu??? ti si se pa očitno zagnal na to...al? :D ka ti mislš it dirkat s to šajtrgo al kwa? :D :hmm:

srečno vožnjo ti želim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No jaz imam kymco Vitality 50 2T in uglavnem dela ko urca

No vsem naj povem nima nobenega hondinega motorja ampak tisti skuteri od honde ki so imajo kymcov motor notr

No danes sem ga pripeljal z prvega servisa in uglavnem mi je dal blokade dol pa zamenjal avspuh pa mi gre 70 ampak samo zato ker je reku tata gor naj ga zablokirajo tako da bo šel 70 na uro čene pa mi je reku gor da ko je šel na prvo vožnjo ko je vese dal not je šel 100km/h samo z blokadami dol pa avspuhom tistim ki je ravnotko od kymcota samo da je smizdi 70ccm in teče čene ko urca

No vsi ki kupujete se vam splača uzet kymcota

Aja pa še to avspuh stane 24.500 sit

Prvi servis 13.500 sit

Kit malosi pa je 100 eu ali 24.000 sit

Popravljeno . Popravil klesco5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No jaz imam kymco Vitality 50 2T in uglavnem dela ko urca

No vsem naj povem nima nobenega hondinega motorja ampak tisti skuteri od honde ki so imajo kymcov motor notr

No danes sem ga pripeljal z prvega servisa in uglavnem mi je dal blokade dol pa zamenjal avspuh pa mi gre 70 ampak samo zato ker je reku tata gor naj ga zablokirajo tako da bo šel 70 na uro čene pa mi je reku gor da ko je šel na prvo vožnjo ko je vese dal not je šel 100km/h samo z blokadami dol pa avspuhom tistim ki je ravnotko od kymcota samo da je smizdi 70ccm in teče čene ko urca

No vsi ki kupujete se vam splača uzet kymcota

Aja pa še to avspuh stane 24.500 sit

Prvi servis 13.500 sit

Kit malosi pa je 100 eu ali 24.000 sit

jnest sm za auspuh bal 35, za 70 kit bom pa dau 35, od polinija.drgač pa res ni nobenih problamov,sosolcu je gilera za ene trikrat crknla umas ko men še kr dela.sam psst..., pa to NISO ŠAJTRGE!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Oila

js rabim pomoč. In sicer mam skuterja kymco grand dink 50 in sem se enkrat po dežju pelo zdej mi pa števec za hitrost ne dela več :( ....KAJ NEJ NARDIM??? kje se dobi novi števec???? morm kej druga zamenjat??? :? :? :?

PROSIM ZA ODGOVORE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kot sem že v naslovu napisal me zanima če kdo ve kolikšna je teža in mere originalnih valčkov v kymco vitality 50

Hvala že v naprej

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Hello!

Pomoje sploh ni tako slab scooter. Če pravite da ima neke veze z Hondo. Ko pa si kdo kupi Hondo so pa vsi čist veseli, matr kero makino si kupu. Ko pa slišijo znamko Kymco pa vsi to je navadno sranje.

Lep pozdrav :OK:

Naj me kdo popravi, če se motim! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Pomoje sploh ni tako slab scooter. Če pravite da ima neke veze z Hondo. Ko pa si kdo kupi Hondo so pa vsi čist veseli, matr kero makino si kupu. Ko pa slišijo znamko Kymco pa vsi to je navadno sranje.

Lep pozdrav :OK:

Naj me kdo popravi, če se motim! :yea1:

Za hondo ti nebo nuben reku lej kero makino si kupu ker scooterji honda niso priznani. Najbolj priznani so italijani in pa japonska yamaha! Ta skuter je če rabiš prevoz na krajso razdalo in od motorja ne pričakuješ kaj posebnega. Je pa res da je honda dobra za tezke motorje in avtomobile. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa jst mam Kymco Super 9 50.in vam povem da teče kot urca.men je še boljš kot yamaha,malaguti,gilera.sm dau gor kit 70 malossi,primarne,sekundarne prenose,športni filter,fergazer delorto 19.ospuh tecnigas RS70.Če ma kdo kaj prot teli znamkii naj se oglas pr mene!!! :)

se temu sploh še lahko reče kymco skuter?

Popravljeno . Popravil Matic7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!