Skoči na vsebino

18. Motohappening - Grobnik


Gregs

Priporočene objave

Edit by Perla:

Iz teme o Grobniku:

-----

duhc:

Meni pa 1.50 vec kot ustreza. :OK: sicer sem se s takratno 10 let staro CBRko zelo namucu, da sm prsu v takem cajtu mimo ciljne, ne vem pa se kako je z VTR ker nism se bil dol. Magari bom moru vzet dol s sabo en kamjon bencina, ma ajde.. gremo rejsat!! no expences! ;) :blink:

Zdej pa bistvo: ker mene (pa se vsaj dva kolega) ze posteno razganja in preprosto TREBA IT na grobnik me zanima cist en prakticen nasvet - kdaj it. Aja, ce bi bilo mozno bi bil sel (predpreteklik :lol:) te dni kukr je sel misty oziroma BIZIXXX samo ok, ni ratalo. jebat ga.

ok, pro et contra. :)

Kot pise tuki bo od 8. do 10.7. motohappening oziroma 13.7. moto free practice. Zdej, naceloma bi sli 8.7. (petek) ko naj bi bilo manj guzve, samo jst recimo bolj navivam za 13.7. ker se mi zdi, glede na vase izkusnje, da bom mel vec od dneva in voznje. Sploh pa, a je edini nacin za vozit v petek na motohappeningu, da vzames celodnevni termin (torej 15.000 SIT) al je mozno tudi za kaj manj? Oziroma kar prit dol in it za eno urcko na pisto kot zadnjic ko ste dali 40EUR? :?

Drgace je pa do 8.7. oziroma 13.7. se neki rdecih polj (exclusive reservation) in razmisljam ce se tem ljudem da nekako pridruzit al je prou no go? :whistle: Alpa magari ce kdo slucajno zasledi da kej odpade bi blo lepo da to informacijo deli z nami :OK: Ok, svinja sanja koruzo, ampak nikol ne ves. :krneki:

ja nc, lep pozdrav! :)

duhec

-----

gregs:

Duh'c, gremo 8. in 13.... Kej pravš na to?! :naughty:

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duhec, sej če si sam na pisti sploh ni zanimivo... no ja, morda na začetku, ko še spoznavaš progo, sam je spet bolje da se učiš od nekoga ki jo pozna.

Drugače pa sem zadnja dva dneva na grobniku prov pogrešal več folka ki bi se peljalo tam nekje kot jaz

prehitevanja so zakon .)

mal off topic pa vseeno: a kdo zazihr ve, ali je na motohappeningu v klasi serija dovoljena uporaba pirelli supercorse?

kličem na HR pa se noben ne oglasi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duhec, sej če si sam na pisti sploh ni zanimivo... no ja, morda na začetku, ko še spoznavaš progo, sam je spet bolje da se učiš od nekoga ki jo pozna.

Drugače pa sem zadnja dva dneva na grobniku prov pogrešal več folka ki bi se peljalo tam nekje kot jaz

prehitevanja so zakon  .)

mal off topic pa vseeno: a kdo zazihr ve, ali je na motohappeningu v klasi serija dovoljena uporaba pirelli supercorse?

kličem na HR pa se noben ne oglasi  :rolleyes:

Dovoljene so vse gume ki so homologirane za cestno uporabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bu5a, v pravilniku piše

Kategorija Serija:

Namenjena je samo voznikom brez tekmovalne licence, odnosno amaterjem. Spremembe na motorjih so strogo omejene

zato da bi bili motorji čim bolj podobni serijskim. Vsi motorji, ki ne zadovoljujejo pravil, ne morejo opraviti tehničnega

pregleda in bodo avtomatično uvrščeni v kategorijo No limit.

-Specijalno pravilo za razred “Serija”: Dirka se vozi s prižganimi lučmi

Prepovedane spremembe:

1. sprednja vilica in amortizerji

2. zavore

3. platišča

4. kevlar-karbonski oklepi

5. ne serijske lašje luči

6. slick pneumatiki

7. friziranje motorja (poboljševanje)

8. odstranitev startera, akumulatorja in alternatorja

9. odstranitev sovoznikovega sedeža

Dovoljene spremembe:

1. izpušni sistem

2. druge (ovite) cevi zavornega sistema

3. blažilnik krmila

4. odstranitev smernikov in ogledal

ravno zato me zanima, ker se nikjer ne omenja prepoved pnevmatik z oznako "racing" ali "not for highway use" ampak zgolj pod točko 6 prepovedanih sprememb - slick pnevmatike

supercorsa sc1/2/3 pa ni slick, ni pa homoligirana za cestno uporabo (ali ima oznako racing ali nfhu pa ne vem)

jaooo, na HR se še zmer ne oglasjo :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle piše, da je SC tud za cestno uporabo, po čemer sklepam, da je homologirana oz. street legal.

Misty, kaj pa točka 5 in 9 :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, supercorsa pro je

supercorsa pro SC (ki se jo dobi v treh različnih trdotah) pa ni

link

info je tudi preverjena pri motorjet MB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm če niso slick potem se verjetno lahko uporabljajo.Ne vem no.Res najbolš da pokličeš na moto puls al pa đuro-ta.Jst bom vozu verjetn na power race medium soft.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uraden odgovor iz motopulsa (končno jih priklical), če še koga zanima: če ima "šarove" se pravi ni slajk lahko vozim v seriji, četudi ni homologirana za cesto

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@twingo16v: pozabu prej napisat glede točk 5 in 9 -> v nedeljo bodo original luči in original plastike z sedežem za sopotnika, ...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@twingo16v: pozabu prej napisat glede točk 5 in 9 -> v nedeljo bodo original luči in original plastike z sedežem za sopotnika, ...

:OK:

Bom navijal :yea1: , vendar iz plaže - dopust :D , na naslednjem dogajanju pa upam, da bodo tud moje gume okusile Grobniški asfalt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠKRTICA :BUA: , če trofim 7 na lotu, zakupim Grobnik za cel vikend in častim vse :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠKRTICA :BUA:

če pa nimam niti za 5L benzina :rolleyes: in po nedelji ne bo nč bujš :slap: :grrr pa še častu d bi grobnik ja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre še kdo od tukaj v soboto na Grobnik?Bi blo fino tko pred dirko mal pokramljat in delit izkušnje.

Sorry, ma ni boljse it v petek? :? Jst bi sel v petek. Dobro sej, ti ze ves ampak tko.. :blush: a si ze placu? :rolleyes: Drgace sm danes klicu, na eno in drugo cifro pa se noben ne javi... Bom probu spet jutri.. al je boljse pisat email? Izkusnje? Al sm itak ze prepozen za karkol? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, ma ni boljse it v petek? :? Jst bi sel v petek. Dobro sej, ti ze ves ampak tko..  :blush: a si ze placu? :rolleyes: Drgace sm danes klicu, na eno in drugo cifro pa se noben ne javi... Bom probu spet jutri.. al je boljse pisat email? Izkusnje? Al sm itak ze prepozen za karkol? :krneki:

Jst sm se dons prjavu za trening pa endurance dirko.Pokličeš dol da preverjo če je še prostor in plačaš,pa maš plac zagarantiran.

Številka pa je:00385-1-4856-450

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom šel v petek dol, pa če bo fraj, bom vozil, če ne, pa ne... bom pa samo firbca pasel... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, si bil danes dol? :P

jaz letim jutri pogledat kako in kaj (z avtom :BUA: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty, ne me jebat... :glare: :P

Je scalo pol dneva v LJ, jaz sem pa zaradi tega potem raje delal... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma fakof, Duh'c, zdej me boš pej še ti jebou... :P

Že tko sm žalostn... :cry: Pa kot vidim, ni bilo nikjer nikogar, praktično prazno... :grim

Ma sej neki deža ste pej tudi meli, ne?! .)

Sem pa vesel, da ste uživali!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gregs: te paranoja daje? sej te nč ne jebemo :wub:

@duhec: :OK: zelo lepo

@gizmOkak: ne klič hudiča, že dež je preveč :D

hehe, moja štorija: danes bil dol, teta za šalterjem mi rekla da samo še grupa nad 1.55 prosta :kva2:

potem sva razčistila: jaz se hočem prijavit ZA NEDELJO in ne soboto tko kot mi ona nekaj razlagala :slap:

potem počakal do prvih dežnih kapelj (ni bilo treba dolgo čakat) in se odpravil proti domu. še dobr

doma prešraufal plastike&stuff in opazil par kapljic pod motorjem :wacko: spustila pletena cevka za sprednjo zavoro, direkt pri čeljusti. Razlog: včeraj sem menjal bremze in pri čiščenju batkov očitno preveč premikal čeljust da se je cev nekako natrgala :(

*tukaj umes veliko živčnosti in iskanja zavornega olja ob treh popoldne*

sedaj so na hondi tud zavorne cevi originalne :angry:

se vidimo jutri ;)

pa upajmo na lepo vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole, vreme je zdržalo, super corsa je odlična guma ...

moj novi neuraden čas je 1.41.20 (prosti trening), uraden pa 1.42.414 na cbr 600 FS, predelave: komplet akrapovič racing line, K&N filter in 15/46 namesto 16/46, ostalo stock

eno vprašanje: a je to normalno, da se štartne pozicije žreba (iz ene škatle potegneš pink pong žogico na kateri je številka)??

sem pričakoval da bodo prosti treningi u bistvu kvalifikacije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole, vreme je zdržalo, super corsa je odlična guma ...

moj novi neuraden čas je 1.41.20 (prosti trening), uraden pa 1.42.414 na cbr 600 FS, predelave: komplet akrapovič racing line, K&N filter in 15/46 namesto 16/46, ostalo stock

eno vprašanje: a je to normalno, da se štartne pozicije žreba (iz ene škatle potegneš pink pong žogico na kateri je številka)??

sem pričakoval da bodo prosti treningi u bistvu kvalifikacije...

Čestitam na doseženem času.Na katerem mestu si pristal? Jst sm včeraj vozil endurance team(1h) in je čast zadnjega mesta pripadla meni :OK: .No ja glede na to da je to moja prva dirka sm kr zadovoljen da sem sploh pripeljal do konca :lol:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!