Skoči na vsebino

18. Motohappening - Grobnik


Gregs

Priporočene objave

Misty, čestitke! :OK:

Res dober čas... :worship: Ampak kako bi bilo drugače, če pa voziš "die beste" motor... .) :D :yea2:

Jaz sem bil pa danes na eni drugi pisti... :whistle: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole, vreme je zdržalo, super corsa je odlična guma ...

moj novi neuraden čas je 1.41.20 (prosti trening), uraden pa 1.42.414 na cbr 600 FS, predelave: komplet akrapovič racing line, K&N filter in 15/46 namesto 16/46, ostalo stock

eno vprašanje: a je to normalno, da se štartne pozicije žreba (iz ene škatle potegneš pink pong žogico na kateri je številka)??

sem pričakoval da bodo prosti treningi u bistvu kvalifikacije...

mah to ma sam ta đuro tak sistem določanja štartnih pozicij.....za moje pojme dokaj nevarno (daš v prvo vrsto enga k gre prvič na dirko, zadi pa sami izkušeni...). Čist komot bi po času iz prostih treningov določal štartne pozicije.

sam da ste užival :OK:

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem. Moj čas je zadoščal za 2. mesto, kar mi za prvič nekako zadošča, čeprav po drugi strani sem mal jezen sam nase, ker bi se dalo več...

pa drugič ;)

@bu5a: dober si, mene je že 8 krogov čist preveč zmatralo (pa še enkrat vmes na treningu me je v rupi motor skor vrgel dol :xx: )

@Gregs: a si se kej zmenu, kdaj gremo tja vozit?

kandidatov je bilo pred časom kar nekaj, razen če bodo spet zatajili :P

@kawa7rr: nevarno, pa tudi netransparentno

itak je bila pa zmeda potem pred štartom v tistem boxu in nas je kar ene par laufalo po transponderje tik pred zdajci...

lepo bi pri prijavi ali na tehničnem dobil transponder in to je to

pa en sistem bi morali pogruntat, da se loči 600tke in 1000ke

ko sem peljal dirko nisem imel pojma če je še kaka 600 pred mano :unsure:

recimo štartne številke z različno barvo bi bile čisto v redu (npr. 600 rdeče štartne številke, 1000 črne; nekaj v tem smislu)

saj na strani od motohappeninga piše da sprejemajo ideje, naj kdo ki zna hrvaško in ima malo dobre volje tole dvoje prevede in pošlje, morda pa se kaj premakne na bolje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gregs: a si se kej zmenu, kdaj gremo tja vozit?

kandidatov je bilo pred časom kar nekaj, razen če bodo spet zatajili  :P

Red se je menil, ampak je bilo potem premalo kandidatov, še posebno, ker je bilo slabo vreme napovedano... ma enkrat nam rata iti tja... ;)

Sem bil pa na Mobikrogu... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da si biu na mobikrogu, sej za tja te sprašujem, zmedenc :P

obnova zgodbe: ti si se menil s Tomljetom, na MKju, med drugim tudi glede zasedenosti piste, zato me zanimal če se kej zmenu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ misty: :blush:

Sem res malo zmeden zadnje čase... :D

Hja, kako naj ti rečem? :hmm:

Se mi zdi, da dokler ne bodo malo preuredili zadeve tako, kot sva se s Tomljetom pogovarjala, ne bo ravno veliko kruha... ma ne vem no... za avte je v redu, ampak za motorje je pa za moje pojme prenevarno... No, če ne greš na polno, še gre... da voziš kot na cesti s tem, da veš, da nasproti ne bo nobenega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!