Skoči na vsebino

Slovenija v NATO


Thundercat

Ali ste za to, da Slovenija vstopi v Nato!!  

42 članov je glasovalo

  1. 1. Ali ste za to, da Slovenija vstopi v Nato!!

    • Da!
      64
    • Ne!
      56
    • Politika me ne zanima!
      8


Priporočene objave

drzavljan bi naj imel pravice in dolznosti - za pravice vedo skoraj vsi,kaj pa dolznosti? samoumevno (?!) bi moralo biti,da se gre na volisce izraziti lastno zeljo (za ali proti...vseeno,samo izraziti jo je treba).ker se veliki vecini ne da hoditi/razmisljati/se ubadati s problemi ostane volitvena udelezba na fenomenalni ravni okoli 25% upravicenih do volitev.

da je oziroma ni politicne kulture je znak casov in preseravanja "politikov"......

ne da se mi vec..... naredite mi samo eno uslugo.......

na naslednjih volitvah pojdite izraziti svojo zeljo na volisce in ne brezveze nabijati po forumu kaj kdo koga kje zakaj je ni bo al ne bo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden spet kdo zacne spodbijati zgornjo izjavo kot agitprop igro naj se zamisli,kaj se dogaja v SLO.vsi jamrate kako je vse slabo,ko pa imate moznost nekaj narediti ostane vse po starem,ker ni enega kurca/picke,ki bi se eksponiral.

ce ni ustrezne politicne organizacije jo je treba ustanoviti; zakone je treba "samo" izvajati; ce je gospodarstvo na psu ga je treba spraviti pokonci; a treba je aktivno delati in ne biti delan.

v to spada tudi nadzor nad politiki; ne politicna zahrbtnost,temvec pravi nadzor dela politikov.

Se pridružujem. Ne vem zakaj v parlamentu in vladi sedijo vedno eni in isti, če po naši državici hodi toliko nezadovoljnih ljudi. Obstajat najmanj dve razlagi:

1. Ljudje se pritožujejo in jamrajo, ker je pač to njihova preokupacija!

2. Ne vedo čemu služi parlament in vlada in pač volijo tisto, kar je najbolj poznano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo ICE !

Se strinjam.

Pravica voliti in izvoliti .

Folk kritizira LDS ... potem pa kot ovce sledijo "neodvisnim " televizijam in časopisom in volijo te iste (citiram: lopove, barabe, pokvarjence...) ki so jih štiri leta kritizirali.

Lastno mnenje in pamet sta v SLO kot biser.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj so odgovorili drugi, sam se v "globokoumne" razprave o balkanski dediščini in folklori ne bom zapletal, moti me le naslednje in če mi pojasnijo tudi to, bom glasoval ZA NATO. pa gremo po vrsti:

Debata je na meji zdavega razuma in opravilne sposobnosti sodelojočih. Se opravičujem izjemam.

Moja opravilna sposobnost zaenkrat še ni bila nikoli pod vprašajem, kvečemu preveč dela mi nalagajo za opravljat. :wink:

Notorično dejstvo je, da na je NATO optimalnejša (cenejša, racionalnejša ) rešitev kot katerakoli opcija.

Oprosti, kot ekonomista me zanimajo samo številke. Vlada ni predstavila niti ene konkretne številke kaj pomeni NATO in kaj samostojna obramba. Dražje je zelo "raztegljiv" pojem, povrh vsega ni definirano o kakšnem časovnem okvirju govorimo. Dražje v prvih 5. letih, mogoče 10, 50 ali 100 letih. Glede na to da govorijo o prestrukturiranju vojske bi verjetno morali imeti saj kakšen okvirni izračun. Zakaj ga ne predstavijo, saj ljudje nismo idioti, da ne znamo prebrat in analizirat nekaj številk.

Da banalno poenostavim: Če te prepričujem, da kupi motor, boš verjetno hotel vedeti koliko je nabavna cena, stroški registracije, vzdrževanja, kakšna je cena rezervnih delov, kakšna je vzdržljivost motorja,... Verjetno si boš hitro zračunal kaj je zate bolj ugodno, ali mi boš verjel na besedo in samo plačal račun ko bo motor že stal v garaži.

Če ti slučajno več veš kot mi, nas prosim razjasni in nam zaupaj o kakšnih številkah govorimo in koliko je "dražje" če ne gremo v NATO (pa seveda o kakšnem času govorimo).

Grizold provocira, in take izjave (žensko naborništvo) so samo antireklama za NATO in to se pristojna oblastna stroktura tudi zaveda.

Glede na to, da razen dveh (od včeraj) "marginalnih" strank vse zagovarjajo vstop v NATO, bi se vsi morali zamisliti nad delom odgovornih za odnose z javnostmi (za to ima vlada urad in dobro plačane "strokovnjake"). Za tako izjavo bi moral vsak najbolj "levi" predstavnik vlade za medije Grizolda "na gobec" ker bo to škodo težko popravil. Sploh pa bi morali poskrbeti, da do takšnih izjav nebi prihajalo. To samo kaže na nesposobnost naših oblastnikov IN SEDAJ NAJ JIM VERJAMEM, DA JE NATO CENEJŠI, ČE NITI ENE IZJAVE ZA MEDIJE NE ZNAJO SKUPAJ SPRAVIT NE DA SE TOTALNO ZAJEB... :roll:

Ni problem, če je Johan direktor. Rajši mam Johana za direktorja in dvakrat večjo plačo kot da je direktor Janez in moram gledat če si ta mesec lahko privoščim še kakšen pir.

Aha in Johan deli denar kot da je dobra vila. malo vprašaj podjetja (predvsem na Štajerskem), ki imajo avstrijske lastnike (tudi naše je posredno tako) kakšen je njihov odnos. radodarni so približno enako kot do držav tretjega sveta in če bi tam znali opravljat naše delo ceneje bi že zdavnaj šli tja kar nekoč tudi brez slabe vesti bojo. kot je že bilo rečeno "takrat Janeza ne bo in boš ostal tudi brez tistega piva".

da o odnosu do nas ne govorimo, za njih smo in bomo še zelo dolgo ostali balkanci pa čeprav bomo v EU in NATO. Ob številnih američanih, ki sem jih imel priložnost spoznati pa tako ali tako dobiš občutek, kot da si živa nula ker pač nisi "from the one and only USA". aja večina te bo vprašala če imaš elektriko in vodo :?

Z balkansko mentaliteto ne bomo nikoli dosegli zahodnoevropskega standarda, pravne deržave in  legitimne demokracije.

Lahko gremo naprej al pa ostanemo v lastni samozadostnosti. In se petelinimo na svojem gnoju.

Vsak je petelin na svojem gnoju le, da se bomo preselili na večjega na katerem bodo najboljši črvi in kure rezervirane za najglasnejše, mi pa bomo ob vznožju kupa brskali za ostankom.

NIč v življenju ni zastonj.

Enako lahko rečemo za NATO :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se še enkrat javim. Bo nataliteta narastla. Njami.

Jao, jao Leon :cry: Tvoja ženskica pa hudo slabo za tebe skrbi, da si celo cesarju služit ponovno želiš. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanivo je, da se nazoru da se je človek razvil iz opice najbolj upirajo tisti, ki so se v svojem duhovnem življenjeu najmanj oddaljili od njih.

Hmmm, ali kaj zanikaš? Sicer pa - check your gene map :twisted:

Neodvisnih inštitucij v SLO pravzaprav nimamo. Ker vse kar se posredno ali neposredno napaja iz proračuna ni neodvisno.

Well? Ring a bell maybe? Je morda kakšna tuja neodvisna organizacija rekla, da je vstop v NATO za Slovenijo nujen?

- NI nobenih razlogov za NATO oporišča v SLO.

- Napad na članico nata je napad na NATO (pogodba, protiteroristična koalicija)

Ni razlogov za baze, ampak, če bi se kakšni našli, ne bi bilo ugovarjanja, kajne?

Reakcija organizacije NATO kljub temu ni "zagotovljena". Tko da... Če se jim bo splačalo, bodo, če ne pa... Hmmm, no - v Jugoslaviji je bilo treba malce revnega urana pa tko, preizkusit nuclear-light orožja. To verjamem. No, če so mimogrede še malce pometli z diktaturo, tudi prav, ampak to morda ni bil njihov prvotni namen, o ne...

- ZDA so glavne niso pa gospodarji

- kakršena koli je ameriška demokracija, na naslednjih volitvah bo Bush pušno, to sem mislil

ZDA so gospodarji. Če bo Bush pušnil, hemm, ... Si prepričan? Ej, že 2 leti gledamo razne hece in svinjarije iz Bele hiše, pa se še kar nič konkretnega ne zgodi. In ti res misliš, da bo tak samodržec pušnil?

Eno je kar res določena politična linija na slovenskem hoče. In komunistom se sigurno ne gre v NATO in dokler ni postala do deklarirana nuja so temu tudi oporekali. Tako kot samostojni Sloveniji.

Določene linije hočejo, da gremo brezpogojno v NATO.

Poglejmo, kriminalca Plemenitega Jelinčiča. Kdo mu pusti nastopati !? Imamo politike, ki smo jih volili. večina je volila LDS. Malo se jih strinja z njihovo politiko, jih na naslednjih volitvah ne bodo volili. Zakaj jih bodo še vedno?! Je to zdravo in logično vedenje !?

Ah, če imamo tako smešno opozicijo, ki je še vedno obremenjena z 2. svetovno vojno, pa tko naprej... Jelinčiča pa pač voli tistih nekaj odstotkov volivcev.

Lih zato, da bi. Ker če bi že bili tako oh in sploh bi se oni pridruževali nam in se učili od nas.

Aha, "Slovenija je mala in boga, moramo se _naučiti_ od _velikih_."

Njihova nacionalna identiteta; samozadostnost, superiornost in pozvanost.

Miloševič je dobro igral na te strune, z državnimi sredstvi obveščanja (še Gobelsa ni rabo) je komot prodajal eno in edino resnico. In od tam samozadostnost v katero so Srbi bili toliko prepričani, prepričani da jim cel svet nič ne more in da ničesar ne rabijo. (Izjave med embargom).

Ej, a si upaš v zgornjem stavku zamenjati Srbijo za ZDA, Miloševiča za Busha? Probaj...

Bi se  dalo debatirat o tem kdo je s čim ali kom obremenjen. Sicer na zahodu in svetu velja Balkan za sinonim razdvojenosti, razdeljenosti in skreganosti. Vendar se termin v SLO uporablja predvsem v smeri nekolture, nereda in neodgovornosti. Glejmo kje je Balkan (lani sem šel čez Srbijo, Makedonijo), razlike je več kot 10 let, kam bomo šli gor ali dol.

Sori, če pogledamo _kulturo_, lahko vidimo, da imajo Srbi stokrat več avtorske literature, teatra in podobnih zadev, bistveno bolj pestro govorico, da ne govorim o prestolnici v pravem pomenu besede, pravi nogometni ligi, rokenrol tradiciji, ... Če že nakladamo o "kulturi" in "nekulturi". Veš, tudi zaradi ZDA, ki so bombardirale vse po vrsti, so zdaj orenk v pizdi. Ja, okej - bombardirali so jih tudi zato, ker so oni hoteli zradirati bosance, pa še hrvati so mal pomagali. Ampak to so pač veliki narodi, kot so Srbi, Rusi, Indijci, Kitajci, ZDA upsssss :)

Ne na svojem  ne na sosedovem gnoja, kje drugje, na boljšem bi rad bil. Za to pa moram imeti možnost, da si bolje in boljše naredim sam.

To možnost imaš vedno, NATO ti je ne bo dal, tudi EU ne. Če pa iščeš zatočišče, takorekoč eno velikansko kokljo, ki te bo vzela pod svoje tople peruti, hmmm...

Kdo govori o kolonijah !? Da ne bom še sam začel upravičeno omenjat floskul. Katera država v Evropi je najbolj socialna ? Z večjo plačo večji davki, več za socialo, več za državo... In seveda več za mene.  

Enotna evropska zakonodaja !

Si ziher, da več za tebe? No, a je najbolj socialna Velika Britanija, Francija, Nemčija, Italija ali Švedska?

Lep pozdrav, Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehehehehehehehehe.......men se en tok smeji ........ :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  

.......in lahko se mi smeji,ker sem na boljsem kot je slovenija.

Šprehenzidauč? :D

(npr. nevalorizirani krediti)

Zgrozi me, če preštejem, kolikokrat na teden slišim idejo o tistih kreditih... Mislim, skoraj ne poznam človeka, ki jih ne bi tako mal v blodnjah omenil, v stilu "pizda, če bi bili tisti cajti, bi vzel tolkintolk pa v nekaj letih drobiž plačeval..." Jaooo, groooza.. :shock:

v to spada tudi nadzor nad politiki; ne politicna zahrbtnost,temvec pravi nadzor dela politikov.

Jep, se trudim poklicno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehehehehehehehehe.......men se en tok smeji ........ :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  

.......in lahko se mi smeji,ker sem na boljsem kot je slovenija.

Šprehenzidauč? :D

fliesend.

(npr. nevalorizirani krediti)

Zgrozi me, če preštejem, kolikokrat na teden slišim idejo o tistih kreditih... Mislim, skoraj ne poznam človeka, ki jih ne bi tako mal v blodnjah omenil, v stilu "pizda, če bi bili tisti cajti, bi vzel tolkintolk pa v nekaj letih drobiž plačeval..." Jaooo, groooza.. :shock:

ka bi ti zaj ima? je pac bilo tako,kdor tega ni pocel je bil,blago receno,"reven" ......v obeh smislih besede...... samo to ni point svobodne politicne in ekonomske ureditve.

v to spada tudi nadzor nad politiki; ne politicna zahrbtnost,temvec pravi nadzor dela politikov.

Jep, se trudim poklicno :)

pohvalno......samo se vedno premalo. :P :lol:

......in da te se glede kulture malo pobaram...... amerika,oz. zda,ima taksno kulturo,kakrsno pac ima....ni nic slabsa ali boljsa (objektivno gledano,subjektivno je osebna izbira posameznika) od srbske,islandske ali kitajske..... koliko je katera kultura prispevala k splosnemu napredku clovestva je druga zgodba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...koliko je katera kultura prispevala k splosnemu napredku clovestva je druga zgodba.

:?: in kaj je napredek :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...koliko je katera kultura prispevala k splosnemu napredku clovestva je druga zgodba.

:?: in kaj je napredek :?:

Vse kar dviguje zadovoljstvo čimvečjemu številu ljudi. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...koliko je katera kultura prispevala k splosnemu napredku clovestva je druga zgodba.

:?: in kaj je napredek :?:

....da si lahko rit brises z mehkim wc-papirjem in ne s peskom

....da lahko tankas skoraj v vsaki vasi in ti ni treba riniti motorja domov,ko ti benca zmanjka

....da ko te zob boli gres k zobozdravniku in ne k tesarju

....da ti ni treba cel dan cakati na prezi za plen,temvec kupis pecenko v trgovini

....da znas brati in pisati

....da si lahko tukaj izmenjujema mnenja po elektronski poti

.

.

.

.

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?: in kaj je napredek :?:

....da si lahko rit brises z mehkim wc-papirjem in ne s peskom

....da lahko tankas skoraj v vsaki vasi in ti ni treba riniti motorja domov,ko ti benca zmanjka

....da ko te zob boli gres k zobozdravniku in ne k tesarju

....da ti ni treba cel dan cakati na prezi za plen,temvec kupis pecenko v trgovini

....da znas brati in pisati

....da si lahko tukaj izmenjujema mnenja po elektronski poti

.

.

.

.

.

.

.

.

....da lahko proizvajaš neskončne količine dreka in se ti je.. za prihodnost! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grizoldova izjava o ženskem naborništvu sploh ni tako slaba propaganda. Zakaj je tako? Zato, ker mislim, da je veliko ljudi takšnih, ki se v stvari ne poglabljajo in pustijo da jih take izjave kao "zmanipulirajo" v smislu: "Če pa je Grizold tako rekel. To je oni glavni za vojsko."

Res ne vem, koiko se jih dejansko zaveda da je to neuresničljivo, ker bi bil to v Evropi edinstven primer, ker bi se ljudstvo vsesplošno uprlo, ker bi bil to za vse zagovornike neizbežen politični samomor......

Morda pa se motim in Slovenci le nismo tako tumast narod, za kakršnega nas imam jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet eden,ki bi najraje zivel v srednjem veku. :roll:

Mogoče pa še vedno uporablja zajemalko namesto WC papirja :x :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet eden,ki bi najraje zivel v srednjem veku. :roll:

Kaj bi pa bilo narobe ?

:roll:

Če bi bil recimo kakšen knez ali vsaj grof s celim dvorom bab in služabnikov.

Ne rabiš napredka, da bi se dobro imel. 8) :D

Sam zdravnike pa zobozdravnike so vseen slabe imeli. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet eden,ki bi najraje zivel v srednjem veku. :roll:

Kaj bi pa bilo narobe ?

:roll:

Če bi bil recimo kakšen knez ali vsaj grof s celim dvorom bab in služabnikov.

Ne rabiš napredka, da bi se dobro imel. 8) :D

Sam zdravnike pa zobozdravnike so vseen slabe imeli. :cry:

Pa higieno tudi :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet eden,ki bi najraje zivel v srednjem veku. :roll:

Kaj bi pa bilo narobe ?

:roll:

Če bi bil recimo kakšen knez ali vsaj grof s celim dvorom bab in služabnikov.

Ne rabiš napredka, da bi se dobro imel. 8) :D

Sam zdravnike pa zobozdravnike so vseen slabe imeli. :cry:

Pa higieno tudi :roll:

Japonci v srednjem veku so se umivali vsaj tako kot danes, če ne še bolj.

Bi bil na Japonskem.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začel sem robato in mogoče mal preveč kritično.

Ne vidim problema v drugače mislečih. Kritika je bila naslovljena na primerke, ki niso sposobni sestavit lastnega mnenja in prodajajo produkte "neodvisnih medijev".

Ker nimam časa, volje in energije bom strnil svoj odgovor v samo en odpis.

Podatki, kaj nas bo kje in koliko stalo se dobijo malo tam in malo tu. Jih je pa potrebno primerno očistit in filtrirat. Tudi ko smo šli vstran od Juge so bile govorice, kaj in koliko nas bo to stalo. Takrat sem bil za demilitarizacijo, ker kdo in kaj nas bo napadel. In nisem imel prav in dobro da so takrat pristojni razmišljali in naredili drugače. Sem proti vsakemu orožju, tudi lovskemu, proti kakršnikoli obliki nasilja. Tudi proti intelektualnemu, ki se drastično izvaja v SLO. In med dvema zlema zdaj izbiram tisto, ki je manjše in me bo manj stalo. Ne gre za nobene simpatije, glorificiranje ZDA, Nemčije... Gre za izbiro v kateri družbi bi bil raje in kje vidim perspektivo. Johan mi ne bo dal denarja, saj tisti ki to pričakuje se lahko spozna v kakšni klasifikaciji omenjeni prej, Johan mi bo omogočil, da si to zaslužim sam. Je pa domena lastne sposobnosti če bom to naredil in možnost iskoristil. Socialna država je država: Enake možnosti za vse .

Bodimo iskreni, hodimo na zahod kupovat, to in ono. Zakaj? Ne zato ker so nam zahodnjaki všeč in ker nam je všeč njihova demokracija in predsednik. Ampak zato, ker je ceneje in kvalitetneje. IN to so standardi, ki si jih želim, to je država v kateri bi rad živel. Država v kateri bodo ljudje sumljivih kvalitet marginalci. Državo v kateri se bo zakon spoštoval in tudi izvajal, veljal tudi za tiste ki ga sprejemajo.

Včeraj sem napisal, da Grizold provocira in da so nameni drugačni kot se dejansko izjava sliši. Danes je na naslovnici in na drugi strani DELA komentar Grizoldovih izjav in...

Ne bom se spuščal na nivo neargumentiranih trditev in polemiziranja v stilu jemanja besed iz konteksta. Stojim za svojim mnenjem, ki ga korigiram samo na osnovi novih dejstev.

PO vojni na Balkanu sem prevozil BIH, Srbijo, Črno Goro, Makedonijo. Kakršenkoli uran ipd je produkt edino in samo propagande srbskega dela Balkana.

Volitve v ZDA so vsake toliko let in potem se predsednik menja. Zaradi Watergate je šel NIkson, Bush bo na volitvah.

Odločitev o napotitvi naših vojakov v tuje misije(ali vojne, če vam je ljubše) sprejema SLO parlament.

Demokracija je diktatura večine. Je slab sistem ampak boljšega nimamo.

In uklonil se bom večini.

Stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PO vojni na Balkanu sem prevozil BIH, Srbijo, Črno Goro, Makedonijo. Kakršenkoli uran ipd je produkt edino in samo propagande srbskega dela Balkana.

Ja, Italjanski vojaki so pa crkavali zaradi zastrupitve s kajmakom.... :lol: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Johan mi ne bo dal denarja, saj tisti ki to pričakuje se lahko spozna v kakšni klasifikaciji omenjeni prej, Johan mi bo omogočil, da si to zaslužim sam.

In Johan bo šel drugam, če bo tam ceneje. Kdo bo pa potem tebe zaposlil? Aha, sam... Lepo, a boš deloval na konkurenčnem trgu, kjer Johan blazno poceni izkorišča delovno silo na daljnem vzhodu, ti pa si že v osnovi zaradi tega nekonkurenčen...

Bodimo iskreni, hodimo na zahod kupovat, to in ono. Zakaj? Ne zato ker so nam zahodnjaki všeč in ker nam je všeč njihova demokracija in predsednik. Ampak zato, ker je ceneje in kvalitetneje.

Ne, zahod ima bolj pronicljiv marketing, s katerim ti v bistvu prodajajo dražje stvari. Primerjaj cene Evropskih in daljno-vzhodnih avtomobilov, primerjaj cene zabavne elektronike, primerjaj cene kavbojk, cene motociklov ipd. Sam recimo kupujem kavbojke Levi's edino zato, ker je to edina od spodobnih blagovnih znamk, ki se vede kolikor tolikor socialno in delavcem plačuje normalne cene... zato pa tudi imajo težave na trgu. Vse druge znamke pa so izkoriščanje cenene delovne sile v državah tretjega sveta in drago preprodajanje z orjaškimi zaslužki državam prvega in drugega sveta.

rad živel. Država v kateri bodo ljudje sumljivih kvalitet marginalci. Državo v kateri se bo zakon spoštoval in tudi izvajal, veljal tudi za tiste ki ga sprejemajo.

"Sumljive kvalitete", "marginalci", nevarni pojmi za kao _pravično_družbo_...

PO vojni na Balkanu sem prevozil BIH, Srbijo, Črno Goro, Makedonijo. Kakršenkoli uran ipd je produkt edino in samo propagande srbskega dela Balkana.

Dobro, da to tako zagotovo veš.

Odločitev o napotitvi naših vojakov v tuje misije(ali vojne, če vam je ljubše) sprejema SLO parlament.

Demokracija je diktatura večine. Je slab sistem ampak boljšega nimamo.

In uklonil se bom večini.    

Še o napotitvi: okej, ampak če naši ne bodo nikamor šli, potem ne moreno "pričakovati", da bodo drugi sodelovali pri nas, če bo pizdarija. Ergo - bili bomo tuje vojne zato, da bodo drugi morebiti pomagali nam. Pri čemer ne gre za gasilske soseske akcije, ko nekomu gori hiša, ampak za neke vrste neprikrito teroriziranje držav nasprotnic režima ZDA.

Sicer pa se sam ne nameravam uklanjati nikomur. No, mogoče kdaj svoji ženi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk kritizira LDS ... potem pa kot ovce sledijo "neodvisnim " televizijam in časopisom in volijo te iste (citiram: lopove, barabe, pokvarjence...) ki so jih štiri leta kritizirali.

Lastno mnenje in pamet sta v SLO kot biser.

Aha..dobr da si nam razsvetlil dejansko sliko....zdej pa vemo...volt mormo SDS in NS, pa bomo meli lastno mnenje in pamet...pa bisere... :o :lol: :) :D

Matr.kaki.bulo.lulo.press... :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha..dobr da si nam razsvetlil dejansko sliko....zdej pa vemo...volt mormo SDS in NS, pa bomo meli lastno mnenje in pamet...pa bisere...  :o   :lol:  :)  :D

Ah, ne morš mu zamerit, če pa je poznal tudi nedavno preminulega nekdanjega šefa SDS... Valjda da bo rekel, da folk slepo verjame "medijem", ki so itak "oblastniška trobila"...

Ehhh, dost mam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha..dobr da si nam razsvetlil dejansko sliko....zdej pa vemo...volt mormo SDS in NS, pa bomo meli lastno mnenje in pamet...pa bisere...  :o   :lol:  :)  :D

Kako? :shock: Saj volk ti ni rekel, koga moras volit ... je pa vsekakor cudno, da se vecina pritozuje nad vsemi temi recmi, ker potem se clovek vprasa - zakaj hudica so volitve? :D

Ice, volk, vale ... saj so ze vse napisali, pa prav fino je, da se meni ni treba bost s tem na forumu oz. da se kdo drug kaj napise ... da ne tulijo cisto vsi v isti rog in da ne izpadem kot Marsovec :twisted: :twisted: Se strinjam z zgoraj omenjenimi :wink: :idea: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!