Skoči na vsebino

Slovenija v NATO


Thundercat

Ali ste za to, da Slovenija vstopi v Nato!!  

42 članov je glasovalo

  1. 1. Ali ste za to, da Slovenija vstopi v Nato!!

    • Da!
      64
    • Ne!
      56
    • Politika me ne zanima!
      8


Priporočene objave

No da vidm kakšni politiki ste!Kaj pravite o Sloveniji v Natu kot morebitni novi članici!

Ste za, proti, vam je vseeno??

Jst sem bolj skeptičen glede tega, bomo vidli kaj bo na referendumu!

Thundercat

Popravil/a - thundercat on 27/03/2002 13:03:00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% sem proti .... to bo ena velikih neumnost če se slovenija slučajno odloči za nato...bi blo dobro kak referendum izpeljat

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No da vidm kakšni politiki ste!Kaj pravite o Sloveniji v Natu kot morebitni novi članici!

Ste za, proti, vam je vseeno??

Jst sem bolj skeptičen glede tega, bomo vidli kaj bo na referendumu!

Thundercat

Popravil/a - thundercat on 27/03/2002 13:03:00

Definitivno proti!

Upam pa, da bodo profesionalno vojsko čimprej uvedli. Edino, kar me pri tej temi moti je le, da bodo s uvedbo profesionalne vojske veliko izgubile humanitarne organizacije, ker ne bo več "civilnih vojakov".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proti in to 2x (še za vstop v EU)....

upam da šef tega ne bo bral...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

absolutno proti!!!!

ze tako imamo dosti bedakov ki odlocajo o tem kaj bo nasa drzava pocela in ne rabimo se enega kretena kot je busman (G. W. BUSH) da bo odlocal o nas in drzavi.

NATO SUCKS BIG TIME!!!!! (da bodo razumeli tudi agenti drzavnih varnosti, ki redno spremljajo dogajanje na internetu)

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pa 100% za nato

-ker bomo mel pol velikrat u kopru Ameriške ladje zasidrane....in bojo kurbe fejst zaslužle

-ker bomo lahko državno letalo fejst oborožil.....pa bo vsaj za kej služu

-ker bomo natu podarili kup razpadajočih objektov od bivše JLA....pa jih bodo potem sami popravl.....no sam klošarji pol ne bojo mel več kje pančkat

-ker bo Janša kmal spet minister za obrambo....pa bo potem lahko še z Natovsko uniformo okol paradirov........ma mu tok paše,da me mika d bi tut jest sestra postal.

Aja.....pa za EU sem tut 100%

-ker bo kmetijstvo propadlo....pa ne bo nihče več po cestah gužve s traktorji delal

-pa nič več se ne bo gnojilo....pa bomo mel dišeč zrak

-pa vse fabrke bojo kupl...pa ldi na cesto dal....pol bomo pa vsi dobival dinarčke kar od države....EVO KOMUNIZMA

-pa vse bo tok pocen,kokr je zdej u Italiji,pa Avstriji.....pa ne bo treba po nakupih tja hodt....kok bo več denarja za bencin za motorje ostal

-pa na bankomatu bom kar Evre ven dobu.........

-pa zdravniki bojo takoj mel evropske plače......

-pa ceste nam bodo financiral....mi pa fino drago delal(uuuuuuh kok bom meu keša)......ups.....tole pa se ne ujema čist s tistim par vrstic viši....ma sej je vseen....važn d bomo mel dobre ceste

-in cedila se nam bosta mleko in med(hahahah uvožen seveda....ta pa je zmer bolš k domač...a ne???)

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm dobro vprasanje. Nato nam prinasa dobre in slabe strani drzavi. Res je da nismo "ogrozena" drzava kjer bi nas napadal eni x. Sam dobr je pa bit pripravlen kajti kaj ves kaj se lahko se vse zgodi. Kot mamo zdej primer Afganistan- Slovenija je dol vozila hrano ipd. TOrej smo nekak miroljubna drzava. Ce prestopimo k Natu bomo "ne miroljubna" (Odvisno za koga). Torej ce smo v natu bomo pol tudi mi ogrozeni ce gre ena drzava ki je tudi v natu v boj z eno ki ni bo pac tista drzava izven nata zacela napadat tudi ostale ki so v natu saj nasa vojska se bo tud borila na tujem ozemlju...

Torej sem za in proti

Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:in cedila se nam bosta mleko in med(hahahah uvožen seveda....ta pa je zmer bolš k domač...a ne???)

najbrž v prahu

aja.. sam sem zaenkrat proti ampak mi malčki bomo bl težko potek zgodovine spreminjal..sej je zmeri šlo samo na boooolš...ane

"byte" mi dust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA JA V NATO JES TO, DA BO ŠE MANJ DENARJA PAR HIŠ.

PA ŠE 20% DAVEK ZA NATO PRI NAKUPU MOTORJA

POL SE PA VSEDEM NA APN6 SE OBLEČEM V PETARDE IN ODPELJEM PROTI NAJBLIŽJEMU PREDSTAVNIŠTVU.

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj NATO je, vsaj približno ve tisti, ki pač hoče vedet.

Kaj pomeni da nisi v NATO, pa vemo zadnjih deset let, ko se vanjga grebemo.

Ko se bomo definitivno odločili, da vanjga ne gremo, ne bo isto kot sedaj ko vanjga rinemo.

Pospešeno nas bodo jebali vsi po spisku po principu: kome je suđeno tome gače same dole padajo.

Če bi naši vrli voditelji imeli vizijo, da je bolje biti brez NATA in bi nam jo razložili, bi človek še pomišljal. Vizije ni.

Tako pa NATO da.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, kot je zapisal RAN.

Zemeljska krogla se počasi reorganizira v zgornjih 25 % in preostanek. Ena od vstopnic v zgornjih 25 % je tudi NATO, druga je prav gotovo EU, pa naj stane kar hoče.

V zgornjih 25 % biti pomeni, da lahko motorcikle vozimo za zabavo, v 75 % preostanku pa je komaj še vozeči se moped luksuz 1 A kategorije, bicikel pa komaj dosegljiv, na internet pozabiti.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je zapisal Ran in Brrrm.

Pa še odgovor na plakate, da se vpisujemo v kljub elitnih morilcev. Ja kljub kakšnih morilcev je pa na drugi strani?? Ker ko zagusti vojna, ne prideš daleč z mirovništvom! A si naš ali pa njihov, obakrat ga pop...š!

Jebi ga, pamet ne bo srečala ne enih ne drugih!

(Človekčlovekučlovekpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjih par postov ste napisali da ste za vstop v NATO.

To argumentirate s tem, da boste ceneje motorje vozili, da se svet reorganizira na 25% in ostale...

Se vam ne zdi tako razmišljanje malce (ali veliko) sebično. Tako je razmišljanje tudi naše vlade. sebično. Saj največ koristi bo imela prav vlada. Kakšne ne bi razlagal, saj sami veste.

Potem se pa vprašajte, kako se reorganizira ta svet? Z Ameriko na čelu, jedrsko bombico v levi roki in hamburgerjem v desni. Ne, hvala sem raje v preostanku?

Sicer se pa lahko vprašate kaj bo z našim svetom čez 200 let. Če boste vsi tako sebični, ga bo bolj malo ostalo.

Pa brez zamere, samo mi je narave žal.

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil sem še dopisat.

Vprašajte se zakaj so vojne, kje je vzrok v vojnah, kdo jih vodi ipd.

Kdo pa rabi vojno? Jaz ne, pa NATA glih tako.

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vprašajte se zakaj so vojne, kje je vzrok v vojnah, kdo jih vodi ipd.

enostaven odgovor - clovek.ce hoces resiti probleme Zemlje se znebi zivali z imenom Clovek in 99% problemov ne bo vec.

zdaj pa nagradno vprasanje: kdo pa to zares hoce? ali drugace vprasano: kdo je zares tak altruist?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NATO? Dans ob 14h priklop na 89,3Mhz in potem vam bo vse jasn ... ali pa vsaj nekaj malega - večina folka sploh ne ve kaj je to

Pocasi se dalec pride, hitro pa se dlje.

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal več kot deset let nazaj, ko je grozilo, da nas bo ljudska JUGO armija napadla, pa smo po zakloniščih letali, pa so naši ta južni istočasno po klopeh v parku posedal in se pomenljivo nasmihali, sem se zgrozil, kaj bi laho ratalo pa na srečo ni.

Vam povem, žene bi posiljevali, klali bi, brezbolno bi oči iztikali pa še bi se kaj našlo. Vse bi blo, kot je bilo potem v Bosni.

Razni mirovniki so pa malo predtem rožice trosili ala Marko Hren and co.

Fantje ne ga srat. Smo v svetu kjer, če se ne boš sam branil, te tud noben drug ne bo. Mirovništvo si v rit zataknite. Ali pa postavite zraven spomenika Kosovelu, ki ga fašisti dol mečejo.

NATO ni 100% garancija, ampak proti bratski ljubezni bi bila dovolj. Za ostalo, se bomo morali pa sami potruditi, pa ne z mirovništvom.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Utopija je en tak lušten svet, v katerem se imajo vsi radi in vse teče kot dobro naoljeno kolesje. Utopija obstaja. Žal samo v knjigi.

A se, dragi utopisti, odrečete vsaj 3/4 svoje plače v korist onim tam doli, kot radi rečemo?

Ko se boste in to više puta uzastopice, se lahko pogovarjamo o diametralnosti mišljenj. Do takrat smo pa na srečo na istem bregu. To s srečo mislim za vas. Jaz bom naredil vse, da bi na tej strani tudi obstal.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

a bi se lahko Slovenija razglasila za neodvisno? tako kot Svica?

A ti pa misliš da je švica varna zato, ker se je za nevtralno razglasila.

Na tak način, bi se lahko vsaka država razglasila, pa bi bil mir na svet.

Švico svet rabi, tako kot je, zato pa njeno nevtralnost spoštuje.

Svet ne rabi še ene Švice, še najmanj pa da bi Slovenija to vlogo igrala.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!