Skoči na vsebino

Slovenija v NATO


Thundercat

Ali ste za to, da Slovenija vstopi v Nato!!  

42 članov je glasovalo

  1. 1. Ali ste za to, da Slovenija vstopi v Nato!!

    • Da!
      64
    • Ne!
      56
    • Politika me ne zanima!
      8


Priporočene objave

Jest sem za NATO. Zakaj? Zato, ker drugac bomo ostali majhen otocek jugo nostalgije. Hrvati nas ne bojo cakal, pa še prav veseli bi bli, da pridejo prej v NATO kot mi. Pol pa lahko sigurno recemo, da so južnjaki vsi južno od Ljubljane in ne več južno od Kolpe. Te pizde bodo korak po korak pršle gor, pa še v NATO bodo, mi bomo pa Hare Krišne al pa Jehovci, pa bomo colne na Šmarno goro nosil, da se bomo rešil.

V tem primeru bomo pa vse današnje pametnjakovice da na vrbe (obesili, da ne bo pomote).

Jebi ga Slovenci smo pac taki, da sprejemamo napacne odlocitve ob napacnem casu. Mislim, da nam je to v genih.

Sej, ce pa ne bomo šli v NATO, se bomo moral povezat z Jugosi in Rusijo. Juuupi pa gremo v Vzhodni blok. Viva napredek nazaj.

Hehehe.

Master 007

Popravil/a - master007 dne 10/05/2002 ob 10:20:00

Popravil/a - master007 dne 10/05/2002 ob 10:21:15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NATO- NE HVALA

slovenija ima druge možnosti za napredek in blaginjo ne pa članstvo v natu .

problem je samo v nas samih . kaj pa bo če bomo v natu še bolj se bomo podrejali drugim in naši nacionalni interesi bodo kar kmalu pozabljeni.jaz tu ne vidim noben svetle prihodnosti.

da bodo odprli nova delovna mesta ha ha ta je pa dobra . dokler bodo ljudje lahko na črno delali plus tega pa še iz zavoda pa od socialne denar kasirali se folku j.... za delovna mesta.

poleg tega je pa naša zakonodaja o delovnih mestih tako majava da bo vsak gledal le na to kako te bo čimbolje izkoristil in bolj malo plačal.

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NATO- NE HVALA

slovenija ima druge možnosti za napredek in blaginjo ne pa članstvo v natu .

problem je samo v nas samih . kaj pa bo če bomo v natu še bolj se bomo podrejali drugim in naši nacionalni interesi bodo kar kmalu pozabljeni.jaz tu ne vidim noben svetle prihodnosti.

da bodo odprli nova delovna mesta ha ha ta je pa dobra . dokler bodo ljudje lahko na črno delali plus tega pa še iz zavoda pa od socialne denar kasirali se folku j.... za delovna mesta.

poleg tega je pa naša zakonodaja o delovnih mestih tako majava da bo vsak gledal le na to kako te bo čimbolje izkoristil in bolj malo plačal.

dr.looney

O cem govoriš? katere so druge možnosti? Al si od SMS, da kar malo naokoli palamudiš? Konkretiziraj svoje navedbe!!! Me res zanima kako bi ti rešil ta problem! KONKRETNO! Pa s Hrvati? Jim kr damo mejo? Kaj bi se kregali bodimo prijatelji, dajmo jim Pranski zaliv, ne, ne, kr Piran ji dejmo, da nam ne bodo vec težil, pa Trdinca, one v Prekmurju kr odpišmo sej so tako baje nerazviti. Mislim, haloo.

Kaj bi pa z Italijani naredu? Ezulantom poleg dnarja še bajte vrnu nazaj!

Pa z Avstrijci? Koroške Slovence kr odpikajmo, kaj pa so njihovi ta stari narobe odlocil! Pametna strategija dr. Looney. Tvoji otroci bodo s tvojo filozofijo kmal na štir meji živel (verjetn na tocki v bližini LJ), sej veš Italija-Avstrija-Madžarska-Hrvaška. Pa da se nebi kregal s sosedi, bomo pa kr njih vprašal kakšen jezik lahko govorimo. Upajmo, da ne bodo jezni.

Pa si zapojmo: Maaaaaaannntrrrrraaaaaa! Uaaaaaa uuuaaaa uuuaaa mmmmmm!

Pa prestopimo na dr. looneyev nivo. Smo že pri tebi! Sam kaj, ko se moramo zbudit, pol smo pa spet na realnih tleh.

Kar me zanima je tvoja "konkretna" rešitev varnostnega problema Slovenije! Seveda zdej se vecina pocuti udobno ko bubreg v loju. Isto so vsi govoril 91.leta, pa o demilitarizaciji - sej vojske ne rabimo, kdo nas bo pa napadu (še januarja 1991 so bli takšni mirovniki, ko pa je pokal so pa vsi poniknal do danes, danes so pa spet heroji in prav pametni).

Lep pozdrav,

p.s. Pa mal razmislite.

Master 007

Popravil/a - master007 dne 10/05/2002 ob 10:23:14

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj master 007 dober si napisal. Ampak se mi zdi, da NATO ni nobena garancija, da se te stvari ne bi dogajale.

Predvsem nekaj se je treba zavedati. Nikdar, nobeden nam ne bo ničesar na pladnju prinesel. Pa če smo v NAT-u ali pa ne.

Italijane in Avstrijce tud ne bomo umirili, pa če smo v NAT-u ali pa ne (poglej Grke pa Turke oboji so v NAt-u).

Italijana najbolj pohlevnega narediš, ko bo izračunal, da bo tako fasal, da naslednjih petdeset let ne bo nič poskušal. Mislim, da je nekaj čez pedeset let že minilo in bodo počasi pripravljeni za novo lekcijo. Ampak to lekcijo bomo morali mi dat, pa nobeden drug.

Ne si mislit, da so apetite po naši zemlji že opustili. A mislite, da so italijanske penzije zastonj dajali. Pa banko Koper kar tako kupili. Pa z marino v Izoli upravljajo kot da je Izola in okolica že njihova.

Tega problema nam Nato na žalost ne bo rešil.

Če bo treba bomo pa spet TIGRovci.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ni nobene garancije za nic na svetu. Ampak treba se je odlociti katera odlocitev je optimalna in ne maksimalna. Tudi ZDA niso usle napadu, ampak stvar je v tem kaj pride za tem. Verjetn se bomo morali sami borit, ampak rabili bomo pomoc (beri orozje, opremo, strelivo,...). To pa BOMO dobil.

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Danes ni nobene garancije za nic na svetu. Ampak treba se je odlociti katera odlocitev je optimalna in ne maksimalna. Tudi ZDA niso usle napadu, ampak stvar je v tem kaj pride za tem. Verjetn se bomo morali sami borit, ampak rabili bomo pomoc (beri orozje, opremo, strelivo,...). To pa BOMO dobil.

Master 007

Saj zato sem tudi jaz za NATO, ker pač nobeden do sedaj boljše opcije ni ponudil. Na razne mirovniške finte se pa poserjem.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncno eden, ki je dojel point!

A si videl kaksne klanfe izvaja civilna iniciativa? Nek sajt so si umislili, pa so take sirotinje, da ga majo kr na Geocities.

Pa kaksne kvasijo! Debili. Verjetn sami vojaski oporecniki, ki so drekce starcem brisali.

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Master007 ne se obnašat, kot da si Ameriko odkril ter nas razsvetlil.

Nas je kar nekaj, ki že mnogo let tako mislimo.

Tudi nekaj postov nazaj, sem že povedal, zakaj sem za v NATO.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja izjava je bla pohvala, ne pa graja.

Ne dvomim v tvoja prepricanja in sposobnosti.

Mormo skup drzat.

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dasiravno sem rezervni poročnik (ŠRO-Sarajevo),član T.O.,član slovenskih časnikov,rezervni oficier in stažist iz Tolmina,Bohinjske Bele in Kranja,udeleženec manevrov 1988,veteran etc.sem glooboko proti pristopu Slovenije v Nato-in to z tehtnimi razlogi...zatorej Nato=Ne to !

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravijo, da ko je učenec pripravljen pride učitelj....

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, zdej sem pa tud jaz mnenje spremenil. Kdo je pa vedel, da nas bo Kekec vahtal? Pa bi lahko že prej pogruntal. Kar njegovo slikco poglejte!!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sem glooboko proti pristopu Slovenije v Nato-in to z tehtnimi razlogi...zatorej Nato=Ne to !

Err ... kako "zato", kje so tu oni tehtni razlogi?

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole dragi master 007 vsak ima svoje mnenje in jaz v svojih mnenji nikogar ne žalim razen če me resno ne izziva. vsakdo ima pravico do svojega mnenja a ne . poleg tega se ti pa vidi da si še študent( to sklepam iz tvojega profila kjer imaš vpisan svoj poklic) in nimaš pojma kaj je to real life oz. kako približno zgleda.takole ti bom rekla amerikanci in nato niso svetovni bogovi da bodo nas varovali dej si to že enkrat vbij v glavo.nato žene samo denar. zakaj pa misliš da so amerikanci napadli afganistan , zato ker se bojijo za mir v svetu, ker se borijo proti teroristom-ee napačno sklepanje.

ameriki teroristi po svetu prinašajo denar , denar pa je sveta vladar. a ne. te že kar vidim kako boš stal v prvi bojni liniji tam nekje bogom za hrbtu in ko ti bodo prave krogle švigale okrog ušes ko se bo treba boriti pa sploh ne boš vedel zakaj. vojska ni tako lepa stvar kot jo vidiš na tv . slovenija ima prihodnost v razvoju turizma . a bomo v natu al pa ne smo slovensko zemljo že razprodali . glede hrvatov in avstrijcev pa samo to da imamo premalo agresivne in nacionalno zavedne politike .

smo se že prodajali v času enoumja pa se še bomo dokler se ne bo spremenila miselnost v naši preljubi sloveniji dokler se bomo udinjali za vsako malenkost nam sam bog pomagaj.

pa brez zamere....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

looney,kaj si ti res tako anti-zahodno usmerjena,da ne vidis niti vec dejstev? a so si ameri samo porusili WTC in pobili 3000+ ljudi?! kolikor vem,so edine "ameriske" teroristicne skupine delovale izkljucno samo v ZDA in ne po svetu (KKK,black panthers,razne "militia"s itd.)....kje je torej problem,ce so "napadli" afganistan? si ti pro-taliban? meni se zdi pa zelo v redu,da so talibane "razpustili" in osamino organizacijo malo razturili.

da ne bom prevec palamudil: vsaka oblika terorizma mi ni vsec; ne fizicna,ne psihicna in ne ekonomska.po eni strani razumem obupanost nekaterih skupin,ki si ne znajo drugace pomagati,kot s terorizmom,samo kje pa pise,da lahko/morajo razstreljevati in klati nedolzne ljudi? ce imajo te skupine _pravico_ poceti prej omenjeno,kje pise,da se njim ne sme dogoditi isto?!

vidis sedaj kam v bistvu cilja celotna problematika? ...pa se en rek v razmislek: vojna je nadaljevanje politike z drugimi sredstvi (bismarck)

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne ice jest nisem nič proti zahodno usmerjena mogoče se ne znam glih najbolje izražati jest sem samo proti natu in bushevi politiki ki prevladuje v natu.(to je moje osebno mnenje). meni je žal za vse žrtve terorističnih napadov. ampak dejstvo je da je napad na afganistan bil bolj potreben američanom ne zaradi ranjenega ponosa in tolikšnih žrtev v WTC -ju ampak samo zaradi denarja , kajti v ameriškem gospodarstvu ima vojaška industrija velik delež in tudi veliko vlagajo v njen razvoj.slovenija je gospodarsko še prešibka da bi bila lahko enakovredna partnerka ostalim članicam nata, poleg tega se mi zdi malo verjetno da bi zaradi članstva v natu pridobili kaj na gospodarskem področju, kvečjemu še izgubimo lahko, kajti tu bodo gospodarsko in politično močnejše članice nata ščitile svoje interese. in glede na to kako znamo mi ščititi svoje interese imam bolj malo upanja da bi tudi kaj dosegli.

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sem za nato pod pogojema:

1. plače se nam zvišajo (ker še manjših si ne moremo več privoščit)

2. Amerika izstopi iz NATO-ta

Kje smo že iskali fantka ki lula na Japan ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
Sem za nato pod pogojema:

1. plače se nam zvišajo (ker še manjših si ne moremo več privoščit)

2. Amerika izstopi iz NATO-ta

Kje smo že iskali fantka ki lula na Japan ?

Jst bi dodau še dva pogoja: Pocent se morjo motorji in oprema in motoristi morjo met posebne pravice :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za nato pod pogojema:

1. plače se nam zvišajo (ker še manjših si ne moremo več privoščit)

2. Amerika izstopi iz NATO-ta

Kje smo že iskali fantka ki lula na Japan ?

Jst bi dodau še dva pogoja: Pocent se morjo motorji in oprema in motoristi morjo met posebne pravice :twisted:

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem za nato in sicer ne zato ker bi Slovenija rabila obrambo ampak samo zato ker bi ta "baje" pocenil oz. zmanjšal %bdp, ki gre za vojsko.

Slovenija rabi nato zaradi Hrvatov, italijanov in drugih? Hrvatje imajo toliko ozemlja da se lahko 45min peleš od knina proti slo pa bo vse kar boš vidu sama divjina. Ni 1 vasi z nad 500 prebivalci. Država je tolk velika da majo ceste že čist u piz...i, sploh pa gor u Slavoniji, in pol bojo šli pa še nam krast zemlo.

Vsi se lahko počutimo varne in to zato ker za razliko od leta 91 sedaj evropska skupnost nebi dovolila ponovnega spreminjanja mej (še posebej če bomo prišli v eu). Nobena država se nebi upala spustit v vojno zarad enga posr..ga trdinovga vrha in s tem reskirat, da jo bodo doletele mednarodne sankcije.

Vse kar bomo z Natom dosegli je da bomo postali potencialna tarča za teroristične napade, saj nas bo nato povezoval z ( v islamskem svetu ) osovraženima ZDA in GB.

Glede 11. septembra: takrat so Američani prvič dobili za njih zelo potrebno lekcijo vendar so kot vidimo (Irak) preveč butasti, da bi jo razumeli.

Vsi jim čestitajo kako so porazili talibane a nobeden ne pove, da so prav ti talibani prišli v Afganistanu na oblast po njihovi zaslugi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez pušk in bajonetov,  

z rožcami v laseh,  

dvignimo se  

za življenja vreden svet!

Ma sej sem vedu :lol: :lol: :lol: Hipy forever :lol: Me to 8) Odj...NATO :twisted: We want love :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez pušk in bajonetov,  

z rožcami v laseh,  

dvignimo se  

za življenja vreden svet!

Ma sej sem vedu :lol: :lol: :lol: Hipy forever :lol: Me to 8) Odj...NATO :twisted: We want love :lol: :lol: :lol:

Sex and drugs and.....RNR :B-fly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!