Skoči na vsebino

Slovenija v NATO


Thundercat

Ali ste za to, da Slovenija vstopi v Nato!!  

42 članov je glasovalo

  1. 1. Ali ste za to, da Slovenija vstopi v Nato!!

    • Da!
      64
    • Ne!
      56
    • Politika me ne zanima!
      8


Priporočene objave

quote:

ce so se politiki odlocili bomo v NATO sli. Pa referendum uspe ali pa ne

ja nazalost se zna zgodit, da referenduma nebo, če bo politika ugotovila, da bi "pupusli". sicer pa so oni poslanci, mi smo jih izvolili da mislijo namesto nas. torej ce oni ocenijo da je nato potreben, menda je ne morejo tako pomembne odlocitve prepustiti neukim ovcam na referendumu.

GLEDE MEDIJEV: ne pozabit, da politiki trdijo da smo mi neumne ovce, ki smo se pustili medijem prepricati, da je nato slab za slovenijo!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jok pa Referendum!!!!!!!!!!

Vsak referendum meni direktno jurja iz žepa!!!!!!!!!NE DAM PA PIKA!!!rAJ ZA PJAČO ZAPRAVM,uni nej se pa kr u parlamentu stepejo,če se hočejo.Tist sem jim že plaču!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NE DAM PA PIKA!!!rAJ ZA PJAČO ZAPRAVM,uni nej se pa kr u parlamentu stepejo,če se hočejo.Tist sem jim že plaču!!!!!!!

Klimbra

To si ti misliš. Nikoli jih ne moreš toliko plačat, da ne bi oni že za mnogo let naprej stroškov naredili. Zakaj pa misliš da banke prodajajo.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

NE DAM PA PIKA!!!rAJ ZA PJAČO ZAPRAVM,uni nej se pa kr u parlamentu stepejo,če se hočejo.Tist sem jim že plaču!!!!!!!

Klimbra

To si ti misliš. Nikoli jih ne moreš toliko plačat, da ne bi oni že za mnogo let naprej stroškov naredili. Zakaj pa misliš da banke prodajajo.

lp RAN

OOOOOOOOOOOOOOOOO SHIT....sej res....tut banke sem že plaču........zdej mi je jasn,zakaj mam tošl bl prazn k poln!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NATO je ena sama politicna banda

Hja ... v bistvu je ta banda, kot je blo ze napisano, zagotovilo za razna tuja podjetja, da je drzava varna za nalozbe ... zakaj je to fino vam zna povedat kdo iz Save ali pa Revoza (ki ima delo, ki ga drugace ne bi bilo, kot recimo v TAMu ipd.).

Ce kdo misli, da tujih investicij ne potrebujemo, mu itak ni pomoci

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ce kdo misli, da tujih investicij ne potrebujemo, mu itak ni pomoci

--

Andraz, cyc

...in koliko je letna clanarina do teh tujih investicij?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...in koliko je letna clanarina do teh tujih investicij?

...in koliko delovnih mest prinesejo tuje investicije?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...in koliko je letna clanarina do teh tujih investicij?

Kolikor vem, ne bistveno vecja od stroskov, ki jo imamo ze zdaj s to "vojsko", ki itak ni vredna pocenega grosa. To, da drzava krade vsakemu moskemu osebku cas sedmih mesecev, namrec tudi stane, in to ne malo, zato da se gredo pol tam tabornike ... kakega efekta od tega itak ni; poklicna vojska bi bila ucinkovitejsa in cenejsa.

Clanarina ... hehehe, to je zdaj tako receno, kot da ostale clanice nata zdaj gledajo, kaj bodo pokasirale od Slovenije Hjoj ... ce kaj, bi jih zanimala logistika in te reci, kar se denarja tice, lahko pa "kasiramo" edino mi. Ja, dolocen delez denarja je potrebno vloziti v vojsko, ampak ce bi slo za take zneske, ki jih slovenija niti pod razno ne bi bila sposobna kriti, itak nihce ne bi fantaziral o clansktvu v NATU.

Aja ... ce je kdo iz okolice Kocevja, ve, da se tam zdaj gradi zelo veliko trgovin, nekaj jih pa ze je. Leclerc pa kaj vem kaj se vse, velike reci. Dalec vec od tamkajsnje kupne moci ... kje je logika? Tam bo zelo verjetno vojaska baza, nekaj tisoc ljudi ...

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čim pa ti služiš?

Bush: "Prodajam vizije o nujnosti NATA revežem, ki nimajo za kruh in tudi znanja za peko novega jim zmanjkuje. Ekonomsko si jih bom tako podjarmil, da ne bodo več nikoli prišli k sebi. Če mi pa ne bodo verjeli, da me potrebujejo, bomo pa malo sami kje ognjič podkurili."

Lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse lepo in prav....a vi vsi zivite po bozji besedi? ko vas nekdo klofne nastavite se drugo lice? suuuuuuper.

vceraj sem poslusal RGL - neka oddaja (valda hec) drnovsek vs.tito; samo to vseeno ni bilo res....80% poslusalcev,ki so klicali na RGL je bilo za tita; vsi so imeli vse,bilo je vse boljse,zdaj je pa vse slabse.po kavo in cokolado ni sel pa nobeden v avstrijo in italijo?!

ene take bedarije ze res dolgo nisem slisal.mislim,zaradi mene je ok...vi kar lepo nazaj med neuvrscene srotlete,pa komunizem naj zivi in diha,delal ne bo spet nobeden....hura partija.ne recem da je drnovsek resitev na obzorju (vse prej,kot..),ampak samo tarnati in krivdo valiti na druge....eh! lepa resitev."jaz nic kriv,un je bil komunist." absolutno BEDNO spricevalo nekega suverenega ljudstva!

politike ima vsak take,kot jih zasluzi.

aja: kaj ima to veze z natom? mogoce nobene,samo na jetra mi gre to patentno antinatovstvo - kot da je NATO kriv za vse tezave na svetu.sicer se pa strinjam: make love not war.

samo kaj,ko se pa tega nekateri impotentnezi ne drzijo.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Popravil/a - Ice dne 05/05/2002 ob 21:04:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj prejoj, Ice, kako sva huda in našpičena . Strinjam se s tabo: NATO ne more biti dežurni krivec za vse sranje na svetu. Moje mnenje je le, da je vojna kot taka beden neuspeh človeka, točka, na kateri spodleti dialog, korak nazaj, torej poraz v vsakem primeru, ne glede na izid. Ko bi bil NATO namenjen zagotavljanju miru, bi bil z vsem srcem zanj, vendar mislim, da oba veva, da so deklaracije eno, resničnost pa pod sfrizirano fasado skriva še marsikak podton in interes, žal. Bolje bi se počutil na svetu, kjer ne bi bilo POTREBE po NATU, that's all.

In kar se tiče bivše Juge in današnje Slovenije: če vse pretehtam, danes živim cca 200% bolje. Torej se nikakor ne bi želel vrniti nazaj v čase dragega nam maršala.

Lep dan želim, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V svetu brez vojn, to so stvari zadnjih 5 tisoč let, bolje rečeno spopadov, bi, dragi moj Pepe, verjetno še vedno internetali v Potočki zijalki ali čemu podobnemu.

Spopad je del človekove nravi. Pacifizem je le deformacija izobilja.

Tako jaz vidim ta naš razvoj.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pacifizem je le deformacija izobilja.

Tako jaz vidim ta naš razvoj.

Brrrm

Naj me kdo na gobec, ali pa bom jaz kakšnega. Se me loteva deformacija.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Brrrm, dovolil si bom postaviti drugačno hipotezo: ne vojna temveč lenoba je gonilo napredka. Če ne bi bili po naravi leni, bi še danes hodili peš, prenašali bremena ročno itd itd. Kako se ti dopade?

LP PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, to pa jaz vedno in redno trdim:

Ćlovek je po naravi leno bitje.

In v tem primeru si upam zase napisati, da sem človek z velikim Č in ostalimi črkami tudi.

RAN, ta deformizem se po našem delu sveta od takrat, ko so v Sparti nehali s porojstno slekcijo, obupno množično širi. Zato ne bodi žalosten, nisi sam.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEEEHHHHHHHH, pa nazaj na začetek! Kdo pa sploh pravi, da BO referendum???!!!!! NAJBOLJ NORA STVAR NA SVETU JE RAZPISATI REFERENDUM IN GLASOVATI ZA ALI PROTI VSTOPU, ŠE PREDEN NAS SPLOH KDO POVABI?????

Ali se morda motim?.....

pripis:

"seveda, Manuchao, spet se motiš, tako, kot ponavadi.... ampak, a morjo to vsi vedet?"

Kaj torej razmišljamo o Natu, najprej premislimo, kako bomo DEMONSTRIRALI proti referendumu!!!!!!

drugi pripis:

UpamdaimamševednoslužboPRESS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj torej razmišljamo o Natu, najprej premislimo, kako bomo DEMONSTRIRALI proti referendumu!!!!!!

... po moje bo najbolje, da takoj razpišejo referendum, na katerem se bomo odločili, ali bomo demosntrirali proti referendumu za vstop v Nato ali ne ... :D

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NAJBOLJ NORA STVAR NA SVETU JE RAZPISATI REFERENDUM IN GLASOVATI ZA ALI PROTI VSTOPU, ŠE PREDEN NAS SPLOH KDO POVABI?????

Ali se morda motim?.....

Po moje se motiš. Tudi tisto zaradi službe, vsaj upam.

Če sem prav zadnjič pri poročilih slišal, predstavniki NATA pravijo: tukaj ni povabila. Vsaka bodoča članica mora vedeti ali bi šla noter ali ne. Mislim, da potrkati na vrata moramo sami, potem pa gospodje v NATU povabijo noter ali pa ne.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi orožje je potrebno nekam prodati. če ne je pa industrija na psu. in nasprotniki nata vedno kupujejo orožje, ki ga potem morajo nekje porabiti in potem je to začaran krog, na koncu bomo pa itak izumrli al pa se pobili.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAN,eh..... torej vendarle povabijo:)..... v končni fazi... In verjemi, čisto vseeno jim je, AKO neka Slovenija trka ali pa ne.

Sicer pa:

Trkanje je včasih komaj slišno in lahko pmeni le nakazovanje določene težave...

pripis:

kobomvelikabomVikaPRESS:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, še to.... EASY ..... mogoče pa bi najprej razpisali referendum, na katerem bi se odločili, ali bi razpisali referendum za demonstracije proti referendumu o vstopu v Nato..Al kako že?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aja, še to.... EASY ..... mogoče pa bi najprej razpisali referendum, na katerem bi se odločili, ali bi razpisali referendum za demonstracije proti referendumu o vstopu v Nato..Al kako že?????

Ja, referendum o referendumu, po mojem tudi - to bi bilo zelo slovensko ...

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

vceraj sem poslusal RGL - neka oddaja (valda hec) drnovsek vs.tito; samo to vseeno ni bilo res....80% poslusalcev,ki so klicali na RGL je bilo za tita; vsi so imeli vse,bilo je vse boljse,zdaj je pa vse slabse.po kavo in cokolado ni sel pa nobeden v avstrijo in italijo?!

Ice ... za tole dobis pivo ko te vidim In je seveda zelo res ... no, rec se zacne ze tako, da se tu umetno popularizira balkan in vse kar od tam pride. Zacne se pri glasbi, ... potem pa pri napol prikritih sporocilih kako je bilo vcasih "cisto fajn", pa da diktatura niti ni bila tako diktatorska in podobnih kretenizmih.

Tisti, ki cisto nicesar ne razumejo, kot eno od dobrih reci navajajo, da so vsi imeli delo, da brezposelnosti ni bilo itd., itd., tega pa, da je bil navidezen socialen mir na racun kreditov ki jih bodo odplacevale se generacije, pa nocejo razumeti.

In sploh ... hudica, pa saj sem jaz tu mlajsi od vecine, pa se se dobro spomnim izletov v Celovec, po razne margarine, cokolade in vse zivo - kar se v "stari dobri jugi" preprosto ni dalo kupiti. A to je bilo vse OK?!? FSCK, jaz bi rekel da ni blo ...

quote:

ene take bedarije ze res dolgo nisem slisal.mislim,zaradi mene je ok...vi kar lepo nazaj med neuvrscene srotlete,pa komunizem naj zivi in diha,delal ne bo spet nobeden....hura partija.ne recem da je

Nenene, v tem primeru jaz spokam kufre, se bom ze znasel

quote:

politike ima vsak take,kot jih zasluzi.

Tudi zelo res ... ves kaj mene blazno zabava tudi? Da ljudje kritizirajo tiste iz vlade, pa jih ob volitvah znova izvolijo ... saj lahko da z mojo logiko tu nekaj ne stima ampak - kaj ste jih pa izvolili hehe Veliko vlogo imajo pri tem seveda mediji, ki slikajo opozicijo kot dezurne krivce za delo vlade, kar je seveda popolni nesmisel, ...

quote:

aja: kaj ima to veze z natom? mogoce nobene,samo na jetra mi gre to patentno antinatovstvo - kot da je NATO kriv za vse tezave na svetu.sicer se pa strinjam: make love not war.

samo kaj,ko se pa tega nekateri impotentnezi ne drzijo.

NATO sicer lahko da ima tudi precej slabih strani, ampak poleg vseh ze nastetih dobrih ima se eno: nasledniki/dedici partije so blazno proti temu, da bi sli v NATO, kar mora imeti zelo konkreten razlog - ze zato je fajn da pridemo not

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!