Skoči na vsebino

Slovenija v NATO


Thundercat

Ali ste za to, da Slovenija vstopi v Nato!!  

42 članov je glasovalo

  1. 1. Ali ste za to, da Slovenija vstopi v Nato!!

    • Da!
      64
    • Ne!
      56
    • Politika me ne zanima!
      8


Priporočene objave

Decimalna mesta so zaokrožena navzdol:

38,81 (26 glasov); 47,76 (32 glasov); 5,97 (4 glasovi) in 7,46 ( 5 glasov)kar skupaj znaša 100,00 (67 glasov).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Decimalna mesta so zaokrožena navzdol:

38,81 (26 glasov); 47,76 (32 glasov); 5,97 (4 glasovi) in 7,46 ( 5 glasov)kar skupaj znaša 100,00 (67 glasov).

Seveda kaja, sej je bil samo štos (poglej Iceov komentar :wink: )

Vseeno hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda kaja, sej je bil samo štos (poglej Iceov komentar :wink: )

Vseeno hvala!

Tako rada delam s številkami, da mi žilica ni dala miru. :wink: Vem da je bil štos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se bal, da bo vse skupaj dost na tesno šlo.

Kakšne zadnje čase antinatovci razdirajo, strahu ni več.

Napovedujem čez 60 % glasov za NATO.

8)

smozmagalipress

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obrambni proračuni NEVTRALNIH zahodnoevropskih držav (v % BDP)

Avstrija 0,6

Švica 0,8

Finska 0,9

Irska 0,9

Švedska 1,8

Vir: Conversion Survey 2002: Global Disarment, Demilitarisation and Demobilization, Bonn International Center for Conversion.

Podatki veljajo za leto 1999 oz. za zadnje leto, za katero so podatki dostopni. Preverite jih lahko tudi v državljanskem priročniku NATO za in proti, Mirovni inštitut, september 2002. Izid knjige je omogočil Open Society Institute (država Slovenija ni prispevala niti tolarja), http://www.mirovni-institut.si/, kjer lahko najdete celotno publikacijo tudi na internetu.

Popravki

Svica 1% (CIA factbook 2003)

Avstrija 0,8 % isti vir

Svedska 2.1 % isti vir

+

Hrvaska 2.3 % NE NATO

Ciper 4.2 % NE NATO

Finska 2 % NE NATO

Nemcija 1.38% NATO

Madzarska 1.75% NATO

Italija 1.64% NATO

Litva 1.9 % NE NATO

Norveska 2.13% NE NATO

Spanija 1.15% NATO

SLOVENIJA 1.7 %

Samo navanje proracunov se nic ne pomeni. Trend pri enih in pri drugih je visanje obrambnih proracunov zaradi povecevanja stevila novih grozenj, predvsem asimetricnih. Govoriti ZA oz. PROTI vkljucevanju v zvezo NATO z vidika dvigovanja visine obr. proracuna je smesno, saj se bo le-ta v Sloveniji moral dvigniti ne glede na izzid referenduma. Oborozena nevtralnost ni zastonj. Ko govorimo o Svici, le-ta ze ima izoblikovan svoj obrambni sistem in ji ga je potrebno samo se vzdrzevati. zato tudi taksen odstotek. Pri nas ga bi bilo pa potrebno najprej dvigniti, zagotoviti nov koncept in izoblikovati obrambni sistem, v roku naslednjih 20 let pa ga postopoma znizevati. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je Francija izstopila iz vojaškega krila...sicer že pred leti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne zadnje čase antinatovci razdirajo, strahu ni več.

Če tebe prepričajo argumenti raznih Grizoldov, Ruplov, Bajukov, Janš, itn...pol pa res ne vem...tud svizec res čokolado zavije, veš. :P

Res pa je, to maš pa prou, da je blo na naši strani zadnjič v tisti oddaji kar neki carjev, da bi blo boljš, če jih tam ne bi blo. :?

Verjetno bote res zmagal...je že tko, da slovenci vedno iščemo neko rit kamor se lahko skrijemo...sam prdeci bojo tud prišli...enkrat... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kateri "prdeci bolj smrdijo"..... tisti,ki pridejo ko je slovenija v nato ali tisti,ki pridejo ko slovenija ni v nato....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne zadnje čase antinatovci razdirajo, strahu ni več.

Če tebe prepričajo argumenti raznih Grizoldov, Ruplov, Bajukov, Janš, itn...pol pa res ne vem...tud svizec res čokolado zavije, veš. :P

Res pa je, to maš pa prou, da je blo na naši strani zadnjič v tisti oddaji kar neki carjev, da bi blo boljš, če jih tam ne bi blo. :?

Verjetno bote res zmagal...je že tko, da slovenci vedno iščemo neko rit kamor se lahko skrijemo...sam prdeci bojo tud prišli...enkrat... :wink:

Ne bit zdej užaljen, če bo trezna pamet zmagala.

Da 100 % lepih variant na tem svetu ni, pa tako vemo.

Saj spoštujemo vaše mnenje, sam zanjga se nismo odločili in to je vse.

Če ne bi bilo agitacije z vaše strani, bi jaz še sedaj dvomil ali je NATO pravilna izbira.

In ker me tisti, ki je proti NATO z ničemer ni mogel prepričati, je moja odločitev sedaj mnogo lažja, zatorej hvala vam, ker smo sodelovali pri tako pomembnem projektu.

Tukaj se skriva moč demokracije in nikjer drugje.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Ne bit zdej užaljen, če bo trezna pamet zmagala...

2.Če ne bi bilo agitacije z vaše strani, bi jaz še sedaj dvomil ali je NATO pravilna izbira.

8)

1.RAN nisem užaljen, zakaj bi bil, tud jaz spoštujem tvoje mnenje...sem pa zaskrbljen, vsekakor...ker BO samozvana trezna pamet zmagala (zgleda da že veš pred volitvami...) :P

2.Sej to je žalostno, da te "tvoji" niso prepričali, pa vseeno rineš za njimi..."trezna" pamet, ja... 8)

Do referenduma bo pa po moje vseeno treba počakat, preden bote šampanjc odpiral... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kateri "prdeci bolj smrdijo"..... tisti,ki pridejo ko je slovenija v nato ali tisti,ki pridejo ko slovenija ni v nato....

Bioplin je bioplin... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kateri "prdeci bolj smrdijo"..... tisti,ki pridejo ko je slovenija v nato ali tisti,ki pridejo ko slovenija ni v nato....

Bioplin je bioplin... :P

sarin,tabun,iperit,VX,BWR-8 in se mali milijon drugih. :twisted:

se nekaj linkov na temo:

http://cns.miis.edu/research/cbw/

http://www.opcw.org/index.html

http://www.who.int/emc/pdfs/BIOWEAPONS_FULL_TEXT2.pdf

http://www.fas.org/bwc/

http://www.uberhip.com/people/godber/resea...ch/cwpaper.html

http://www.geocities.com/CapeCanaveral/Lab...ns/cwindex.html

http://srpub.phrma.org/weapons.html

itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.RAN nisem užaljen, zakaj bi bil, tud jaz spoštujem tvoje mnenje...sem pa zaskrbljen, vsekakor...ker BO samozvana trezna pamet zmagala (zgleda da že veš pred volitvami...) :P

2.Sej to je žalostno, da te "tvoji" niso prepričali, pa vseeno rineš za njimi..."trezna" pamet, ja... 8)

Do referenduma bo pa po moje vseeno treba počakat, preden bote šampanjc odpiral... :wink:

No ja šampanjec se že hladi. :D :D

Moji so me prepričali že zdavnaj - predvsem moji v moji glavi. Vendar trezna pamet je do konca odprta, za sugestije od drugod in v pričakovanju kakšne meni do sedaj neznane vizije nasprotne strani, sem le to izgleda zaman čakal.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sarin,tabun,iperit,VX,BWR-8 in se mali milijon drugih. :twisted:

Ja..in če ne gremo v NATO jih bomo fasali, če pa gremo, nas bo pa NATO tega ubranu?...to je tvoj argument???? :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendar trezna pamet je do konca odprta, za sugestije od drugod in v pričakovanju kakšne meni do sedaj neznane vizije nasprotne strani, sem le to izgleda zaman čakal.

8)

V 28 straneh je bil marsikak post, ki ti je nudil argumente, pa tud vizijo...tako da močno dvomim v tele besede... :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendar trezna pamet je do konca odprta, za sugestije od drugod in v pričakovanju kakšne meni do sedaj neznane vizije nasprotne strani, sem le to izgleda zaman čakal.

8)

V 28 straneh je bil marsikak post, ki ti je nudil argumente, pa tud vizijo...tako da močno dvomim v tele besede... :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sarin,tabun,iperit,VX,BWR-8 in se mali milijon drugih. :twisted:

Ja..in če ne gremo v NATO jih bomo fasali, če pa gremo, nas bo pa NATO tega ubranu?...to je tvoj argument???? :?:

nope....moj "argument" se naj vzame kot odgovor na tvoje biopline in nikakor drugace.fases jo lahko tako ali tako.samo vprasanje,v katerem primeru ti (lahko) hitreje pomagajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendar trezna pamet je do konca odprta, za sugestije od drugod in v pričakovanju kakšne meni do sedaj neznane vizije nasprotne strani, sem le to izgleda zaman čakal.

RAN - trezna pamet se pravzaprav nikoli ne zapre... In je kritična tudi takrat, ko ji ponujajo "idealno rešitev"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar dvomi.

Dvom je mati modrosti. :D

RAN je mati vseh modrcev... ups, modrecev... :) ups... mati vseh zagovornikov vstopa v NATO :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: zagovorniki vstopa v NATO v tejle temi "marginalci" :)))) (poglej anketo :)))

Try harder :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendar trezna pamet je do konca odprta, za sugestije od drugod in v pričakovanju kakšne meni do sedaj neznane vizije nasprotne strani, sem le to izgleda zaman čakal.

RAN - trezna pamet se pravzaprav nikoli ne zapre... In je kritična tudi takrat, ko ji ponujajo "idealno rešitev"...

Vsaka stvar se enkrat konča ali drugače povedano :

ne moreš prdnit pa stisnit istočasno.

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: zagovorniki vstopa v NATO v tejle temi "marginalci" :)))) (poglej anketo :)))

Try harder :)

Ni da bi se človek preveč naprezal, če je že vse odločeno.

:evil: :evil:

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, jebiga, tko je ... :D

RAN - nič jezno pihat... Hitro na referendum, pa obkrožit 3,6,11,13,27,29,31... ups... "DA". :twisted: :twisted:

Mogoče boste pa zagovorniki vstopa v NATO imeli srečo pa bo vse sorazmerno OK :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!