Skoči na vsebino

Slovenija v NATO


Thundercat

Ali ste za to, da Slovenija vstopi v Nato!!  

42 članov je glasovalo

  1. 1. Ali ste za to, da Slovenija vstopi v Nato!!

    • Da!
      64
    • Ne!
      56
    • Politika me ne zanima!
      8


Priporočene objave

Okej - že čakam z odprtimi rokami prvo pošiljko jedrskega orožja/odpadkov, ki ga/jih bo NATO deponiral pri nas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej - že čakam z odprtimi rokami prvo pošiljko jedrskega orožja/odpadkov, ki ga/jih bo NATO deponiral pri nas...

Kaj te ni sram, ko tako pretiravaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej - že čakam z odprtimi rokami prvo pošiljko jedrskega orožja/odpadkov, ki ga/jih bo NATO deponiral pri nas...

Kaj te ni sram, ko tako pretiravaš?

Bi me moralo biti al kaj?

Me je pa prej prijatelj spomnil še na štorije v stilu "Italija-gondola-letalo-crash", ko seveda lokalne oblasti nimajo nikakršne pravne moči na povzročitelji (piloti ZDA), ampak so ti piloti šli lepo v ZDA in so tam bili "častno, z opominom odpuščeni iz vrst vojske ZDA". Saj veš - malo so vojaško letalo sprobavali, kako nizko lahko letijo...

Ah, ja - Nato, kje si, da te objamem, moje sonce, svetlo in sijajno, moj največji i najboljši prijatelj ... :)

No, saj ne rečem - upam, da res ne bo več dolgo ta Nato, pa da bomo kmalu potem v novem investicijskem ciklusu za EU vojsko... :)

Aja - pa predvidevam, da bomo zaradi Nata spet obnovili TAM, Metalno in Litostroj... Sem slišal napovedi ,da bo Nato obudil našo železarsko industrijo... :) :)

cc.c.c.c.c.c....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurc vas gleda...... na volitve bi sli in svojo oddeklamirali....... "po toci zvoniti" in ta jajca.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je pa prej prijatelj spomnil še na štorije v stilu "Italija-gondola-letalostrijo... :) :)  

cc.c.c.c.c.c....

Kaj imajo tele tvoje že do konca zlajnane zgodbe veze s tem, da bodo v sloveniji postavili jedrsko orožje in odpadke.

Pa dej se malo zamisli, kakšne bedarije govoriš. V glavnem vse skupaj krneki tja v tri dni, sam da se nekaj govori, pa sploh ni važno kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so si vceraj privoscili na nasi vrli nacionalni TV. Prispevek o NATU ... In kaj so lepega povedali? So rekli, da so si cestitali tudi tisti, ki so bili proti - in pokazali Janso. Huh? Ta stranka ima v programu NATO se od takrat, ko jih je bilo kar nekaj teh "preroskih politikov" proti - osamosvojitvi Slovenije. Looong ago ... Saj to zgodbo smo ze videli, najprej so si nekateri lastili osamosvojitev (v casu osamosvajanja so bili pa p* in so bili lepo proti), zdaj pa vkljucevanje v EU in NATO prikazujejo, kot da so to od nekdaj hoteli ... Whatever, samo da dejansko tudi gremo tja ...

SymRu, to je slucaj, a ne? :) To ni bilo namenoma, ah ne kje pa :) No, ne bomo kritizirali medijev, mediji so super in über objektivni, vedno se lahko zaneses nanje :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V EU tudi gremo, če nas vzamejo, seveda :P

Kaj pa cjo druzga k se eno slepo kuro medse vzet :wink:

To bo lep kokosnjak :roll: :D :idea: :arrow:

Maxa, hvala Bogu, da tudi slepa kura kdaj pa kdaj zrno najde. :lol: :wink:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej - že čakam z odprtimi rokami prvo pošiljko jedrskega orožja/odpadkov, ki ga/jih bo NATO deponiral pri nas...

Symru, saj si faca, :lol: ampak daj no, hejaj si že malo okoli EU in NATA. Koliko postov si na to temo naštepal? :shock:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so si vceraj privoscili na nasi vrli nacionalni TV. Prispevek o NATU ... In kaj so lepega povedali? So rekli, da so si cestitali tudi tisti, ki so bili proti - in pokazali Janso. Huh? Ta stranka ima v programu NATO se od takrat, ko jih je bilo kar nekaj teh "preroskih politikov" proti - osamosvojitvi Slovenije. Looong ago ... Saj to zgodbo smo ze videli, najprej so si nekateri lastili osamosvojitev (v casu osamosvajanja so bili pa p* in so bili lepo proti), zdaj pa vkljucevanje v EU in NATO prikazujejo, kot da so to od nekdaj hoteli ... Whatever, samo da dejansko tudi gremo tja ...

SymRu, to je slucaj, a ne? :) To ni bilo namenoma, ah ne kje pa :) No, ne bomo kritizirali medijev, mediji so super in über objektivni, vedno se lahko zaneses nanje :lol:

Ko govorijo o Natu-prestavi kanal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj imajo tele tvoje že do konca zlajnane zgodbe veze s tem, da bodo v sloveniji postavili jedrsko orožje in odpadke.

Pa dej se malo zamisli, kakšne bedarije govoriš. V glavnem vse skupaj krneki tja v tri dni, sam da se nekaj govori, pa sploh ni važno kaj.

Ej, tako kot je tebi moja zgodba zlajnana je meni tvoja - oziroma zgodba vsakega zagovornika.

No, če pa preveč obremenjujem forumski strežnik, kr povej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so si vceraj privoscili na nasi vrli nacionalni TV. Prispevek o NATU ... In kaj so lepega povedali? So rekli, da so si cestitali tudi tisti, ki so bili proti - in pokazali Janso. Huh? Ta stranka ima v programu NATO se od takrat, ko jih je bilo kar nekaj teh "preroskih politikov" proti - osamosvojitvi Slovenije. Looong ago ... Saj to zgodbo smo ze videli, najprej so si nekateri lastili osamosvojitev (v casu osamosvajanja so bili pa p* in so bili lepo proti), zdaj pa vkljucevanje v EU in NATO prikazujejo, kot da so to od nekdaj hoteli ... Whatever, samo da dejansko tudi gremo tja ...

SymRu, to je slucaj, a ne? :) To ni bilo namenoma, ah ne kje pa :) No, ne bomo kritizirali medijev, mediji so super in über objektivni, vedno se lahko zaneses nanje :lol:

Ja in?

Sicer pa - ja, preprican sem, da hoce nacionalka Janšo prikazati kot nasprotnika Nata. Seveda, se strinjam - vladajoča kolacija ima spet prste vmes... Pejt z Janšo na pasulj v Trigljav pa ti bo vse lepo razložil...

@vsem: a vas moti, če kdo vsake tolk napiše kaj proti Natu? Mislim, halo, ... In ne, ne delam si utvar, da vam takrat stopim na živec...

Tema ima pač naslov NATO - ergo, v njej pišemo o vseh aspektih Nata. Ko se mi ne bo več dalo, pa bom nehal. A ni to smiselno?

Tovariški pozdrav! Za domovino (ZDA) z Natom naprej! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vsem: a vas moti, če kdo vsake tolk napiše kaj proti Natu? Mislim, halo, ... In ne, ne delam si utvar, da vam takrat stopim na živec...

Tovariški pozdrav! Za domovino (ZDA) z Natom naprej! :)

Seveda moti. Imaš da pišeš kot jaz mislim. Če ne veš vprašaj enkrat, če še vedno ni kaj jasno vprašaj 2x, ne moreš tle pisat kar ti na pamet pade.

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vsem: a vas moti, če kdo vsake tolk napiše kaj proti Natu? Mislim, halo, ... In ne, ne delam si utvar, da vam takrat stopim na živec...

Tema ima pač naslov NATO - ergo, v njej pišemo o vseh aspektih Nata. Ko se mi ne bo več dalo, pa bom nehal. A ni to smiselno?

Kdo pravi, da koga moti. Moti me pa popolnoma brezvezno pretiravanje v stilu, kot pišeš sam, da bodo jutri k nam pripeljali jedrsko orožje in odpadke.

Saj ni čudno, da vašim argumentom nihče ne verjame, saj niso niti resni, a kaj da bi bili resnični in dobro podkovani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI GREMO PA V NATO, JUHUHU NATO, NATO NATO NATOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

boli me k...c, danes je sonce pa na motorju sem tudi že bil :twisted: pa še bom čez par minut!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj ? :shock: :shock:

torek popoldne. :roll:

A bo kdo popizdil al ne? :evil:

ne. :lol:

Vsem že za vse dol visi. :cry:

ne,ker se strinjam s tvojim prejsnjim postom. 8)

tüdeldidum tamtamtam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali lahko moderator tole prosim naredi za novo temo z naslovom : Policijsko nasilje v Knafljevem prehodu?

--------------------------------------------

Tole sem dobil po e-mailu, pa me zanima, kaj o tem misliš TI?

---------------------------------------

Datum: 25. marec 2003

Policijsko nasilje v Knafljevem prehodu

Javno vprašanje odgovornim !

Po uspešni referendumski nedelji, je slovenska politična elita v družbi evropskih >velikanov< proslavljala >zmago< v lokalih Knafljevega prehoda.

Pri tem je več vozil slovenske vlade nepravilno parkiranih. Na Prešernovemu trgu je bilo tako nepravilno parkiranih kar pet vozil. Znotraj samega Knafljevega prehoda sta bila parkirana dva vladna avtomobila in diplomatsko vozilo, čeprav znak na vhodu dovoljuje vstop le imetnikom dovoljenja in dostavi. Zanimivo je, da so policisti ravno takrat napisali kazen taksistu, ki je bil parkiran poleg vladnih vozil.

Ob tako očitnem kršenju zakonov, se je skupina desetih zavednih državljank in državljanov odločila, da blokira pešpot Knafljevega prehoda in počaka na policijo. Še preden je policija prišla je eno od vozil poskušalo zapustiti prizorišče. Pri tem je nevarno izrivalo na javnem prostoru stoječe posameznike, ter dva skoraj povozilo. Šest posameznikov se je tako zaradi lastne varnosti posedlo na tla.

Na prizorišče je kmalu za tem prišlo okoli petnajst policistov. Vodji policistov je bilo pojasnjeno, da se bodo državljanke in državljani umaknili takoj, ko bodo policisti napisali kazni za nepravilno parkiranje. Policisti so se nato dalj časa posvetovali, nato pa zahtevali, da naj se državljanke in državljani umaknejo z JAVNE POVRŠINE in omogočimo vožnjo vozilom. Ker to ni bilo storjeno so policisti odnesli šest državljank in državljanov, ki so sedeli na tleh. Poudariti je potrebno, da se odstranitvi ni nihče fizično upiral.

Nato so policisti kršili Zakon o policiji, saj se ob poskusu legitimacije državljank in državljanov niso hoteli identificirati. Državljanke in državljani so vztrajali na upoštevanju Zakona o policiji, pri tem pa je nekaj, še posebej mlajših policistov povsem izgubilo kontrolo nad seboj.

Najprej so napadli dva državljana, ki se nista fizično upirala, ju podrli na tla, vklenili in odpeljali. Državljanko in državljana, ki sta zahtevala korekten postopek so med tem utišali s klofutami, vlečenjem za lase in grožnjami z udarci. Šele takrat je vodja policistov nekaterim podrejenim namignil naj se vendarle predstavijo. Ko so tako opravili legitimacijo vseh prisotnih, so hitro zapustili prizorišče.

Zgoraj opisani >pripetljaj< zahteva nekatera pojasnila.

- Ali so nekateri državljani bolj enakopravni kot drugi?

- Ali zakoni veljajo samo za nekatere, med tem ko za druge ne?

- Zakaj mora policija omogočiti kršitve zakonov nekaterim in po čigavem ukazu?

- Je Republika Slovenija pripravljena, v imenu gostoljubnosti in dobrikanju evropskim >velikanom<, pripravljena kršiti svoje lastne zakone in fizično odstranjevati drugače misleče?

- Ali so klofute in lasanje del predvidenih sredstev pri ugotavljanju istovetnosti?

Nakatere izmed fotografij dogodka si lahko ogledati tudi na spletni galeriji

Kiberpipe:

http://www.kiberpipa.org/modules.php?set_a...=view_album.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem dobil po e-mailu. Kakšno je vaše mnenje?

-------------------------------------

Datum: 25. marec 2003

Policijsko nasilje v Knafljevem prehodu

Javno vprašanje odgovornim !

Po uspešni referendumski nedelji, je slovenska politična elita v družbi evropskih >velikanov< proslavljala >zmago< v lokalih Knafljevega prehoda.

Pri tem je več vozil slovenske vlade nepravilno parkiranih. Na Prešernovemu trgu je bilo tako nepravilno parkiranih kar pet vozil. Znotraj samega Knafljevega prehoda sta bila parkirana dva vladna avtomobila in diplomatsko vozilo, čeprav znak na vhodu dovoljuje vstop le imetnikom dovoljenja in dostavi. Zanimivo je, da so policisti ravno takrat napisali kazen taksistu, ki je bil parkiran poleg vladnih vozil.

Ob tako očitnem kršenju zakonov, se je skupina desetih zavednih državljank in državljanov odločila, da blokira pešpot Knafljevega prehoda in počaka na policijo. Še preden je policija prišla je eno od vozil poskušalo zapustiti prizorišče. Pri tem je nevarno izrivalo na javnem prostoru stoječe posameznike, ter dva skoraj povozilo. Šest posameznikov se je tako zaradi lastne varnosti posedlo na tla.

Na prizorišče je kmalu za tem prišlo okoli petnajst policistov. Vodji policistov je bilo pojasnjeno, da se bodo državljanke in državljani umaknili takoj, ko bodo policisti napisali kazni za nepravilno parkiranje. Policisti so se nato dalj časa posvetovali, nato pa zahtevali, da naj se državljanke in državljani umaknejo z JAVNE POVRŠINE in omogočimo vožnjo vozilom. Ker to ni bilo storjeno so policisti odnesli šest državljank in državljanov, ki so sedeli na tleh. Poudariti je potrebno, da se odstranitvi ni nihče fizično upiral.

Nato so policisti kršili Zakon o policiji, saj se ob poskusu legitimacije državljank in državljanov niso hoteli identificirati. Državljanke in državljani so vztrajali na upoštevanju Zakona o policiji, pri tem pa je nekaj, še posebej mlajših policistov povsem izgubilo kontrolo nad seboj.

Najprej so napadli dva državljana, ki se nista fizično upirala, ju podrli na tla, vklenili in odpeljali. Državljanko in državljana, ki sta zahtevala korekten postopek so med tem utišali s klofutami, vlečenjem za lase in grožnjami z udarci. Šele takrat je vodja policistov nekaterim podrejenim namignil naj se vendarle predstavijo. Ko so tako opravili legitimacijo vseh prisotnih, so hitro zapustili prizorišče.

Zgoraj opisani >pripetljaj< zahteva nekatera pojasnila.

- Ali so nekateri državljani bolj enakopravni kot drugi?

- Ali zakoni veljajo samo za nekatere, med tem ko za druge ne?

- Zakaj mora policija omogočiti kršitve zakonov nekaterim in po čigavem ukazu?

- Je Republika Slovenija pripravljena, v imenu gostoljubnosti in dobrikanju evropskim >velikanom<, pripravljena kršiti svoje lastne zakone in fizično odstranjevati drugače misleče?

- Ali so klofute in lasanje del predvidenih sredstev pri ugotavljanju istovetnosti?

Nakatere izmed fotografij dogodka si lahko ogledati tudi na spletni galeriji

Kiberpipe:

http://www.kiberpipa.org/modules.php?set_a...=view_album.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ni NATO sedaj že za nami. :roll:

Še ena zmaga več :twisted:

Poiščimo nove izzive :P

Brrrm, kaj praviš na tale iziv; Nato baza na letališču Maribor :!: :P

Jaz takoj ZA! :P :wink: 8)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ni NATO sedaj že za nami. :roll:

Še ena zmaga več :twisted:

Poiščimo nove izzive :P

Brrrm, kaj praviš na tale iziv; Nato baza na letališču Maribor :!: :P

Jaz takoj ZA! :P :wink: 8)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Pa ti veš, koliko dobro plačanih delovnih mest bi to odprlo v (skoraj) industrijsko obubožanem Mariboru :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!