Skoči na vsebino

Danes bi bil...


Priporočene objave

:kva1: lih za en dan bi lohk bil šejk iz Katarja, da bi v živo bil dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....na Floridi :evilgrin: :evilgrin: :devil: :OK:

:cry:

Kako na Floridi :blink: V tej temi si lahko samo Florida, ker sprašuje o tem kaj bi rad bil in ne kje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako na Floridi :blink: V tej temi si lahko samo Florida, ker sprašuje o tem kaj bi rad bil in ne kje.

:grrr :grrr

Malo za nazaj pokukaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nima veze. Čist slučajno sem pokukal v to temo in nimam pojma o čem se je debatiralo. Samo po naslovu sem sklepal, da je pač tako, če pa ste v temi to spremenili pa me niti najmanj ne moti :D V naslovu pač piše: Danes bi bil... Kaj si želiš da bi bil danes (in nikjer ne piše kje bi bil danes) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nima veze. Čist slučajno sem pokukal v to temo in nimam pojma o čem se je debatiralo. Samo po naslovu sem sklepal, da je pač tako, če pa ste v temi to spremenili pa me niti najmanj ne moti :D V naslovu pač piše: Danes bi bil... Kaj si želiš da bi bil danes (in nikjer ne piše kje bi bil danes) .)

nisem prva,ki bi napisala kje bi bila :grrr

danes bi bil.....kreten ali pa

danes bi bil na floridi ....al pa oboje :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem prva,ki bi napisala kje bi bila :grrr

danes bi bil.....kreten ali pa

danes bi bil na floridi ....al pa oboje :lol: :lol:

A podnaslova pa ne vidiš? :huh: (piše: Kaj si želiš da bi bil danes) Potem pa več ne gre najboljse skupaj:

Danes bi bil... Kaj si želiš da bi bil danes odgovor: na Floridi - tu pa več ne paše tako skupaj a?

Sicer pa sem rekel, da mi je popolnoma vseeno o čem se piše v tej temi in tudi sam nimam pojma o čem teče debata ker me tema ne zanima. Sem čist slučajno pokukal v njo in pač malo pokomentiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A podnaslova pa ne vidiš? :huh: (piše: Kaj si želiš da bi bil danes) Potem pa več ne gre najboljse skupaj:

Danes bi bil... Kaj si želiš da bi bil danes odgovor: na Floridi - tu pa več ne paše tako skupaj a?

Sicer pa sem rekel, da mi je popolnoma vseeno o čem se piše v tej temi in tudi sam nimam pojma o čem teče debata ker me tema ne zanima. Sem čist slučajno pokukal v njo in pač malo pokomentiral.

ma ja sej ni panike sploh :grrr

pač sm falila :grim

šit hepns :D :OK:

:D

bila bi :hmm: BMW :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!