Skoči na vsebino

Keeway Focus


Bolle

Priporočene objave

ma ja tam od do ene 65km/h

k ti skuterji so nareti za evropsko tržišče in novi naj bi šli do 45km/h

sam je bols pocakat, pa das k mas tok km kr vse 3 vn, pa se valcke zraven kupis

men je reku serviser(k ga js vozim na servis) da bi ene 80 mogu in, k ga una blokada, k je na obratah ful dusi, pa sj se ze itaq cuje, k se pelas

kok pa teb gre? :yea2:

Ne govori oslarije Malo prej si povedal da ga nimaš ti ampak tvoj brat.Ta skuter gre 50 km.Od blokad pa nima ničesar .Kupit moraš novo izpušno koleno ki ima krivino malo drugače speljano pridobiš pa maksimalno 10 km in to je to ter ničesar druga.Z valjčki je pa tako da tak sami veste kateri se spoznate na šraufanje da tovarna vstavi valjke ki so prilagojeni optimalno.Na končni hitrosti pa z valjčki ne pridobiš ničesar.Aja krivina za izpuh pa stane okrog 10 000 sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem zdaj naroču kit 70cc 10KM malossi in filter malossi e5 pa me zdaj zanima kolk

moral na original frgazer dizo dat...... (zdaj imam 47,5 dizo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega ti nemore noben povedat, moreš probat, je bilo ze x krat povedano :) . Potreboval pa boš dizo okrog 80, mogoče več ali manj. Lahko pa tudi serviserju pelješ, da ti nastavi vplinjač.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem zdaj naroču kit 70cc 10KM malossi in filter malossi e5 pa me zdaj zanima kolk

moral na original frgazer dizo dat...... (zdaj imam 47,5 dizo)

najboljse bi bilo da bi nabavo <_< o kasen 17,5 fergazer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno našo blokade na Keeway zadeva se zasuče na 75/kmh velik pomen ima izpuh. :OK:

blokada v izpuhu keeway focusa je pred demferjem, se pravi takoj ko pride cev iz mašine! ta cev je zablokirana! seveda je zlo upigana, kar pa motor zlo duši.

ta cev se kupi, stane okrog 20k, lahk pa si jo nardite sami! pomembno je, da je čimbolj ravna!

ko to cev zamenjate se pozna na hitrosti okrog 10-20 km/h, seveda pa je potrebno zamenjati dizo, saj motor

z drugo cevjo kuri malo več goriva.

lp

Popravljeno . Popravil DrummY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ....

mene pa zanima kdo je serviser, ki bi skuterju (keeway focus) odvzel blokade.

kje ima delavnico?

če se da, bi blo ql da bi biu v bližini celja ali velenja, drugače pa je vredu da tudi od drugje, nenazadnje mi gre zato da blokade odvzamem:).

aja, pa še to ...

če v armaturki zamenjam luči(bl hude bi ble modre), a je kako tveganje?

a lahk mam sranje kr nisem pooblaščen serviser?

lp vsem ki imate kewaja sam imam matrix-a pa sm biv na prvem servisu pa mi tip reče da je glavna blokada na avspuho ta krivina ki je paj jaz odrežem in nardim direkt pa probam pa mi leti 55-60 odvisno kokr kdaj.sam vleče pa tudi majn,tk da to ni najbol goot če ve kdo da paše kakšen avspuh gr pa kje se da dobit prosim če lohk pove kje ali pa če ma tel.št še bolš.glavna blokada je pa na elektroniki neka masa mora biti več ali pa premalo.nevem vem pa da z to elektroniko lahk ge max.80kmh več pa ne če pa kupiš drugo je pa 16.000flik

no, to, da ti manj vleče ni kriv izpuh, ampak diza, ki prepušča manj goriva! zamenjaj dizo, pa bo skuter bolj stopil! :worship:

lp

gregor

Popravljeno . Popravil DrummY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ....

mene pa zanima kdo je serviser, ki bi skuterju (keeway focus) odvzel blokade.

kje ima delavnico?

če se da, bi blo ql da bi biu v bližini celja ali velenja, drugače pa je vredu da tudi od drugje, nenazadnje mi gre zato da blokade odvzamem:).

aja, pa še to ...

če v armaturki zamenjam luči(bl hude bi ble modre), a je kako tveganje?

a lahk mam sranje kr nisem pooblaščen serviser?

no, to, da ti manj vleče ni kriv izpuh, ampak diza, ki prepušča manj goriva! zamenjaj dizo, pa bo skuter bolj stopil! :worship:

lp

gregor

izpuh je kriv posledično, je pač več odtoka plinov kot prej. Dizo obvezn večjo (vsaj 54,7), gumi koleno iz zračnga filtra - povečaj luknjo za cca 2mm, vstavi lažje valjčke (3,6-4g), na sklopki zamenjaj vse 3 fedrčke (zdaj so debeline 1,9mm, montiraj 2mm), potem boš rekel HVALA, ker bo razlika očitna

čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tudi zanima ker sem danes dav nov avspuh gor (technigas next r)pa ne štarta najbolj se mi zdi ne morem vredo probat zaradi dežja pa če je slučajno diza a se da naročit pri skuterkit-u ker kjere druge trgovine ne poznam .lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa če lahko kdo pove kje se da to nabavt po možnosti na koroškem pa kako kaj zgledajo te fedrce na kuplongi hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti bo vredu speljal menjaj valčke, mislim da si jih dobil zraven :) . Dize pa mislim da lahko naročiš pri skuterkit-u, pošli jim mail in vprašaj :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js budalo sm pa mislo da so neke puše ko sm joh že enkrat vido sam so boli kr dost večji in niso imeli luknj not pa še zeleni so bli hvala grem pogledat,

a joh je 6 pa majo luknjo skoz od znotraj je pa aluminjasta puša okoli pa plastika pa kje so valčki slučajno v variomatu hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a joh je 6 pa majo luknjo skoz od znotraj je pa aluminjasta puša okoli pa plastika pa kje so valčki slučajno v variomatu hvala

Ja to so valjčki, pa v variatorju se nahajajo :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa če lahko kdo pove kje se da to nabavt po možnosti na koroškem pa kako kaj zgledajo te fedrce na kuplongi hvala.

nekak 2cm so dolgi - raztezni, fi pa je nekje okrog 5mm, na vsaki strani ma kljukco, ki jo zahaklaš na fiksni del sklopke, vsaka barva pomen svojo debelino, to pa hkrati tudi jakost fedrc

zanima me kak dat vun blokade in itd...

sam 2 blokadi imaš; zamenjaj prvi del auspuha (stane, če naročiš pri uvozniku 8k), lahko pa

tud izpuh razparaš in se rešiš katalizatorja, ker ti zelo svinjsko zamori vse skup

druga je podloška v samem variomatu

elektronske blokade keeway NIMA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ko meni je reko serviser da ma elektronsko blokado prio max-imalni vožnji 80 kmh sam jst to ne verjamem ne vem a kdo ve a je to res hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to so valjčki, pa v variatorju se nahajajo :) .

Lp

to je zadnja jermenica če se ne motim sam sm pa probo jo odšravfat pa ne gre kk se to nardi če lahk kdo pove hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne! :) Zadaj je jermenica ja, variator pa je spredaj, za veternico, med variatorjem pa veternico pa je jermen :) . S kompresorjem odtegneš ono matico spredaj in vzameš dol veternico, potem jermen, nato pa cel variator in menjaš valjčke.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm naredu zadeva ful bol potegne sam je pa končna niska 60 na vzdol gor pa 50 pa mam nov avspuh gor technigas next r.mislim da bi morav dati malenkost težje valčke.pa če zamenjam dizo bo melo kaj pomena z temi valčki ker na furgazorjo je še vse orginal,kako dizo pa morn dat če jo morm zamenjat pa a se bo poznalo na končni hitrosti kaj pa kolk če se bo lp hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm naredu zadeva ful bol potegne sam je pa končna niska 60 na vzdol gor pa 50 pa mam nov avspuh gor technigas next r.mislim da bi morav dati malenkost težje valčke.pa če zamenjam dizo bo melo kaj pomena z temi valčki ker na furgazorjo je še vse orginal,kako dizo pa morn dat če jo morm zamenjat pa a se bo poznalo na končni hitrosti kaj pa kolk če se bo lp hvala aja pa še to me zanima kje je kuplonga slučajno tadruga jermenica tam zadaj so neke fedre če je to to kako se odtegne to ko sm malo probivlav prej pa je zategnjeno ko svina in negre kk se to nardi lp hvala

java script:emoticon(':OK:', 'smid_9')

:oK:java script:emoticon(':doze:', 'smid_19')

:doze:

[attachmentid=78377]

sm naredu zadeva ful bol potegne sam je pa končna niska 60 na vzdol gor pa 50 pa mam nov avspuh gor technigas next r.mislim da bi morav dati malenkost težje valčke.pa če zamenjam dizo bo melo kaj pomena z temi valčki ker na furgazorjo je še vse orginal,kako dizo pa morn dat če jo morm zamenjat pa a se bo poznalo na končni hitrosti kaj pa kolk če se bo lp hvala aja pa še to me zanima kje je kuplonga slučajno tadruga jermenica tam zadaj so neke fedre če je to to kako se odtegne to ko sm malo probivlav prej pa je zategnjeno ko svina in negre kk se to nardi lp hvala

java script:emoticon(':OK:', 'smid_9')

:oK:java script:emoticon(':doze:', 'smid_19')

:doze:

sm naredu zadeva ful bol potegne sam je pa končna niska 60 na vzdol gor pa 50 pa mam nov avspuh gor technigas next r.mislim da bi morav dati malenkost težje valčke.pa če zamenjam dizo bo melo kaj pomena z temi valčki ker na furgazorjo je še vse orginal,kako dizo pa morn dat če jo morm zamenjat pa a se bo poznalo na končni hitrosti kaj pa kolk če se bo lp hvala aja pa še to me zanima kje je kuplonga slučajno tadruga jermenica tam zadaj so neke fedre če je to to kako se odtegne to ko sm malo probivlav prej pa je zategnjeno ko svina in negre kk se to nardi lp hvala

java script:emoticon(':OK:', 'smid_9')

:oK:java script:emoticon(':doze:', 'smid_19')

:doze:

[attachmentid=78378]

post-11901-1155496078_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mne pa zanima kaj je to čok na fergazerju pa kakšno vlogo ima lpjava script:emoticon(':hmm:', 'smid_25')

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm naredu zadeva ful bol potegne sam je pa končna niska 60 na vzdol gor pa 50 pa mam nov avspuh gor technigas next r.mislim da bi morav dati malenkost težje valčke.pa če zamenjam dizo bo melo kaj pomena z temi valčki ker na furgazorjo je še vse orginal,kako dizo pa morn dat če jo morm zamenjat pa a se bo poznalo na končni hitrosti kaj pa kolk če se bo lp hvala

sm še blokado iz avspuha odstrano pa zadeva nori za moje pojme gre realnih 70 samo dizo še pa fedrce pa je to to me pa zanima če bo končna kaj večja a kdo od vas ve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

am, obujam temo ... zanima me, kako je s to elektronsko blokado, ker res ne vem več kaj še naj storim ...

prosim ne mi spamat, pište samo če ste 100%!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

je to normalno?

4ey-DSCI02.jpg

Odstrani slepo cev iz izpuha :P

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!