Skoči na vsebino

Keeway Focus


Bolle

Priporočene objave

Ve mogoče kdo če se da dobit kakšen športni izpuh za Keeway Matrix? :)

Lp

Kaj nobeden ne ve? :? :) Kaj pa če je motor podoben kakšnemu drugemu, da bi od kerega drugega pasal, samo nosilce ali pa kaj drugega bi spremenil :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklici zastopnika pa vprasaj od koga so masino prevzeli.....pa kateri tip je od teh masin je .)

ni nujno da je piaggio/minarelli/peugeot/morini, lahko je nek XY, recimo SYM ma cisto en drug agregat.

Popravljeno . Popravil djeZo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Emm od mojga keewaya focusa mašina je minareli.. zai pa men zanima keri izpuh bi šel gor jst bi rad dal leovince rr , kai zai to drži da če je izpuh za minareli da paše na vsako mašino ko je minareli.. :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jaz sem svojemu keewayu focuso vzel ven vse blokade razen v izpuhu ne,

ne boste verjeli gre mi pa okoli 60km/h, še manj,,,,,,,,,,,,,........mislim da je ves problem v izpuhu......

a mi lahko kdo pomaga

Hvala! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ga blokada v izpuhu tako duši in negre več. Drugače pa ima prijatelj na keeway matrix-u odstranjeno blokado in gre skuter isto kot prej :D torej 45km/h. Mogoče zaradi izpuha ali pa obstaja kakšna elektronska blokada. Pa jermen se mi zdi čudn pri teh skuterjih, kot da bi bil predolgi, pa zelo ozki je.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

dado4cross pravi:

yo lep pozdrav js mam tut keeway focusa in mam gor arrow izpuh in mi leti 70km/h tam ko je jermen nimam blokade je vn uzeta podložka iz variomata. zdj pa nevem kk naj tto alektronsko vn dam ...mogoč kir ve ajde

DADO

ej folx js vem ...vsi ko mate keewaya focusa tk ko js menjite izpuh priporočam vam ARROW izpuh kr je najbolši za to pa še minareli mašine so od teh motorjev pol je še ena podloška v variomatu in elektronska na obretih te pa ne znam dat vn a jo zna kdo od vas al kk?? men leti zdej 70km/h sam ga duši elektronika tk da je treba to vn dat pol še pa primerne valčke za ta izpuh in motor gre ko ....

ajde

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se mal potrudiš bo šel tudi zx gor :OK:(za frenkija)

ne spoznam se dosti na te skuterje keway al kak so ampak pomoje bi moral zamenjat auspuh :OK: če si dal dol res vse blokade :blink:(za dakija)

Popravljeno . Popravil fiftyč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se ze delate tak pametne vam naj povem da majo keeway skuteri minareli masine!!!!Edina razlika od minareli je le ta da ima gred za 2 ali 3mm vecjo kot od minareli!!

Pa ce kdo rabi mam doma se giannellia ki pase na keeway,cpi,skratka vse minareli masine-je skoraj nov saj sem si sam nabavo mocnejsi izpuh saj pride skuter highend :OK: -cena izpuha pa je borih 15k glede na to da je skoraj nov! Ce je kaki interesent za auspuh mi naj posle PM.

Ce se imate kaksna vprasanja glede masin pa kar vprasajte saj imam sam taksno masino :D

LP TuNiNg FrEaK

Popravljeno . Popravil TuNiNg FrEaK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj <_<" Edina razlika od minareli je le ta da ima gred za 2 ali 3mm vecjo kot od minareli!!" minareli in minareli je isto veš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj <_<" Edina razlika od minareli je le ta da ima gred za 2 ali 3mm vecjo kot od minareli!!" minareli in minareli je isto veš :OK:

Ne pa ni res!!ker so te masine od keeway pa cpi...samo "kopije" minareli masin in niso popolnoma enake-samo gred je rahlo spremenjena!!zakaj pa mislis da mi na mojega ko ma tako masino ne gre od malossija za minareli varjator gor??????'

Popravljeno . Popravil TuNiNg FrEaK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol zakaj pa delajo kopije? <_< če pa negre na tvojga od mallosija pa mogoče maš prow(mogoče) :hmm: pomoje nimaš

pa ne zamert :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol zakaj pa delajo kopije? <_< če pa negre na tvojga od mallosija pa mogoče maš prow(mogoče) :hmm: pomoje nimaš

pa ne zamert :OK:

kaj ti morem narisat? :P

Glej-jaz sem kupo varjator za minareli masine pa mi ne gre noter saj je gred presiroka kot pri minareli zato sem pa zdaj kupo polini evolution gred ki pa je enaka ko tota kaj jo mam zaj not .) zaj pa mi gre varjator gor na evolution gred :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej razumem :OK: sam me je mal zmedlo k je pisalo obakrat minareli sam nism veu da so eni kopija in pa original :OK:

Lepo da razumes :D Zaj ce se koga kaj zanima naj vprasa pa bo dobil odgovor-sicer nisn glih profi ampak vem pa kr dosti :D -pa ce rabi kdo auspuh za minareli masine naj mi rece ker mam enega viska :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja še to a mogoče veš za širše gume pri fiftiju kaj širit vilce pa to.... <_< če maš kakšen odg piši kar v temo fiftič-predelava skuterjev :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

lp vsem ki imate kewaja sam imam matrix-a pa sm biv na prvem servisu pa mi tip reče da je glavna blokada na avspuho ta krivina ki je paj jaz odrežem in nardim direkt pa probam pa mi leti 55-60 odvisno kokr kdaj.sam vleče pa tudi majn,tk da to ni najbol goot če ve kdo da paše kakšen avspuh gr pa kje se da dobit prosim če lohk pove kje ali pa če ma tel.št še bolš.glavna blokada je pa na elektroniki neka masa mora biti več ali pa premalo.nevem vem pa da z to elektroniko lahk ge max.80kmh več pa ne če pa kupiš drugo je pa 16.000flik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi avspuhi za Minarelli horizontal mašine pašejo na Matrixa :) , je blo že povedano.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi avspuhi za Minarelli horizontal mašine pašejo na Matrixa :) , je blo že povedano.

Lp

JA SAM KJE SE PA DA TO KUPIT PA KAKA JE CENA ČE LOHK POVEŠ HVALA LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si naročiš prek internetnih trgovin, ali pa greš nekam kjer prodajajo dele za skuterje :) , je ze dosti na temo tega napisanega. Cene pa so odvisne kaj boš kupil, največ jih ima ZX-e, cena pa je nekje 30k, imaš pa tudi druge izpuhe, kot so npr.: Technigas Next R, Laser X Pro, Yasuni Z,....

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O lep pozdrav, vsem k mate focusa.

ja no moj brat tudi ma tt moped, pa mu je na prvem servisu.

tip vzel vn blokado ki je uzadi pri jermenu.

pozna se približn 10km/h

to je ena

druga se odstrani pri cca 2000km prej ni dobr, posledice poznate :eek:

ta blokada je pa na elektroniki // ta naj bi se najbol poznala, ki je na obrate

je pa še ena na frgazerju, ki zmanjšuje dovod goriva.

poleg tega se za 2 čuka kupijo novi valčki in to je to.

1 blokada me je stala 2čuka za ostale bom pa plaču približno 5 čukov.

pa še avspuh ma neki notr.

za drug avspuh pa še newem, morm tipa vprašat pa vam pišem

Če rabi kdo številko od ttga serviserja naj mi piše na mejl

warmaster@auspuh.com

matej

mne pa zanima kakšna zgleda ta blokada pri jermenu lp roberto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

sm jo odstrano pa se mi pozna kr dost,sam avspuh še menjam pa bo po moje kr šlo sam smo na koroškem vc kiti ker nimamo ene trgovine ki ima dele za skuterje vsaj ne da bi js vedo išem na skuterkid-u pa še nism najdu tk da nevem ka bo morm najdit eno trgovino ki imajo dele za skuterje pa bo lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z mal popravka krivine paše gor izpuh yamaha aerox

lp vsem ki imate kewaja sam imam matrix-a pa sm biv na prvem servisu pa mi tip reče da je glavna blokada na avspuho ta krivina ki je paj jaz odrežem in nardim direkt pa probam pa mi leti 55-60 odvisno kokr kdaj.sam vleče pa tudi majn,tk da to ni najbol goot če ve kdo da paše kakšen avspuh gr pa kje se da dobit prosim če lohk pove kje ali pa če ma tel.št še bolš.glavna blokada je pa na elektroniki neka masa mora biti več ali pa premalo.nevem vem pa da z to elektroniko lahk ge max.80kmh več pa ne če pa kupiš drugo je pa 16.000flik

z mal popravka krivina, k pride na kit, paše gor izpuh yamahe aerox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!