Skoči na vsebino

Cagiva supercity 125 vs. Yamaha TDR


JaRaNe

Priporočene objave

sem si ogledal mal teme o teh dve motorjih, pa sm vidu da je TDRka zlo vzdržljiva sam da je elektronika mal slabša, o cagivi pa sploh nisem zasledil kaj veliko napisanega, pa tud za predelave me mal zanima, pa tud to me zanima kolk mata odprti kW, omejeni sta pa obe na 11 kW

no, na razpolago mam pa Cagiva l.98 za 390k sit ali pa TDRka l.97 za 350k sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, po izgledu pa mi je lepša Cagiva (TDRka ma take čudne luči)

sicer pa izgled pri meni ni lih tko pomemben, bolj važno da bo manj stroškov pa da se bo lepo za peljat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glede cagive ma 21KW, v prometni 11KW. končna je tm okol 160km/h. da bi imu kšne težave z motorjem zaenkran ni in je kr vzdržljiv motor. je pa dobr za vozt posebej za ovinke zlo lepo sede v ovinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje boš bolš naredu če boš nabavu yamaho. bl vzdržljiv, manj pokvarljiv, bolša mreža serviserjev, lažje dobiš rezervne dele, dobr zastopnik,...........

cagiva pa kukr jst vem zlo težko dobiš rezervne dele, manj so vzdržljive.... sam izgled...??.... no ja vsak ma svoj okus. sam po moje bi tiste luči (če ti niso ušeč) lahk tud kej zamenou al pa kej predelou. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje boš bolš naredu če boš nabavu yamaho. bl vzdržljiv, manj pokvarljiv, bolša mreža serviserjev, lažje dobiš rezervne dele, dobr zastopnik,...........

cagiva pa kukr jst vem zlo težko dobiš rezervne dele, manj so vzdržljive.... sam izgled...??.... no ja vsak ma svoj okus. sam po moje bi tiste luči (če ti niso ušeč) lahk tud kej zamenou al pa kej predelou. :naughty:

jah mal sm že razmišlov da bi sam naredu iz poliestra podaljšek sprednje maske, čez luči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah mal sm že razmišlov da bi sam naredu iz poliestra podaljšek sprednje maske, čez luči

ali paše na TDRko še od kakšnega drugega motorja sprednja maska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morde bi se dalo kej najdt pa naredt, al pa poglej mal po kakih katalogih ss opremo, pa boš morde tm kej najdu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nono sej cagiva ni tko nevzdržljiva,kvarljiva...Deli se dajo dobit pr gil motosportu...

Ne gre lih 160 sam bolj kot yam. Bolše bremze in gume in vzmetenje. Js sm mel v dveh letih problem le z zajlo za obratomer, kar pa 98 nima(el števc).Bla je 93 z več kot 30tkm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nono sej cagiva ni tko nevzdržljiva,kvarljiva...Deli se dajo dobit pr gil motosportu...

Ne gre lih 160 sam bolj kot yam. Bolše bremze in gume in vzmetenje. Js sm mel v dveh letih problem le z zajlo za obratomer, kar pa 98 nima(el števc).Bla je 93 z več kot 30tkm...

sam to cagivo se baje dost težko proda, ker ni interesov

jst bi jo mev za v šolo, pa za med vikendi, tud po kakšni makadamski cesti, pa še poleti za na dopust (morje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolše bremze in gume in vzmetenje.

kako so lahko bolše gume? :? sej daš gor kar hočeš. :)

js sm se tudi odločal med tema dvema motorjema in sm se odloču za yamajko in po enem letu mi je še vedno carska.

:yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko od vas je že peljalo oba motorja?

Koliko od vas pozna kakega lastnika Cagive, ki je motor vzdrževal redno, da lahko govori o njeni pokvarljivosti?

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest mam dve let cagivo super city in morm rečt da sm zlo zadovoln z no. nobenih problemov z mašino, samo bencin pa olje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest mam dve let cagivo super city in morm rečt da sm zlo zadovoln z no. nobenih problemov z mašino, samo bencin pa olje.

ker letnik maš in kolk km ima, kako je z servisom, kolk kW ima odprta, kolk ma končno, kakšna je za vozit, kakšni so pospeški, kaj je slabega na motorju, itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te cagive so vse tovarniško odprte in imajo 21KW, v prometni pa 11KW. letnik je 98 prvoženih ima 18000km, končna je tm okol 160km/h sam ga morš že fest tišat 130km/h maš pa kuj notr. ima dobre pospeške. servise sm sam delov k to ni noben problem, dele sem kupoval pri gil motosport. za vozt je enkratn ker ma mejhne kolesa in se ga da dobr zalagat. slabost je pa edin da nima pokrovčka za bencin za zaklent. če se boš odločil za ta motor ti ne bo žal ker jest nisem imek nobenih težav. si si pa izbrav hudo kunkorenco ker jamaha tdr tud ni slab motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se pri temu lih tko dela generalna pr 25k km, al kuko je

a pa misliš da je vredna cagiva letnik 98 s kufrom 390k sit

a kaj veš kakšen auspuh bi pasal na ta motor, ker mi je tale po pravici povedano kar malo grd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je glih tko z generalnam. je vreden 390k zatko k jih je zlo mal in ma veliko ceno. za avspuh pa nebi vedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabost je pa edin da nima pokrovčka za bencin za zaklent.

:P :P .) :lol: :lol1: :D :yes: ;) B) :yea2: :winkiss: :rolleyes:

jao po kom ocenjujete motorje. pogled u auerjev katalog, pa ga naš za 4k čist nouga!!! S 2 klučema (1 za rezervo .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa je cagiva super city primerna za na kakšna daljša potovanja, v mislih imam potovanja okrog 500km , na vsake kolk časa bi se blo dobro ustavit (pomoje je na vsake 3 ure ql), na kaj je treba še posebno pazit pri tem motorju če se odpravljaš na daljšo pot, kolk km lahko prevoziš s polnim rezervarjem (kapaciteta rezervarja?)

a je že kdo biv na kakšnem daljšem potovanju od 200km s cagivo supercity 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest sm jih že naredu na furo po 200km brez problema z enmu tankom nardiš okrog 180km plus rezerva 200km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest sm jih že naredu na furo po 200km brez problema z enmu tankom nardiš okrog 180km plus rezerva 200km

kolk goriva pa gre v rezervar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako so lahko bolše gume? :? sej daš gor kar hočeš. :)

Ker ma obe 17 col in širše, sicer bolj cestne a tolko bolj lepljive :slap:

Fure z dost km, no problem, poraba tko kot je ktm reku.

Pa kaj sm že reku da ma bolše bremze? Pa upside down vilco, zadnjo pa ojačano spodaj(kot r1 :naughty: ) ?

Js bi jo šeenkrat meu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

jao jao fantje zlo me žre a nj kupim cagivo supercity al ne :( zlo mi je všeč sam mašina me skrbi,na netu jo ma en za 470k 99letnik ka pravte?18kkm pa generalka nareta?kak predlog ka nardit?dans sm šou gledat...zlo mi ušeč... sam sm u dilemi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao fantje zlo me žre a nj kupim cagivo supercity al ne :( zlo mi je všeč sam mašina me skrbi,na netu jo ma en za 470k 99letnik ka pravte?18kkm pa generalka nareta?kak predlog ka nardit?dans sm šou gledat...zlo mi ušeč... sam sm u dilemi....

ja če si se pelal pa gre vrei pa da mašina lepo laufa pa da je fajn ohranjen...pa če ma vse račune pa knjižico poštemplano za servise pol nevem kaj čakaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!