Skoči na vsebino

Cagiva supercity 125 vs. Yamaha TDR


JaRaNe

Priporočene objave

ti kup cagivo .)

gre, bl k yamaha..men je mal lepša...pa tud cagiva ni slaba firma...ker to pravijo tisti k še avtomatika niso vozil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja me bol vleče na cagivo čeprau poznam mašino od yamahe(meu dtja),je zlo dobra sam cagiva mi je pa zlo ušeč no večina pravi da je mašina uredu,sam najebu se nebi rad :? vrjetn bom cagivo sam če ve kdo kj o njej še nj pove :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Kdo je mel od tle cagivo?Kolk ma kaj porabe ta motor,...ma konstantno moc oz ce ma mal vecjo moc v nizkih kot pa rska brez ravea?Pa kake ma kaj pospeske?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo....zanima me predvsem kolkokrat je bil skipan,kak je blo ravnano z njim,kdaj je blo kaj menjano,ker ta lastnik bol malo o tem ve,no za to ce je bil skipan se nism vpraso,sam je videt da je bil....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo....zanima me predvsem kolkokrat je bil skipan,kak je blo ravnano z njim,kdaj je blo kaj menjano,ker ta lastnik bol malo o tem ve,no za to ce je bil skipan se nism vpraso,sam je videt da je bil....

Lahko ti povem samo to, da je ta oglas že dooolgo gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo....zanima me predvsem kolkokrat je bil skipan,kak je blo ravnano z njim,kdaj je blo kaj menjano,ker ta lastnik bol malo o tem ve,no za to ce je bil skipan se nism vpraso,sam je videt da je bil....

ta motor on prodaja kle gor na avto netu že odkar jes vem zih že en let pa pol. ne gre u prodajo :BUA: kva morš če je pa italijan :lol1: O:-) ne zamert :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta motor on prodaja kle gor na avto netu že odkar jes vem zih že en let pa pol. ne gre u prodajo :BUA: kva morš če je pa italijan :lol1: O:-) ne zamert :P

Sej zdaj mam tud italjana :P .....sej pogledat bom so,pa obm sam videl kak pa kaj,sam je pa prednost,ceno bo se fajn spusto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

a kdo ve na kolk kilometrov se pri cagivi supercity menja bat? a je to tko k pri mitotu, na 15k km?? :? :? če kdo ve...bi biu zlo hvaležn za odgovor no :yes: :yes: :blush:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pelji dokler bo delu... :grim drgač se pa tm ja od15k do 20k oz če hočš motorju najboljše menji na okol 15-20k če pa si bl gorenjske krvi pa terej kokr časa bo šou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :D ma zanima me tko k ga mam namen zdej u nedelo it kupt ane...pa piše de ma 15400km...pa bi blo dobr vedt pr čem sm ane...a ga bom lih menat mogu, al bi se lohka vozu še tale mesc :D k nočem pa de mi kuj tapru tedn zariba...čeprov sm gorenc :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :D ma zanima me tko k ga mam namen zdej u nedelo it kupt ane...pa piše de ma 15400km...pa bi blo dobr vedt pr čem sm ane...a ga bom lih menat mogu, al bi se lohka vozu še tale mesc :D k nočem pa de mi kuj tapru tedn zariba...čeprov sm gorenc :blush:

jah to pa ne morš vedt, lah da ga boš lah pa da boš s tem dočakal 25k km. tk da je to čist tvoja izbira. velik je pa odvisn kk je on delu z mopido če ga je tišou do onemoglosti pol je že zlo hin, če ga je pa šparu k stara mama yugota je pa možno da je doro ohranjen :)

PS: če pa hočš dobr stroj ti pa js DT-jko prodam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh...mah ja sej vem kuko je z rablenim 2t...odvisn od sreče...na kva naletiš an... upam de bo dobr....

glede tvoje ponudbe pa....hvala, sam kokr gledam cene po netu DT-jk so kr mal previsoke za moje stanje trenutno :( pa še enduro ne sede tolk... brez zamere :blush:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

mal sm pozn s postom, sam ..

morm oment.

dns je prisu frend s supercity do mene, pa rece ce se greva furat .. pa zavijeva na avtocesto.

po 10 sekundah je stevec kazu 220 km/h, to je 200 realnih kilometrov.

ima pa samo nov cilinder (torej nov od cagive mito) in je odprt.

pa valda se morm povazt da sm tud js vozu, 140 km/h :D vec pa nism si upu, ker ko sm spredi sedel sm vidu da je kurc vozit s cross celado ker ti kr glavo nazaj vlece .. nikol vec s kros spredi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm pozn s postom, sam ..

morm oment.

dns je prisu frend s supercity do mene, pa rece ce se greva furat .. pa zavijeva na avtocesto.

po 10 sekundah je stevec kazu 220 km/h, to je 200 realnih kilometrov.

ima pa samo nov cilinder (torej nov od cagive mito) in je odprt.

pa valda se morm povazt da sm tud js vozu, 140 km/h :D vec pa nism si upu, ker ko sm spredi sedel sm vidu da je kurc vozit s cross celado ker ti kr glavo nazaj vlece .. nikol vec s kros spredi :P

A kr 220? zanimivo :lol1: Pomoje je bolj kazalo 120...

kakšnih 120? 20 pa res :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm pozn s postom, sam ..

morm oment.

dns je prisu frend s supercity do mene, pa rece ce se greva furat .. pa zavijeva na avtocesto.

po 10 sekundah je stevec kazu 220 km/h, to je 200 realnih kilometrov.

ima pa samo nov cilinder (torej nov od cagive mito) in je odprt.

pa valda se morm povazt da sm tud js vozu, 140 km/h :D vec pa nism si upu, ker ko sm spredi sedel sm vidu da je kurc vozit s cross celado ker ti kr glavo nazaj vlece .. nikol vec s kros spredi :P

a ni šo 250?? :slap: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič se dol sklonita naprej malo pol pa samo gasa mimo raznih firebladk, r1 in sličnih jajc...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč sklont dol...k bosta poletela..dej broda r ne dajat takih nasvetov bojo mulci res probal letet :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo res ja pardon. Po pameti torej ker nad 250 pri ovratniku fejst piha pa ni prijetno (to mi je reko oni ko sem kombinezon kupo od njega - jaz se še nisem pelal 250 na motoru :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo res ja pardon. Po pameti torej ker nad 250 pri ovratniku fejst piha pa ni prijetno (to mi je reko oni ko sem kombinezon kupo od njega - jaz se še nisem pelal 250 na motoru :D )

ah sej maš cagivo...sej veš kako to leti...tvoja more še bol it...boš do 3oo pršu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj zato pa dalje od 3. prestave več ne menjavam...

mater maš jajca...jst se v prvi vozm pa mam že en let motor :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm pozn s postom, sam ..

morm oment.

dns je prisu frend s supercity do mene, pa rece ce se greva furat .. pa zavijeva na avtocesto.

po 10 sekundah je stevec kazu 220 km/h, to je 200 realnih kilometrov.

ima pa samo nov cilinder (torej nov od cagive mito) in je odprt.

pa valda se morm povazt da sm tud js vozu, 140 km/h :D vec pa nism si upu, ker ko sm spredi sedel sm vidu da je kurc vozit s cross celado ker ti kr glavo nazaj vlece .. nikol vec s kros spredi :P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2:

hudoooo se prau jest k mam tud lih nov cilindr...lohka računam na ene 240 realnih k bom sam gor :eek: hudooo :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: pa se sportn filtr mam - najlonko...matr bo to šlo...k sneta skira :eek: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!