Skoči na vsebino

Kaj pa glasba ?


Priporočene objave

BTW, če kdo poseduje albume: - "Metamorphosis" od ZERO HOUR

- "To dimension logic" od VAUXDVIHLL

- "The Alien inside" od EMPTY TREMOR

se toplo priporočam!!! B) B) B) Presneti vse zame! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, če kdo poseduje albume: - "Metamorphosis" od ZERO HOUR

                                              - "To dimension logic" od VAUXDVIHLL

                                              - "The Alien inside" od EMPTY TREMOR

se toplo priporočam!!! B)  B)  B)  Presneti vse zame!  :grim

+ "Stream of Consciousness" od VISION DIVINE ali

"Vision Divine" od VISION DIVINE of kors B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Se zmeraj ne vem, ali bi tole dal raje v nasmeh ali... No, naj bo tukaj, je se najvec povezave z glasbo... :) )

Ugasnil budilko ob 8ih... Nisem niti odpiral oci, sem ze slisal, da zunaj scije, torej servis, registracija in vse ostalo odpade.... Takoj spet zaspal...

Ob pol enajstih sem si pripravil zajtrk, kavo (notri dal vanilijev sladoled :) ), pa najnovejsta stevilka Jokerja in sveza pridobitev -> CD z Iron Maidni :OK:

Rime of the Ancient Mariner ali pa The Loneliness of the Long Distance Runner: Pa to ne mores verjeti, kaj delajo tipi s kitarami... Ko da bi same pele... pa vokali....

Mravljinci so zaceli sopati gor in dol po hrbtenici... :D Saj ne morem vec brati....Spomini....

Ko sem kot mulc gledal plosce v trgovini v pasazi Maksi Marketa... in nekega dne me pritegne en ovitek... to plosco moram imeti... Prva od Maidnov :OK: (in ne zadnja)....

In potem imajo koncert v LJ.... Sem cel teden zical mat za denar za karto " Nimam, rec fotru...."

Oci, prosim....

Na dan koncerta je le prinesel denar...."Kaj, sam da gres? Ni govora!"

Pa saj jih mam ze 14....

"Ni sans!"

:cry:

Potem je pa le mat rekla, da bo sla z mano... Ua, kok mi je blo nerodno.... Sami metalci, jaz pa ko en otrok z mat na koncert :blink:

Ampak je blo pa super :OK:

Enkrat sem potem pri fotru plosce presnemaval na kasete... Slusalke na usesa, da jih ne bi motil pri gledanju televizije... Muska naglas tako kot mora biti in berem besedila na ovitkih....

In ko je vseh 5 plosc na kasetah grem v zgornje nadstropje :blink: Kaj se pa tako smejite? In sem izvedel, da nisem bral besedil ampak sem jih kmalu zacel peti :P

Je najbrz res bilo hecno za slisati, nobene glasbe samo moje dretje .)

Ampak teli racunalniski zvocniki so za en drek :angry: To moram slisati na stolpu... In takoj na bicikel in v BTC po kabel (pa ko sem bil ravno tam sem se oglasil se pri svojem najlubsem dilerju rostfrai sravfov; prejsnjo soboto sem zamudil :P )...Kaj me briga ce dezuje...

Hehe, much better :OK:

Kaj me briga za sosede... Samo naj se poskusa kdo kaj pritozevati...da bodo se podnevi sikali...

In sem se spravil likati... (pismo, kako se te cote hitro naberejo) In sem spet prepeval... 2 Minutes to Midnight :OK: ... sem se takoj spomnil besedil (ali pa vsaj refrena) ... Seventh Son Of A Seventh Son... Kot da bi bilo to prejsnji teden...

...In bil sem 15 let mlajsi .... :OK: :OK: :OK:

(Ein, hvala... Sem ti dolzen... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In Maidni z Di'Annom :( No, saj je muzika podobna, ampak.... Ma ne, to niso Maidni, ki smo in jih imamo radi.... :cry:

Bruce Dickinson ima veliko boljsi glas :yea2: :yea2: :yea2:

(moje osebno mnenje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

winamp špila "power-playlist". system od a down, sepultura, metallica, rammstein, slayer, hypocrisy, motorhead,..................... :yea2: i feel like killing someone :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

And she's a hoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooo oooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooonky toooonk wuman :afro1:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iron Maiden :OK:

"No point asking when it is,

No point asking who's to go,

No point asking what's the game,

No point asking who's to blame,

If you're gonna die, die with your boots on."

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ministrstvo za srečo in veselje priporoča:

dolg ne poslušat U2-jev... potem jih na takole prelepo jutro nažgite do amena

:wub:

wiiiild hooneeeey B)

čist d best :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav ta hip v plajerju : pearl jam - once

:)

Popravljeno . Popravil eliminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!