Skoči na vsebino

phantom f12 ac


^Lakai^

Priporočene objave

a mi lahko kdo k ma phantoma in mu leti več k 90kmh, pove kaj je vse menjal, avspuh, variator,.... jaz mam zaj vzeto blokado iz variatora pa mi gre kakih (realnih) 65 (s tem da so pospeški z originalnimi vlčki naravnost za bruhat), po števcu pa 75, nameravm manjat še avspuh (leo rr)in vlačke, kaj bi še mogo da bi dosegal 90kmh? uporabil sn iskalnik, pa nisn nič o tem najdo. če pa je že kaj se opravičujam. :oops:

LP, in tnx za odgovore. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ves kwa nared kr celo masino zameni:D debil ni ti treba auspuha menal sam blokado dej vn al pa do mene prpel pa ti jo bom dov jest vn pa ti bos sou usaj 80-85 tko gre malaguti f15.Drgac pa 70 kit pa bo!velik srece.brez veze tok za auspuh djt sam blokado vn butn! :OK: :OK: :OK: :OK: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah... nočem blokade dat ven iz avspuha. jao... kr pol k mam tehničnega dam stock avspuh gor. :BUA: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne dej blokado iz auspuha dol no bos vidu letu ti bo 80 mal vec!!!!!!!!!!lej za tehnicnga si pa raj umisl omejevalc obratov k ce bos dov za tehnicnga original nazaj ti bo sou se zmer prevec sam dej blokado vn k se motor muc k budala vrjam k bos motor zjebu pol pa ne joki!!!!!!!!!! :OK: :OK: :OK: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90+...hmm

prvo kot prvo imas zracno hlajeno masino zato ne pricakuj nekega cudeza

drugo kot drugo avspuh menji,variator,fergaser,70,pa pomoznosti se prenose.

Svetujem ti Malossi Sport70,Tecnigasrs70,Malossi multivar,dellorto 17,5,malossi primarni prenosi.Taksna predelava bi te prisla okoli 100k-120k plus montaza ce neznas sraufat.Dosegel bi hitrost 95+.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dal bi 100k zraven ko si kupoval, pa bi mel lc (meni je žal, samo se da tud z ac vozit :D ) drugace pa tako kot je Inspectah povedal, vsaj Malossi Sport 70 ali pa Polini, variator, avspuh itaq ( ZX ali RR) pa fergazer 17,5, pa bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj amte vsi tolko proti AC ker pri LC bi lahko kako drugače ko pa z 70ccm pa vsemi ostalimi bedarijami dobo 100+ dajte malo se umirit no Drugače pa daj not 70ccm vario prenose pa kaki 4race izpuh pa fergi večji pa bo to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.. to so že ta resne predelave... ampak samo 95? :blink: recimo frendu aprilia (ditech) leti 95 (94,8) pa ma avspuh menjan pa odblokirana je... :huh: čudno... ampak ok. tnx za odg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aham... pa je phantom nasploh vreu skuter za predelave pa to?... baje je na vsaki škatli od leo avspuha.... eni pravijo da je bzw da sploh kaj menjujem ker mi itq nebo nikamor šlo ker je malaguti.... :huh: pomije so to bedarije... tnx za odgovore :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za predelave je isto kot Aerox, ker ima isti motor. Drugače prvo sem jaz nekaj bek rezal blatnik, na koncu pa sem ga samo odšravfav, štirje šravfi pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za predelave je isto kot Aerox, ker ima isti motor. Drugače prvo sem jaz nekaj bek rezal blatnik, na koncu pa sem ga samo odšravfav, štirje šravfi pa je :)

ma kolko sem jaz vio... jih je več.. pa še nekaj na luč je pršraufano a?... neem morem ju3 natančnejše pogledat :eek: hm sao sn skoro 90% da je veš šraufov.. kiri letnik pa je tvoj skut?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja zdaj sem se spomno :) En problem je če vzameš blatnik dol, ker je na blatniku naret nosilec za zadnjo luč, drugače od spodaj pa so samo štirje šravfi. Jaz sem si pol sam naredil nosilce za luč :) Letnik pa je 2003

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja... to bi si mogo naret ja... a kak pa si naredo nosilec :OK: ?če ni skrivnost :P ju3 bo treba probat... žmigace pa si dal kr v zadno luč not? one oranžne lučke pa kr vzraven zadne luči ne? :P moj je tui 2003. sam sn bedarijo nareo da sn vzel ac. nisn takrat tolko gledal na to... neinformiran... :wacko: jah probal si ga bom porihtak kolko bo šlo... vizualno in performance :OK: :worship: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res da je air malenkost slabše ampak se da tud to poštimat, za 100kmh na uro se d aprist kar enostavno z original 50ccm. 17,5 uplijač ustrezno prdelan, kolemno in lamele originalne malo dodelane, športen variator, in en izpuh ( giannelli nrx, rr, zx..itd.

cilinder je treba dol dat pa predelat malo izpušni kanal, in zadeva bi moralal it okol 100kmh po števcu se pravi enih 80-85 realnih.

to je prdelava z najmanj stroški, vario + izpuh cca 150-160 euru, lamele so enih 18-20euru ostalo pa je vs estock in narediš sam oziroma s pomočjo koga ki se malo bolj spozna.

če je pa skute rletnik 2003--2004 itd pa je prvi problem elektronika ki j eblokirana in je treba najprej to odpravit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elektronika :eek: ...?? heh... kam pa to pelaš da ti nredijo? na servisu kr? tu v mb mam nekega cajgera za servisera... totalna beda... je reko da mi nebo dal blkade iz variatora ven kr nebom nič pridobil.. odstrano sn si jo sam in pridobil 10kmh... no kam ga naj to pelam naret če veš? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

ze mau stara tema sm ok.... :OK: :OK: tok recem...jst mam malaguti f12 phantom..uzeu sm blokado z variomata, zamenu auspuh(leovince rr), in zamenu z valcki k sm jih dobu zdravn auspuha.... pospeske mam odlicne(bolse kt sm prcakvou) koncna pa okol 90km/h U blizni prihodnosti mislm dt se športni filter, nove valcke, pa ce bo dnar mogoc se kit....tko da ce zamenam se use to bi mogl it okol 110-115.

pa zanima me edin se ce se da na zadnem koncu motorja dokupit ksne rocke al pa kj podobnga....kr mi zadni konc ni usec kr je prenizek....ksn predlog???? :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zanima me edin se ce se da na zadnem koncu motorja dokupit ksne rocke al pa kj podobnga....kr mi zadni konc ni usec kr je prenizek....ksn predlog???? :OK:  :OK:

Od BCD design se da dobit "spojler" :D Samo nea lepo zgleda, tam gor se ga da, ko je tista plastika, za sedežom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od BCD design se da dobit "spojler" :D  Samo nea lepo zgleda, tam gor se ga da, ko je tista plastika, za sedežom.

ok..thnx

pa na zacetku teme je en reku da malaguti nau su nikamor....kr neki..kje je to pobrau...da se ga zrihtat lih tko k use ostale, se bols k nekatere....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P še kak grejo F12-ke  :OK:

Waw kakšno ugotovitev si napisal. Skoraj vsak ve da ima F12 isti motor kot Aerox, F15, Italjet Dragster itd. in da se ga da fajn predelat. In večina jih tudi ve da so s temi skuterji včasih v daljnih časih :D tekmovali, tako kot danes s Zipi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mi lohka kdo svetuje ker sportni vario se mi najbl splaca nabavt....kok se mi bo to poznalo na moci motorja...in sevede cena

ps:vem da se to najde vse po intrnetu, ampak ker nism dobro obvescen, nocem da bi nabavu kej kar bi mi blo pol žou.... :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!