Skoči na vsebino

speedfight2 lc


hors3

Priporočene objave

vzem pol dol jermen (na levi strani samo, tolk da prides do zravn), pol pa se nekaj en kolutek dol iz osi in potem prides do ene skatlice, kjer so valjcki, pol pa odsravfaj blokado dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala vsem ki ste mi pomagali. Vaše nasvete bom upošteval in se vam vsem še enkrat lepo zahvaljujem! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[rain]: kaj ti nimaš variomata čist puna zašravfanega? To pa ni vredu aveš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[rain]: kaj ti nimaš variomata čist puna zašravfanega? To pa ni vredu aveš :)

kwa a to deklca al kaj ? al da nimam pokrova nad uno škatlico z valjčki ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
:cry:  :cry:  :cry:  :cry: klko stane tulavica za speedfighta ker jo nujno rabim????

Za mojga je bla nekje 20k, tvoja bo pa verjetno še nekaj več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne za vsak fuk nove teme odpirat no. Sej si vesel k si nou sam vseen se mal umir in ne piš kr neki po forumu. Samo smetiš. Čim zoka ni je vse narobe :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!!zanima me,kaj se od kitov dobi za speedfighta pa da je še kar vzdržljivo,vredu gre ter je cenovno ugodno-namreč prijatelju štimam speedfighta,sm mu ga odprl ter zmontiral RR-ja...naročen pa je variator z kevlarskim pasom...

aja...pa okvirne cene za kite malossi MHR REPLICA bi rad zvedu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo...ceel forum tuning sm dal skozi in ugotovil le,da so kiti MHR replica okrog 180 eur...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo...ceel forum tuning sm dal skozi in ugotovil le,da so kiti MHR replica okrog 180 eur...

Mal poglej iskalnik maš kr nekaj napisanga o kitih

pa za mhr boš moral menjat tut blajerco in ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal poglej iskalnik maš kr nekaj napisanga o kitih

pa za mhr boš moral menjat tut blajerco in ....

ujej...no,kaj pol lahko dam gor,brez gredi menjavat???

sm že vse pregledu-od prve do zadnje strani in ni nič konkretnega napisanga :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ujej...no,kaj pol lahko dam gor,brez gredi menjavat???

sm že vse pregledu-od prve do zadnje strani in ni nič konkretnega napisanga :oops:

mhr replico...za mhr ze mores blajerco menjat, in ce je to tema o speedfightih, sem nekje sliso da na speedfight-a nemores dat mocnejsega kita od replice...no sliso sem tak, zdaj pa naj en powe ko je tunal SF-ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm...torej...kolk bi pa pol okvirno bla še gred??

jebat ga...mal tečnarim,sam js sm za tomosa-se v skuterje razen osnov ne spoznam,k tko al tko nimam cajta, ker letos pripravljam jeepa za državno prvenstvo za naslednjo sezono...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am ja pri piaggio motorjih zrdzi original blajerca replico....zdaj nevem kak so blajerce v SF-jih...po moje ce res nemores dat vec od replice, pol bi mogla zdrzat,ampak vseeno se vprasaj koga o tem ki ma sf-ja...drugace pa kaksna malo bolj ojačana kot je RMS blajerca tuji opravi nalogo pa se pretirano draga ni :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Imamo probleme z nastavitvijo uplinjača na speedfight 2. Zanima me če ima kdo od vas na omenjenem skuterju dellortov 19 mm PHBG uplinjač in mu stvar dobro dela. Rabil bi podatke o velikosti glavne dize in višini igle.

l.p. Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na vsakem skutu je drugace.. kaka je pa predelava? da ti vem priblizno velikost dize svetovat.. sicer pa kaj nardi ko das ful gas? hresci al nardi mooo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predelava je gus 70, polini read valve, dellorto 19 PHBG, izpuh gianelli. malossi športni filter. pri polnem plinu ''hrešči'' :D trenutno je diza 94.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej svecko kaka je.. more bit kavno rjave barve.. ce je crna, je diza prevlka, ce je svetlo rjava je diza premala oz. dobi premalo zraka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!