Skoči na vsebino

Zvočna kartica


Priporočene objave

Hja, mislim, da sem naložil novo Javo :hmm: Danes se nisem nekaj časa obremenjeval s tem posranim zvokom in sem špilal naprej. Potem stisnem Esc, me vrže v meni in se grem malo vozit s motorjem (svojim seveda). Čez kakšne pol ure pridem nazaj, se spet vrnem v špil in "čudnega" zvoka ni več :eek: Probam hupat, predvajam sekvence, govor.... nič, nobenega hreščanja. What the fuck? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda ti v ozadju laufa kak čuden optimizacijski proces (disk, virusi, čiščenje?), ki ti vse skup zašteka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda ti v ozadju laufa kak čuden optimizacijski proces (disk, virusi, čiščenje?), ki ti vse skup zašteka ...

Lahko probaš onemogočit nepotrebne servise, če smo že pri tem. Jaz sem to nardil in določene stvari (npr. convertanje v dvd) laufajo bolje kot na sistemu s isti konfiguracijo.

Seznam se najde nekje na internetu, pozabo stran. 5 minut dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No, sem se že navadil na čudne izpade kartice. 5 min igranje San Andreasa uredi vse probleme. Kako? Nevem, malo igraš in kar naenkrat hreščanje izgine. Twilight Zone? Hja, mogoče... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!