Skoči na vsebino

Kdo hoče izbrisat mojo identiteto na forumu?


Priporočene objave

Zdej ne vem, a sem sanjal al kaj :?

Samo meni se zdi, da včasih kar izginejo moji posti ali pa je celo kar cela tema izbrisana - pa to čisto brez razloga (ali pa zato, ker je nekdo nekaj naprdnu).

V pravno formalnem svetu je svar taka, da je brisanje avtorskih prispevkov kaznivo dejanje... :P

Nekdo me hoče izbrisati :D

Lastniki foruma bi se morali zavedati, da so oni postavili le infrastrukturo... forum pa ustvarjamo mi - člani - takšni kot pač smo!

Lahko pa tudi česa ne vem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok... pa da ne bom čisto nekonstruktiven... predlagam, da se vsak izbris pojasni avtorju na PM <_< ... da ne bom mislil, da imam privide :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj avtomatsko obveščanje o brisanih postih ni že samoumevno?

ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zbrisem temo?! :devil: :naughty:

ghost, probaj najprej poiskati relevantne ali sorodne teme in potem...... ok? hvala. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohitmo predno Ice naredi klonk! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno si pomislila na to, da bi zradirala mojo objavo.

Zahtevam, da mi naslednjic v triplikatu, overjeno, posljes:

- Svoj zivljenjepis

- potrdilo o drzavljanstvu

- Potrdilo administratorskega tima, da imas pravico moderirati

- primer dobre prakse brisanja sporocila

- psiholoski test, ki dokazuje, da si dovolj stabilna, da lahko razmisljas o brisanju, ne da bi pri tem cutila toploto ki se ti siri po telesu

- jasno obrazlozitev namere brisanja, ki naj obsega:

- Opis tvojega trenutnega emocionalnega stanja

- kratek a natancen opis situacije, ki te je privedla do misli o brisanju

- pricanje vsaj treh zanesljivih pric, da si poskusila nastali konflikt razresiti na vsaj pet drugacnih nacinov

- garantno pismo zavarovalnice, ki bo, ko bos izgubila tozbo pokrila nastalo skodo

- vsaj pet virov iz spletne zakonodaje, ki nudijo precedens za brisanje in obenem jasno opisujejo sankcijo

Obenem zahtevam, da se mi javno opravicis in napises vsaj 100 postov, ki bodo vsebovali stavek "nikoli vec ne bom razmisljala o brisanju sporocil".

Ce tega na bos naredila, bom nehal moderirat in posledicno ne bom nikoli zbrisal nobenega sporocila vec. Pol bos pa vidla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obenem zahtevam, da se mi javno opravicis in napises vsaj 100 postov, ki bodo vsebovali stavek "nikoli vec ne bom razmisljala o brisanju tvojih sporocil".

:OK:

V pravno formalnem svetu je svar taka, da je brisanje avtorskih prispevkov kaznivo dejanje...  :P

hm hm hm ... a potem je vsak uporabnikov ob prijavi podpisal tudi avtorsko pogodbo itd? So nakazila urejena kar z avtomatiko, al se akumulirajo in izplačujejo po sistemu doseganja minimalnega izplačila?

vse to in še več v naslednjem postu by GhostRR :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm hm hm ... a potem je vsak uporabnikov ob prijavi podpisal tudi avtorsko pogodbo itd? So nakazila urejena kar z avtomatiko, al se akumulirajo in izplačujejo po sistemu doseganja minimalnega izplačila?

vse to in še več  v naslednjem postu by GhostRR :D

Ne ti men tle spodbijat moj blef :huh: ...

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, tole brisanje je tako dolgočasno...

A ne bi namesto tega rajši uvedli javno bičanje prestopnikov na 3M (ob sredah seveda) :naughty: :devil:

Da se ne bo kdo spomnil mene za prvega predlagat, OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi namesto tega rajši uvedli javno bičanje golih in z medom namazanih prestopnikov na 3M (ob sredah seveda)  :naughty:  :devil:

:naughty: ................. :photo:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!