Skoči na vsebino

Predvidevanja, nasveti, osveščanje


vulcan

Priporočene objave

Ja Fičo... sam zdej sm se mal že ohladu.... bil sem pa res čist v k..u dve uri po dogotku.

Mogoče bom zdaj na cesti pričakoval tud kakšn NLP da prleti pred mene.

He he!

Midva sva to enkrat doživela sredi Nemčije na avtocesti. :?

Ne NLP... - Ampak helikopter! :o :o :o :grim :grim Tik pred nama dol... :o :eek:

Sem že mislil, da je Sveti Peter :rolleyes: dol p'rletu! :o :naughty: :kva2: :lol1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he!

Midva sva to enkrat doživela sredi Nemčije na avtocesti. :?

Ne NLP... - Ampak helikopter! :o :o :o :grim :grim Tik pred nama dol... :o :eek:

Sem že mislil, da je Sveti Peter :rolleyes: dol p'rletu! :o :naughty: :kva2: :lol1: :grim

:kva2: :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pravkar preživel krajšo furo. Ampak zelo na tesno je šlo. Voznik iz stranske ulice speljal točno pred mene. jaz drugi v koloni treh vozil Odpredaj in zadaj avto. (hitrost cca 50- 60km/h) Prvega je spustil potem pa direkt pred mene. Matr...

usavil sem se pol metra pred njim. Pa tisti odzadaj mene je bil tud pozoren, da me ni nabil v tega idiota, ki mi je zapru pot. Razen tega, da se roke zdaj malce tresejo, pa kolena šibijo in da sem se v j.j.a nabil v rezervoar, ni bilo nič drugega. Sej nimam kaj zdaj povedat glede osveščanja, sej je že vse napisano. Samo , kdaj se bodo te stvari začele izvajat. Mogoče samo to, da bi bil nujno potreben en takšn forum osveščanja tud za avtomobiliste.

(še en mi naj reče, da smo si za vse krivi motoristi sami. Direkt na gobec bom usekal $%&&$%#/, in nič več razpravljal.)

Upam, da si gledal danes dnevnik na Pop TV! Kriv si....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 3 let pozneje...

Samo v razmislek.

Pri hitrosti 50 km/h (13,9 m/s) 50m = 3,6s

Pri zavijanju levo, dokler z avtom štartaš in se postaviš na svoj vozni pas, porabiš več kot toliko časa.

Ta čas 3,6s pa imaš ti na razpolago da zmanjšaš hitrost in se izogneš vozilu.

Pri 70 km/h (19.4 m/s) 50m = 2,5 s

Samo zamisli se, kaj bi lahko naredil kot voznik avta v 2,5s. Praktično NIČ

ZATO Pamet v glavo in počasneje - previdneje v naseljih, in nepreglednih odsekih.

Tole pa niti približno ni res. 2,5 - 3,6 sekunde, karkoli od tega, je ogromno časa za marsikatero reakcijo v prometu. Ne predstavljaš si dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!