Skoči na vsebino

KešPi*ke


Tepko

Priporočene objave

Morda........

Toda....a nima tut iskanje nek določen čar :blush:

:doze:

odvisno od osebe..meni ne :SS

zaključki do katerih sem prihajala so bili grozljivi...pa niti iskat nisem začela .....but that's just me :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....but that's just me  :grim

Večina na Motosvetu se jih strinja z tvojo trditvijo. Žal ! :friend1:

Popravljeno . Popravil matic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina na Motosvetu se jih strinja z tvojo trditvijo. Žal !  :friend1:

hvala bogu.... :)

a se morm sekirat :blush: ? in zakaj že? :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pleh pi*ke so cool, če pa ne premoreš pleha ali nočet takšne ženske pa še vedno lahko začneš delat na karakterju in z tem pecaš - gre dosti težje ampak vseeno gre :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram rečt, da ko sem vidu naslov te teme sem sam čakov kdaj bo Pervy useku. In zgodel se je, nasmejov sem se do kraja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pleh pi*ke so cool, če pa ne premoreš pleha ali nočet takšne ženske pa še vedno lahko začneš delat na karakterju in z tem pecaš - gre dosti težje ampak vseeno gre  :devil:

tuki je govora o kešpičkah, ne pleh...je še zmer razlika... ;)

pa piše se s tem, ne z tem... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki je govora o kešpičkah, ne pleh...je še zmer razlika... ;)

Se mi zdi, da sta ti dve vrsti pi*k v bližnjem sorodstvu, tak da predlagam spremembo naslova teme v Keš & Pleh Pič*ke :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr.......,da se umaknem iz bedaste debate.,................tale bejba ni nič druzga k navadna PROSTITUTKA!!!!!!!!

In to zelo draga.

Evo še moj oglas:

Iščem bejbo,ki bi me vzdrževala.....nisem najbolj lep,pa grd tut ne pretirano, starejši....a izkušen. Ne nudim ničesar drugega kot objem, baje zelo dobr fuk in fantastično kulinariko,ki jo za lačnega dekliča pripravim takoj,ko si ona to zaželi. Sem skromen......za vse to si pustim mesečno dobaviti cca 200k SIT.........BTW, mam sina,ki pa ne bo motil.....ima sam s sabo in svojimi zadevami preveč dela,da bi ostajal doma!!!!! Poleg vsega pa nudim še občasne izlete z mopedom.....seveda po izbiri dame!!!!!

Zainteresirane NAVALITE!!!!! Slika priporočljiva!!!!

Over and out.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zainteresirane NAVALITE!!!!! Slika priporočljiva!!!!

Over and out.

Klimbra ... :wub: ... srce zlato ... saj bi takoj navalila,sam kaj ko me bo Lydia po glavi :cry:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra ...  :wub:  ... srce zlato ... saj bi takoj navalila, pa kaj ko me bo Lydia po glavi  :cry:

klimbra pozabil omenit en mali "moteč" dejavnik :D ...lidijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra pozabil omenit en mali "moteč" dejavnik :D ...lidijo :)

Ma.....takoj me izdate........OK bom dodal....može u 3.....sam pol je keša še dodatnih 200kSIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAmo malce pomoči...

Keš pičke so upgrade od pleh pičk. Naredile so kvalitativni preskok od materialnega k duhovnemu v smislu vodenja kretenov k mišljenju, da jih je treba financirat...avto si potem že kupijo same iz akumulirane dotacije.

Je pa še nekaj - veliko lažje podreš keš pičko kot pa pleh pičko. Zakaj? Pleh je očiten...najbolje podreš, če imaš avtobus ali tank. Keš - ogromno maneverskega prostora in ko recimo te bejba enkrat ugleda, ji je jasno, da pa tak izreden primerek samca mora imeti kar nekaj finančne podlage, še posebej, če navržeš dve ali tri hitre o zadnjih plasiranjih denarja...ob predpostavki, da se srečaš na kakem sponzorskem večeru nekje...

Ostalo je pa hit and run... :devil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in bože nedaj da bi sli mi kdaj analizirat zakaj ženske padajo na denar

Denar je moč. Ženske vzburja moč. Ergo. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denar je moč. Ženske vzburja moč. Ergo.  :lol1:

da ne pozabimo da si lahko z denarjem tudi marsikaj kupiš - in ženske rade kupujejo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj te moti tukaj?....da se daje dol s tipom, ki ve kako se stvari streže in ostali samo sanjajo o tem, ali se mogoče bojiš konkurence?......

you got me there :blush: .... bojim se konkurence :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje imamo različne poglede na srečo...če ti pleh/ keš pomeni ,,to je to,, najdeš takega, ki ti to nudi...po možnosti rad pokaže, da ima tisto kar je njemu najbolj pomembno-denar in najlepše se to vidi ob mladi spedenani bejbi, ki stopica ob njem.(-Ne pri vseh-tisti ki so denar res zaslužili z delom ga ne kažejo preveč radi trošijo pa še manj). In jaz verjamem, da sta blazno srečna v svojem svetu..če je vam/nam to plitev svet je to izključno vaš/naš problem. Gre za eno lepo simbiozo Imaš?- imam; daš? dam...in hvala bogu da se družjo skupaj in ne morijo drugih. Seveda vi ne bi hoteli imeti take deklice ob sebi, ki bi padala na keš...in se razburjate...zakaj že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda vi ne bi hoteli imeti take deklice ob sebi, ki bi padala na keš...in se razburjate...zakaj že?

:doze: just a wild quess - ker nimajo denarja...če bi denar imeli jih ta osebnostna poteza deklice ne bi niti najmanj motila....

misel dneva:

slava in denar me nista spremenila..še vedno sem enaka kot prej :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... "deficit" emocionalne topline.....

Ok, deficit je najbrz nekaj povezano z denarjem :P ....

Ampak.....

:blink:

A fuku se danes rece emocionalna toplina :? A sem jaszt kaj prespal, slucajno?

Se pravi, tam, kjer se "kao" ne spodobi uporabit besede fuk, reces: A greva malo izmenjavat emocionalno toploto?

:hmm:

A greva toplovat? Emocionalizirat?

Toplovodarit najbrz ne.... :rolleyes:

A lohka prosim se kaksen novejsi izraz? Da malo apdejtam svoj zastarel besednjak. Hvala.

:slap:

Evo, sm ze zajebu.... Ne toploto, toplino. Mogoce bi blo pa boljs, d sm kr :xx:

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A fuku se danes rece emocionalna toplina  :?  A sem jaszt kaj prespal, slucajno?

Se pravi, tam, kjer se "kao" ne spodobi uporabit besede fuk, reces: A greva malo izmenjavat emocionalno toploto?

Toplovodarit najbrz ne....  :rolleyes:

A lohka prosim se kaksen novejsi izraz? Da malo apdejtam svoj zastarel besednjak. Hvala.

Toplovodarjenje je kranjcem v kratki čas ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plehpičke. Izraz so izumili tipi s pomanjkljivo samozavestjo, bolanimi pogledi na družbo in prepričanjem, da beseda šarm pomeni sladoledni preliv. Vzrok za izum besede plehpička, je bil kronično pomanjkanje fuka (...lani skoraj enkrat, letos malo manj... ). Za uspešno prekrivanje bolane osebnosti in vzrok neprostovoljne spolne abstinence, je bila zelo prikladna krivda drugih. Vsega so bile krive plehpičke.

Kešpičke. Tudi ta izraz so izumili tipi z podobnimi osebnostnimi lastnostmi kot v prvem odstavku. Razlika je le ta, da so jim bančne ustanove s pomočjo kreditov ali lizingov omogočile nabavo povprečne avtomobilske pločevine. Prepričani, da jih do superiornosti loči le majhna vrzel, so le to vešče izpopolnili z alufelnami, odžaganimi vzmetmi in nalepkami kričečih barv. Ko spolna raven teh tipov vseeno ni presegla mej mastrubiranja, je bilo potrebno ponovno najti krivce neprostovoljne spolne abstinence. Vsega so postale krive kešpičke.

lp DTW B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!