Skoči na vsebino

KešPi*ke


Tepko

Priporočene objave

Odprite temo kešpičkarji :lol1:

a se ne sliši lepše kešlulčki ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOOOOOOOOOOOOOOO.....vidim, da se je Anja 38 spet s ketne strgala.... :evilgrin:

ja,je treba ketno tudi kdaj podmazat , da dlje zdrži...:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, ko pa se je pojavla na forumu pa se je vse samo slinlo okrog nje, pol pa Klimbroid provali nešto-kao, pa samo vsi gledate okrog virtualni kurcev če vam je kaj pene ostalo ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem skopiral iz ene druge teme. Vam punca liči na kešpičko?

P.S.: tip, ki ima pod kontrolo enega HD (na cesti, v garaži, konc koncev v denarnci... jah, tko je) ima lahko čist VSE, kar hoče. še najmanj dodatnega r6, r1, cbr, crb, brc... :) /// HD brain je HD brain; mal ste drugačni ;)

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, ko pa se je pojavla na forumu pa se je vse samo slinlo okrog nje, pol pa Klimbroid provali nešto-kao, pa samo vsi gledate okrog virtualni kurcev če vam je kaj pene ostalo ! :fredy:

Hvala,lepo si povedau..Pole sem pa jst neumna,ne znam pisat,pa da ne neštavam kaj vse.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ben sam da vi znaste...Ne se sekirt za mene,prvo svoj prg pomjete puole mujga,pa bujo vsi čisti :worship:

Pregovor pravi,da tist ki se na drug račun dela pameten,je se slabši :whistle:

Hvala,hvala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ben sam da vi znaste...Ne se sekirt za mene,prvo svoj prg pomjete puole mujga,pa bujo vsi čisti worship.gif

Pregovor pravi,da tist ki se na drug račun dela pameten,je se slabši whistle.gif

Hvala,hvala....

anja

si mislila da naj prvo pred svojim pragom pometamo trance_33_sleep.gif

no jaz ze znam ze njene heroglife bratwhistle.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ben sam da vi znaste...Ne se sekirt za mene,prvo svoj prg pomjete puole mujga,pa bujo vsi čisti :worship:

Pregovor pravi,da tist ki se na drug račun dela pameten,je se slabši :whistle:

Hvala,hvala....

Ni kaj hvalit. Gre samo za navajanje očitnih dejstev. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotel nekaj napisat.....hvala bogu, so ti že drugi razložili.trance_25_naughty.gif Jebi ga, si pač polpismena baba z lepo izdelanim občutkom za vsakodnevno preizkušanje trdote zidovheadbang.gif ....bravo, res maš trdo bučo....worship.gif tu ti ni para na forumu......no, vsaj nekje si brez konkurencegrim.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala,lepo si povedau..Pole sem pa jst neumna,ne znam pisat,pa da ne neštavam kaj vse.....

Nop.....anja 38.....sploh nisi neumna.....tega ni nihče rekel......ti pa nekaj ZELOOOOOOOOOOO manjka......in ko to dobiš......VEČKRAT ZAPORED )......boš popolna :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nop.....anja 38.....sploh nisi neumna.....tega ni nihče rekel......ti pa nekaj ZELOOOOOOOOOOO manjka......in ko to dobiš......VEČKRAT ZAPORED )......boš popolna :evilgrin: :evilgrin:

Ma kaku si ti tu ugnu :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nop.....anja 38.....sploh nisi neumna.....tega ni nihče rekel......ti pa nekaj ZELOOOOOOOOOOO manjka......in ko to dobiš......VEČKRAT ZAPORED )......boš popolna evilgrin.gifevilgrin.gif

Taka simpatična jarkica je, si to hotel reč ne??evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam kolega ki ga kličemo Jarek ! pa so si eni razlagali da izhaja beseda iz obcestnega jarka ! pa ne ! ampak od pernate jarike !

Grunf, razsvetli me ! :eek: z varčno žarnico ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!