Skoči na vsebino

KešPi*ke


Tepko

Priporočene objave

Khm, zanimiv hobi!  :wub:

Ali misilite, da se dobi še kaj popusta na gotovino?!

ne ne spidi, tu je govora o kešpičkah, one z takojšnjim plačilom so prostitutke in vsaj v mojih mislih bolj čislane. jebi ga, saj tarifa je v naprej znana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PERVY. Če ti bejba izda tak predračun ko ona karkoliže na prvi strani, se pa že splača prašat za popust, pa naj bo to gotovinski, količinski ali pa upokojenski :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaa se z avtorjem te teme čist strinjam hudiča.

Sej sam vidim po gostilnah kaj se dogaja. 15 letnce tam z 30 (in več) letnim človekom bluzijo. Pa fak ej ne moreš. Nisem nobenemu od težkih jebačev fauš, ker vem kakšne so te ženske po duši. Najrajši jim rečem instant babe, ker so zunaj in znotraj vse enake. Pol jih pa "jebač" zajebe pa so ženske čist depresivne.

Naj se jebejo one in jebači!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem mimo tega posta, da ne bi povedala svojega mnenja...

kako jim rečete? kešpičke? groza..so le nezrele deklice, naivnice, ki jih bo življenje šele izoblikovalo...

moški pri tridesetih pa naj bi že šel čez fazo pubertete..samo očitno zaradi pomanjkanja samozavesti, se zapletajo z naivnimi najstnicami..ker dekleta njihovih let že znajo razmišljat..to pa moškim ravno ni všeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moški pri tridesetih pa naj bi že šel čez fazo pubertete..samo očitno zaradi pomanjkanja samozavesti, se zapletajo z naivnimi najstnicami..ker dekleta njihovih let že znajo razmišljat..to pa moškim ravno ni všeč

eeeeeeeeeee nevem če je ravno pomanjkanje samozavesti tisto kar nas žene za naivnimi najstnicami :grrr

OK OK je pa res da še nisem 30 star :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar je mlajše od 15 (četudi ne izgleda tako) je CODE 183

"Kazenski zakonik obravnava kot kazniva dejanja tudi spolno občevanje z osebami, ki še niso dopolnile 15 let (183. člen)."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar je mlajše od 15 (četudi ne izgleda tako) je CODE 183

"Kazenski zakonik obravnava kot kazniva dejanja tudi spolno občevanje z osebami, ki še niso dopolnile 15 let (183. člen)."

no, sej srednješolke so ponavad vse starejše od 15 let...sam še vedno so samo nezrele najstnice...in najstniki naj bi se družil med sabo...vsaj včas je blo tko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  toda časi se spreminjajo  :devil:  :whistle:

saj prav, da se...samo vse ima neke meje...žal

saj deklice bodo odrasle, smiljo se mi fantki pri 30 ki očitno ne bodo nikoli :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dobro, znano dejstvo je, da ma večina mladih deklet raje malo starejše fante, ker naj bi pač vedeli, kako se rečem streže in ne špricajo po nepotrebnem... :whistle:

sploh pa je bolje imet mlajšo punco kot kako starejšo. tamlade bi skozi porivale in veš kaj nucajo, tastare bi pa rade mele hmali kakega froce in se nato skurbale na naslednji sindikalni fešti... :lol1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj prav, da se...samo vse ima neke meje...žal

saj deklice bodo odrasle, smiljo se mi fantki pri 30 ki očitno ne bodo nikoli :SS

pa zakaj tebe to tok skrbi? ;)

1) Ker so res revčki?

2) Ker ti ne morš met tko porihtan, k majo oni?

3) Imaš 15-letno hčerko pa se moraš že po dolžnosti zgražat?

4) Ker "to ni prav"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj prav, da se...samo vse ima neke meje...žal

saj deklice bodo odrasle, smiljo se mi fantki pri 30 ki očitno ne bodo nikoli :SS

brez zamere, ampak tukaj ni govora o fankih.......fantki so v srednji šoli......pri 30. naj bi bila velika večina že odraslih moških, ki vejo, kaj hočejo v življenju....in če to uresničujejo z "deklicami", tudi prav......dokler je interes na obeh straneh, jih ne smemo obsojati......in tukaj ne moremo govoriti o pomankanju samozavesti....

in ponavadi ženske njihovih let ne znajo razmišljati, temveč sanjajo o idealnem življenju z idealnim moškim......svojega,če ga že imajo, pa ponavadi doma dresirajo.....kar najstnice ne počnejo....

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...to zdaj obadva iz lastnih izkušenj :hmm:

drugače pa je tu govora o keš pičkah, ne o razlikah v letih ;)

itaq pa ni pravila, nekdo je lahko zrel že pri dvajsetih (ona ali on), nekdo pa nikoli ne bo.... :doze: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš verjetno dosti izkušenj s takimi in drugačnimi bajbikami, a ne? Mislim....saj veš....vzorec mora bit dovolj velik za statistično obdelavo in tako trdne zaključke.

Drugače pa..... :xx:  :xx:  :xx:  in spravi se na delo, da dobiš in preizkusiš dovolj velik "vzorec".

:SS

Alla  :alien1:

Ja vzorec je dovolj velik :grim z vsako vrsto bejbik :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kešpičke.

Bil sem kr nekaj časa priča dveh znank, ki so zavedale, da dobro zgledajo. Dnevno spremljajo naš časopisni trač in tudi najdejo telefonske številke tipov, ki so znani, imajo ugled v družbi, potem jih kličejo domov in lazijo za njimi. Ampak ponavadi ne traja dolgo. In potem so oni prasci. Kako bi pa takšne imenoval???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kešpičke.

Bil sem  kr nekaj časa priča dveh znank, ki so zavedale, da dobro zgledajo. Dnevno spremljajo naš časopisni trač in tudi najdejo telefonske številke tipov, ki so znani, imajo ugled v družbi, potem jih kličejo domov in lazijo za njimi. Ampak ponavadi ne traja dolgo. In potem so oni prasci. Kako bi pa takšne imenoval???

"karieristke" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dobro, znano dejstvo je, da ma večina mladih deklet raje malo starejše fante, ker naj bi pač vedeli, kako se rečem streže in ne špricajo po nepotrebnem... :whistle:

sploh pa je bolje imet mlajšo punco kot kako starejšo. tamlade bi skozi porivale in veš kaj nucajo, tastare bi pa rade mele hmali kakega froce in se nato skurbale na naslednji sindikalni fešti... :lol1:

:lol1: Si bom dal na majico natisniti! :lol1:

GorazdH :beer2: si me pa nasmejal!!! Thanx!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok dobr napisan, da si zasluž še vsaj eno objavo

DTW :worship:

Plehpičke. Izraz so izumili tipi s pomanjkljivo samozavestjo, bolanimi pogledi na družbo in prepričanjem, da beseda šarm pomeni sladoledni preliv. Vzrok za izum besede plehpička, je bil kronično pomanjkanje fuka (...lani skoraj enkrat, letos malo manj... ). Za uspešno prekrivanje bolane osebnosti in vzrok neprostovoljne spolne abstinence, je bila zelo prikladna krivda drugih. Vsega so bile krive plehpičke.

Kešpičke. Tudi ta izraz so izumili tipi z podobnimi osebnostnimi lastnostmi kot v prvem odstavku. Razlika je le ta, da so jim bančne ustanove s pomočjo kreditov ali lizingov omogočile nabavo povprečne avtomobilske pločevine. Prepričani, da jih do superiornosti loči le majhna vrzel, so le to vešče izpopolnili z alufelnami, odžaganimi vzmetmi in nalepkami kričečih barv. Ko spolna raven teh tipov vseeno ni presegla mej mastrubiranja, je bilo potrebno ponovno najti krivce neprostovoljne spolne abstinence. Vsega so postale krive kešpičke.

lp DTW B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so vse enake - vse si me želijo...z denarjem ali brez, samo da bi me imele. Jaz pa samo eden in brez časa. Jeben lajf. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!