Skoči na vsebino

Obnova glavne gredi


prashinar

Priporočene objave

Iščem podjetje oz. delavnico, ki se ukvarja z obnovo glavnih gredi 2T motorjev.

Centrira,preša in po možnosti nabavlja dele za obnovo.Ker sem jo dal že 1X obnovit "strokovnjaku" pošteno plačal in je zdržala 2000 km.Gre pa za zelo redek primer Suzukija 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za podjetje ti težko rečem. Jaz sem gred sprešat nesel v malo večjo delavnico, ki se ukvarja s servisiranjem tovornih vozil. tam dobiš mojstra, mu daš liter vina ali dva in ti spreša. če mu daš še kšen liter več, ti zrihta v isti delavnici še kšnega ki ti stvar scentrira, sicer pa ti lahko scentrira vsak malo boljši strugar. Da bi pa kdo imel stroj za centriranje gredi, pa še nisem slišal.

Jst sem več gredi tako nesel, pri zadnji pa so me podučili, da so te gredi ful majhne napram ogromnim kamijonskim in da lahko to sprešam kar doma na mal večjem "šrafštuku". in res. zadeva funkcionira. sprešaš lahko tud doma. za centriranje pa kot omenjeno. dobiš strugarja, po možnosti tacga k ima cajt se s tem ubadat, ne pa da ti nardi hitro in zanič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!