Skoči na vsebino

Vprašanje


_MX50_

Priporočene objave

kratko in jedrnato: je!

ampak verjetno precej kompliciran postopek,nosilci,ketna,auspuh,... vse more pasat.če ti bo ratal,sporoč pa kšno fotko nalimej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itk da je mozno .... mrnjahm !?!?! zakaj pa bi rabu neki ful kesa ? vazno je sam da mas doma garazo in varilni aparat :) nekako probas postimat nosilce in mal ojacat grust se pravi v tistem delu kjer mas motor kajti pol je velika nevarnost ce je premocen motor grust ne zdrzi ker je narejen za manjse "napore". drgac pa sej ni panike sam mal mors bit umetnik ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maaa geštel je narjen za 125ccm, avspuh že mam za tako mašino, spravt mašino gor pa tut ne bi smel bit tak problem, sploh pa...mašina od honde cr80 stara 2 lete stane cirka okrog 100 000sit, kar pa je občutno cenejše kakor če bi basal gor 80ccm kit, pa še menjalnik ne bi bil dober:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sploh ni tezko naret(sam sem hoto dat na dt50 od yz80 masino),mors najdt tako masino kje bi blo treba cim manj nosilce spreminjat,za auspuh ce ne pase od kroske gor pa das na originalnem koleno vstran pa zavaris od kroske koleno od auspuha gor,sam je finta v tem da ne bos mel luci in zmigavcev in podobnih stvari!Bos pa mogo pazit pri pospesevanju na zadne vilce da ti jih ne bo zacelo zvijat(sicer od 80 se ni problem hujs bi blo od 120ke).

Mozno je pa VSE sam treba met voljo,dnar pa cajt!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sj u okvirju pa vzmetenju sploh ni problema k ma use za 125ccm narjen, zadne vilce oz to je nihajka narjena ko pr mx125, tko da u temu sploh ni problem sm se že pozanimov an, sam kva je zdej tist z lučmi, to je pa že mav večji problem hmmmm, a mogoč obstaja kašna alternativa, da bi lah uredil to z lučmi:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ves ko ti pravis da mas vse kot na 125 pa ves da ma 80 kros skor ce celo nima vec kot 10 konjev vec kot 125ka in bolse pospeske,pa zobnike bos mogo menjat!

BTW:Po mojem mnenju luci ne bos vido ce bos ze dal masino od kroske gor(kar pa tezko verjamem,ker sem mel iste namene in me je se kako hitro minlo,sploh pa ko sem si krosko nabavo)!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plus tega ti bo masina hitro crknila ce bos dal od kroske gor saj ti bo kuplongo hitro sfukalo, ter zobnike ti bo hitro uniclo. plus tega na vsakih 500km novi bat ce gledas da se z croosko malo vozis po asfalti pa da jo tisis ti takoj unici zobnike. no vsaj moje mnenje. drugace ap od honde cr 80 in 125 pase masina na tvojega.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mooo hondina masinca 80ccm ce bos dobro ustimu ti bo vleklo ko prasica :P frend je mel isto masino sam bolj starejso na oxfordu :D je delalo boga in pol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To itaq da gre ce mas 80 ccm in okol 70 kil na motorju konjev pa skoraj 30(mislim da ma 80 kubicni kros 28 konjev),tak da glih nisem sigurn ce bo z okvirjem od mx50 vse ok ko bo dal to gor(ce sploh bo),sploh pa bo problem pri zadnih vilcah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok zakaj pa pri zadnih vilicah ti smotanc, kot prvo je narjen z tako vzmetjo uzadj sachs za motocross, in ojačana nihajka uzadj da ni špasa da bi bil problem u vilicah, geštelu itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh pa nj ti bo noro v sanjah, če mislš da ma 80ccm kroska več konjov kot 125ccm, ja edin če si tko mislu 125ccm zaprta verzija, odprta pa ni šans...keep dreaming

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK!S takimi komentarji se mi oglasi ko bos krosko al pa endurco vozo!Ker jst razn exc-a al pa lc2 nism vido endurce ki bi se v konjih lahk primerjala z krosko 80!Ker kroska ma 28 konjev z kako endurco pa ti 28 konjev ne bos kr tak vido,niti ce je odprta!Pa glede zadnih vilc bos vido ko bos gor dal(kar verjetno ne bos),kaj ti bo z njih nardilo,ne takoj s casoma pa ja!Pol ko bos to gor dal se mi pa oglasi!

Tak da ti kr sanjaj jst sem pa ze kr nekaj casa glede teh stvari zbujen,pa rajsi ce si zacetnik na motorju se vozi en cas se tak kot je zdaj da se ne bos prehitro ubil,ker takih motorjel ko sm jih jst vozo jih ti se en cajt ne bos!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok ti tak vido...itd, tut jest sm se z kroslco vozu pa to ne enkrat, pa ima v osnovi slabšo nihajko ki sploh vilica ni ti debil, pa zdrži vse napore...sploh pa kva pametuješ, še letnik 98 ma močnejš mašino ktm exc 125 in ma čez 30 koničkov gladko...tko da se ne oglašaj k nimaš pojma, tm nek bogu za hrbtm to Bizeljsko, jao hribovci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne govorim o temu da mislš kašn bog in batina si, no če te že tko zanima sm se prefurov, z dvema kroslcama 85ccm in 80ccm znamke honda in kawasaki, vozu aprilio etx 125, ktm exc 125, cagivo mito 125, in ne mi govorit o temu da se lahko ubijem pa kako vozim, ker to lahko rečejo samo tisti k me poznajo, sploh pa ni vse v kubikh in konjih, btw ubiješ se lahko z 50ccm motorjem če ne znaš vozit, ali pa ti tisti dan bog ni naklonil sreče:)je pa seveda manjša možnost an, tko da stfu, pejt se zarit nekam u tiste zabačene hribe, pa pametuj unim bedancem...ker edin tistim se mogoč zdiš intiligenten

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ce si tolko vozo,ti povem kaj sem jst mel pa kaj mam pa kaj mamo pa kaj sem vozo:mel sem yz 80,dt 50,rs 50,cr 125,tenere 660,fazer 600,r1 2004 letnik,pa se bi se kaj naslo,pa vem kak je kaj grajeno in kak kaj gre,pa se btw sem vozo tud ktm lc2 in se v pospeskih lahko primerja z krosko 80 s tem da recimo ext al pa dt 125 nima niti priblizno tolko konjev kot 80 kroska!Pa malo pazi glede besed na forumu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ja meni se zdi da je možno! Meni je reko prodajalec v aprilini trgovini da je na RX50 možno dat mašino od rx125! samo da se tak ne splača ker je cena skoro taka ko pam da bi 125ccm kupo! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ja meni se zdi da je možno! Meni je reko prodajalec v aprilini trgovini da je na RX50 možno dat mašino od rx125! samo da se tak ne splača ker je cena skoro taka ko pam da bi 125ccm kupo! :eek:

Mozno je tak vse!Ce das na rx50 od rx125 masino se ni takiga problema ker mas vse isto pac mal bol mocno,finta je v tem kaka je razlika v ogrodju ce je velika razlika v zdrzljivosti al ni!Splaca pa se na motor dat tud kita ne,ker ko prodas ne dobis skor nic vec za motor kot pa ce prodas v originalu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Temo sem počistil kreganja, v kolikor je avtor izvedel vse kar ga zanima jo tudi po njegovi želji zaprem.

Lp,Tc

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh pa nj ti bo noro v sanjah, če mislš da ma 80ccm kroska več konjov kot 125ccm, ja edin če si tko mislu 125ccm zaprta verzija, odprta pa ni šans...keep dreaming

a misliš, you keep dreaming

Honda CR 80 - 28 konjev

Kawasaki Kx 80 - 27 konjev

odprte 125ke pa vse od 20 do 27 konjev, nekatere še manj, razen cagiva mito majo ene tud 36 konjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!