Skoči na vsebino

Vprašanje


_MX50_

Priporočene objave

sorry ker se kregam, vendar bom povedal svoje

MX50, mal se umir, ne boš ti men kle pametoval o enih konjskih močeh pa lalala... pa kolk je ta tvoja aprilia vzdržljiva (saj ne rečem da ni) vendar je pač narejena za 50 ccm in ne za 80ccm cross mašino, pa ne ti nam hribovci (ubistvu si lih s tem dokazov da si z mesta pa da nimaš pojma o crossih, kdo bo bolš vedu o kroslah al uni k smo iz dežele al mestne srajce, a sploh veš kašne barve je krava (zih misleš da j vijolčna) sicer pa kaj ti bo mašina od krosle gor (ne boš več mev elektrike (vžig, luč), ne boš je mogel reg. , rajši si kupi 80 ccm kroslo pa se z njo vozi, aja pa mal merki na zapestje pa nabildat se pejd preden se boš vsedel gor

pridi enkrat mal k nam v hribe, se bomo šli 2 ure po gozdu vozit, pol bomo pa vidl vašo mestno moč .)

sicer pa nevem zakaj ne bi dal na motor mašino od 125 sm, boš mev saj štrom

dost zame, ne morm več, sm se saj izpovedov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tocno tak ko si odpiso!Sem mel prej 80ko zdaj pa 125ko!MX50 ce te zanima kaj kros sploh dela ko mu das gas pa nekoga nap.... da ti da za pelat pa bos pol vido!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš, you keep dreaming

Honda CR 80 - 28 konjev

Kawasaki Kx 80 - 27 konjev

odprte 125ke pa vse od 20 do 27 konjev, nekatere še manj, razen cagiva mito majo ene tud 36 konjev

drgač ma rs 125 tut po 30 in več konjev...ma sosed :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač ma rs 125 tut po 30 in več konjev...ma sosed :OK:

Jst mam rs125 pa ne vem ce ma kaj vec kot 30 konjev!Mogoc bom mel kdaj priloznost sprobat kolk konjev ma pa bom mogoc takrat sam sebi verjel da jih ma res 30!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam rs125 pa ne vem ce ma kaj vec kot 30 konjev!Mogoc bom mel kdaj priloznost sprobat kolk konjev ma pa bom mogoc takrat sam sebi verjel da jih ma res 30!

no, kokr jst vem, jih ima lohk tm do 40 max...ko bo meu frend, te kontaktiram... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh me pa boli patak, sj sm se že vozu z 80ccm lepo jo gre ja...in kva zdej, pa nekj o enih mestnih srajcah, tle na bledu smo kmetje haha:)tisto o hribovcih pa ni mišlen dobesedno, sam tko...ko bi reku tko odfukano...pa o 2 urah vožnje, pa nekim bildanu, kuk sm jest nabildan in kuk ne lah sam povejo tist k me poznajo in se ne mislm tle nekj pričkat:)pa tut če nism pa nism tak car ko ti ahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh me pa boli patak, sj sm se že vozu z 80ccm lepo jo gre ja...in kva zdej, pa nekj o enih mestnih srajcah, tle na bledu smo kmetje haha:)tisto o hribovcih pa ni mišlen dobesedno, sam tko...ko bi reku tko odfukano...pa o 2 urah vožnje, pa nekim bildanu, kuk sm jest nabildan in kuk ne lah sam povejo tist k me poznajo in se ne mislm tle nekj pričkat:)pa tut če nism pa nism tak car ko ti ahah

da ne govorim, glede konjev pri Aprili RS 125 2005 GP Replici...mogu bi jo vidt...mogu bi jo vozt...

pa še neki...najbolši carji se ne hvaljo...pes ki laja, ne grize...tko da se ni treba tlele bahat po forumu...

ajde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj pa mi razlozite kr vidim da ste samo specialci tu gor v tej temi...Kako dobis 30KM na 125 serisko 15 pol pa okoli 28 ok ampak krepko preko 30KM :? :hmm: cross 80 ma okli odvisno od modela 26-34KM...pa vi meni povejte ko ste samo eksperti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Kako dobis 30KM na 125 serisko 15 pol pa okoli 28 ok ampak krepko preko 30KM :? 

Zdaj mi lahk prvo prevedes v slo pa ti potem lahk mogoc kaj razlozim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj pa mi razlozite kr vidim da ste samo specialci tu gor v tej temi...Kako dobis 30KM na 125 serisko 15 pol pa okoli 28 ok ampak krepko preko 30KM :?  :hmm:  cross 80 ma okli odvisno od modela 26-34KM...pa vi meni povejte ko ste samo eksperti .)

enostvno. pobereš ven blokade se pravi na filtru, izpuhu, celindru in na elektroniki. in imaš cca 30 konjev. dajih pa imaš cca 40 pa še menjaš celinder se pravi daš gor 160ccm. športni izpuh in še fergazer 34. in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze spet ste na  :topic:

Pa btw tud ti nis vozo te aprilie pa tak ko jst je nism pa tak ko je tud on ni!

Aprilia RS 125 GP Replica 2005 - vozil sem jo...tko, btm...brez hvale

makina prava :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Dej slovensko napiš pa ti mogoče odgovorim :P Ah kje, od mht-ja pride okol 300 evrov. Taka je bla cena k sm nazadne čekiru

kLiK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!