Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

Mene zanima če kdo razen mene ga ima, vem da sicer 1 poleg mene na obali ga ima.

Lahko rečem da motor je 4 taktni hitrost je sicer gnjusna vendar sme že našu vse blokade in to so v avspuhu in cev ki je potrebna odstranit in dat novo in motor pridobi 8 konjev enih 140 gre ( original 110 ) sicer pridobi na KWtih to je tudi dober trik na knižici piše 11KW jst jih imam naj manj 19KW pa še sem vidu da z lahka pridobiš 250tko iz tega motorja vse je isto razen cilinder je manjši to je to !

Na motorju edino jebejo gume original ki jih dobiš neke level kitajske ki ne držijo pol kurca nič vsaj ko polagam zelo drsi in eni pravijo da jebe tudi ciklistika samo nisem še tega občutu da bi šlo za cikilistiko...........motor ima 160 kil velikost v primerjavi z 600 naprej kubični motorji zelo velik izgleda in je prefetkten za nadeljvat iz 125 na večje motorje če se premirja z nsr , aprilio je velikarazlikav velikosti pa gume nima niti tako ozke zadnaj guma meri 150.

Rezervar nosi dobrih 17 litrov benza z polnim tankom in na ful hitrost naredim dobrih 340km pa še kaj več z rezervo!

Vsakemu ki si kupuje nov motor pripročam tega no prvič ko se sreča z njim izgleda ogromen stopoma postane motor lahek in vozljiv kot biciklo vsaj zame drugače nov je 819 jurjov v Kopru ( moto sport ) nizko vzdrževanje motorja po eni strani ker je 4 taktna mašina po drugi ker ne rabi skoraj nič.

no jst sem tako v easy opisal moj motor oz hyousunga GT125cc

no kaj pa vi pravite o tem motrju če ste sploh kaj čuli za njih?

.. glede 650cc stanjeo novi miljon mislim da 600 kubov bol poceni ni !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm to je kao naked .... na tv-ju sm vidu tud neki sport tip ki je bil dokaj hud .... drgac pa ta hyosung znamka s eje zacela ful uveljavljati ze kar dva moja frenda imata 125 hyosung sam da je enduro varjanta 125ccm. pa tud sm se sel peljat za 4 taktno dobr potegne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac ze obstaja tema.... naslednic uporab iskalnik... @AiroH a ti si z obale? k zadnc me je frend klicu (un k je odpru temo 1. temo o tem motorju) da je vidu u zivo enga GTja, pa da je ful lep. verjetn bo kupu... se se odloca med avtom al pa motorjem :doze: sj ni vazn... uglavnem lepo da se krog 125k veca ;) (welcome 2 the club)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale je moj ...hja zdej tako na obali baje da sta samo moj pa še od enga tipa oba modre barve.........aja glede da je naked se da dobit spoiler spodaj in šipico spredaj poznam tipa ki to dela za male pare!

4 taktni motorji potegnejo na nizkih obratih! razlika od 2 taktnih

Aja pozabu rečt motor je še kr velik jst sem 175 in recim oda taknem z polno stopalo sam je kao od 160 do 180 naj bi se bil komot tem višinam sam neverjamem ta človke velik 160 takne s polnim stopalom ker je zelo pomebno glede teže motorja da se ne zrvne na mestu :P

post-8430-1123936323_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, JA 19kw (da ne rečm Najmanj), dj ne nabiji, sj je 125 pa še 4t!!!!!! :lol1: :lol1: :lol1: Se vid da se spoznaš!!! :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, JA 19kw (da ne rečm Najmanj), dj ne nabiji, sj je 125 pa še 4t!!!!!! :lol1:  :lol1:  :lol1:  Se vid da se spoznaš!!! :kva2:  :kva2:

hja in kaj če je 125 in 4 taktni? jst sem resnično probal če mi ne verjameš jebiga ko te jebe sej meni gre tolko en tebi hehe ! rečem samo tisti ki bi res kupli motor kot se šika da se da pridobit z njega dosti moči in tudi kaj več hitrosti okoli 130km/h

Sicer nisme dal novega avspuha ker ni več $ ampak v prvi prilika dam gor od akropoviča pol sigruno še kaj pridobim ! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da se res spšoznaš še posebi na avspuhe, Akrapo dela za 4T 600 kubne motorje, izjema so Tomosakiji 125...

z 19 KONJI se da it 130km/h pa s 15 tudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo sploh ce ve kak more motor it pa ce je sigurn da ma 19 konjev!Mam odprto rs125 pa se vseeno nism sigurn da ma tolk konjev ko pravjo,ne pa se 4taktno pa 19 konjev :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr AKRAPOVIČU lohk auspuh dobiš po naročilu. Ampak verjem mi, da se to ne splača dajat na 125 ccm, 4 taktni motor... Razen če maš reeees preeeeveč denarja.

Pa ne gre mi v glavo kako si dobu 19 konjev, pa kako veš da jih ma ravno 19...

Mogoče se ti bo zdelo, da ti težimo, ampak ti nočmo. Ravno nasprotno. Sm rad bi vedu kako si to naredu, da bom tud jaz pol tio delau.... Pa če boš dal AKRAPOTA nam sporoč... :OK:

Ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če se da dobit tele 125cc tut tko oblečene z celim oklepom kokr tanove 650cc?? če ma kdo kšno informacijo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo sploh ce ve kak more motor it pa ce je sigurn da ma 19 konjev!Mam odprto rs125 pa se vseeno nism sigurn da ma tolk konjev ko pravjo,ne pa se 4taktno pa 19 konjev :?

Pazi on je reku da ma 10 KiloWattov! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original motor ima 11 KW z njega se da potegnit dosti konjev no ok 19 mogoče zdej ok nevme če jih ima 19 eheh sma je velikanska razlika če kupiš originalnega in če odstraniš blokado prvo kot prvo pridobiš pri močni aja motor je ima kot čoperji kar pomeni dosti več moči hitrost zame niti tolko pomebno vem da na števcu sem prišu do 130. Blokade se odstranijo tako da totalno zamenjaš cev ki pelje z motroja v avspuh pa tudi zamnejat avspuh..motor ima 2 avspuha oz cevi ki grejo z motorja.

Za plastike ni dosti ampak poznam tipa ki dela po domače plastike za te motorje drugače originalne plastike za 125 , 250 jih ni kaj preveč kot za 600 ...........

*****še eno slabo novico glede motorja*************

Danes sme hotu probat kako kej extremno polagat no še kr mi je uspelo zdej nevme če so krive gume ki so original ali motor ampak če polagaš dosti hudo sprednji del zdrsi meni se je to danes zgodilo me je tako zatreslo da sem kr poskoču na motorju (na rezervar me je hitlo ) in ga nekako obdržal med rokami ....ni blo za sreča padca:OK: ........

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah .............. motor se vozi odlično v easy varjanti ! :P

še 2 leta pa grem na hyousung 650S ahah tisto pa je že nekaj :devil:

miljonček 300 nov super cena ! :D :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti priporocam da gres na nek bolsi motor kot pa to!Sem sliso ta motor,zvoka ne da nikakega pa se kolk sem sliso so bremze kot da jih neb blo!Ta pregovor vela: malo para malo muzke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zračno olno haljanje.....motor je dobro segre enih 2 min preden se vozi ker v višjih brzinah malo zgubi moči.............mah glej za te pare ta motor je praw dober !

CBR 125 je 750 stala pa sje ni za ta denar slaba samo meni je sicer zelo majhna in tudi s takim motorjem kot je moj se navadiš na velikost na "velikih" motorjev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej ne nabiji, še zmer je Hyosung :blink: , ne trdim da je slab, sam ni Honda, ne Yama, ne Kawa, ne Suza...

Raje dam 200k sit več pa kupim rabljenga GSX-a 600, pa vsaj vem da imam stroj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!