Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

sam še to Off topic pol gremo lahko v drugo temo...tud 2t te ne povleče kot "ta velik" motor, te cukne ene 20%, 4t pa glih ene 10%

sej to še ni glih taprav motor....je pa velik približek kaka rs al pa mito :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam se 2t motorje ful ne splača met če jih voziš redno vsakdan :)

Ontopic... Danes je bil eden tistih dni ko sem si mislil, faak kok hud motor je to!! xD

spet si kurve voziš na motori :BUA::topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet si kurve voziš na motori :BUA::topic:

samo do prve njive z kukuruc :P

sanja svinja kukuruc a kukuruc nema :P

haha spomni me da ti povem kaj sem prbil eni duhovnici (en dan po vlki nočidrinka.gif) ko me je vprašala če jo peljem en krog z Husqvarno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam se 2t motorje ful ne splača met če jih voziš redno vsakdan :)

Ontopic... Danes je bil eden tistih dni ko sem si mislil, faak kok hud motor je to!! xD

poznam jih kar nekaj ki se vozijo redno vsak dan..samo če vprašaš mene pa res ne da bi se z 2t vsak dan ko nor vozil :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr husqvarni alpa prile maš rukzak in ko greš po pico pol zgleda kot vse

Drugo samo pica ne...

Z hyosungom

Se lepo prpelaš Z STILOM (pazi) in lahko zavežeš na sovozbikov sedež 5 pic če treba.

Isto za pijačo.. zdaj ko potujem

Z hyosungom mam lahko dva rukzaka polna :) poraba je itak na nuli, vozne lastnosti in udobnost med vožnjo na vrhuncu... Ko bom tega prodajal bom rajši 2x premislil!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr husqvarni alpa prile maš rukzak in ko greš po pico pol zgleda kot vse

Drugo samo pica ne...

Z hyosungom

Se lepo prpelaš Z STILOM (pazi) in lahko zavežeš na sovozbikov sedež 5 pic če treba.

Isto za pijačo.. zdaj ko potujem

Z hyosungom mam lahko dva rukzaka polna :) poraba je itak na nuli, vozne lastnosti in udobnost med vožnjo na vrhuncu... Ko bom tega prodajal bom rajši 2x premislil!!

Če ga boš prodajal - menjam za ženski bicikl(Rogov) 15 prestav ! ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr husqvarni alpa prile maš rukzak in ko greš po pico pol zgleda kot vse

Drugo samo pica ne...

Z hyosungom

Se lepo prpelaš Z STILOM (pazi) in lahko zavežeš na sovozbikov sedež 5 pic če treba.

Isto za pijačo.. zdaj ko potujem

Z hyosungom mam lahko dva rukzaka polna :) poraba je itak na nuli, vozne lastnosti in udobnost med vožnjo na vrhuncu... Ko bom tega prodajal bom rajši 2x premislil!!

od gdaj pa so sport motorji narejeni do prve picerije oz. gostilne? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mene pa zanima kolko km je življenjska doba tega motorja če kdo ve :?

vse je odvisno kako ravnaš z njim..lahko gre 5000km lahko pa 20000km (seveda je nejbolje pri 15000km menat bat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je odvisno kako ravnaš z njim..lahko gre 5000km lahko pa 20000km (seveda je nejbolje pri 15000km menat bat)

Mislim da to kar si povedal drži za 2-taktne mašine, ta k je 4-T bi pomojem useeno mogla več zdržat... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je odvisno kako ravnaš z njim..lahko gre 5000km lahko pa 20000km (seveda je nejbolje pri 15000km menat bat)

Mislim da je on spraševal za GT-ja ki ni 2t, in bata se pri 4t nikakor ne menja na 15000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi odvisno od tega kako ravnaš z njim. V servisni piše za 2t menjava bata pri 5000km(blokirani).

So pa tudi taki ki imajo po 40000km s prvim batom, brez zajebancije ;)

Ma ti to govoriš zdej za 2 al 4-T ? Ker ta Hyosung ma dvovaljni 4-T motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o 2t sem govoril.

o 4t pa ni treba zgublat besed glede tega, ker bo prej crknilo kaj druga kot pa mašina...

če nisi totalen retard nebi smel meti skrbi glede vzdržljivosti mašine... 4t je večen :D

sploh pa sta tu dva cilindra, torej dva bata. ko eden crkne še vedno drugi ostane da se prpelaš do doma če ni daleč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o 2t sem govoril.

o 4t pa ni treba zgublat besed glede tega, ker bo prej crknilo kaj druga kot pa mašina...

če nisi totalen retard nebi smel meti skrbi glede vzdržljivosti mašine... 4t je večen :D

sploh pa sta tu dva cilindra, torej dva bata. ko eden crkne še vedno drugi ostane da se prpelaš do doma če ni daleč :)

Če blajerca ven nepogleda ! ! :headbang:

Ps; moj bicikl na 15 prestav je pa kar VELIKO + sev dobil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

hei

zanima me če gdo ve kako se prav po slovensko reče tem delom???? Pa še ali gdo v kje bi lahko to kupo sem že vseepovsot pogledu pa nikjer ne najdem??

SLIKA:

hyosung-comet-gt-125-506.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motim misliš na tisto cev? zdej če glih ni neki posebna jo dobiš v vsaki trgovini

Kaj to je šlo na tvojmu mopedu? ker ta na sliki je druge barve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno misli na sesalni koleni. Na vsako je nasajen fergazer, si to mislil?

Dobiš pa pri saplex-u, imajo sigurno dobavljivo/na zalogi.

Popravljeno . Popravil Dejan99x
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja to sem mislil hvala :D

a pri saplex-u jim pošlem e-mail al jih pokličem pa uprašam če majo na zalogi ???

@robby

ne ni šlo sam sta obe koleni že full dotrajani oz.razpokani pa motor zrak not vleče posledično pa pol tudi ne deluje kot je treba ;)sj vozim se pa vseeno lahko sam če ga pustiš v prostem teku ugaša pa vleče ne kot bi mogu :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!