Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

Se še komu dogaja, da se mu prazne akumolator hitro?

Normalno vžigam motor samo s pritiskom na gumb. Po parih dneh se že sliši, kako v akumolatorju nekaj zabrni (bzzzzzz), preden motor vžge. Po parih dneh :P pa moram motor že vžigati s pomočjo sklopke + gumb + spet bzzz po parih dneh :D

Aja, pa akumolator je nov, kupljen lani nekje novembra, ko sem se nehal vozit bolj kot ne. Čez zimo sem ga imel večino časa izklopljenega.

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej koliko je prazen. Po potrebi dolij destilirano vodo in ga daj polnit čez noč :) Tudi če si ga imel izklopljenega in ne na primerni temperaturi nekaj kisline izpari :) 

 

Sicer pa me zanima, če ste zadovolji s Hyosungi?

 

Če pa kdo ima kakšnega prijatelja, ki bi tudi rad naked 125, prodajam xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom poskusil.

 

Motor je drugače zelo v redu, ima svoje pomankljivosti, ampak za svojo ceno si boljšega ne moreš želeti.

 

Noben noče nakeda 125, ker pravjo tut sošolci večinoma, da so grdi, sam na supermoto palijo  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom poskusil.

 

Motor je drugače zelo v redu, ima svoje pomankljivosti, ampak za svojo ceno si boljšega ne moreš želeti.

 

Noben noče nakeda 125, ker pravjo tut sošolci večinoma, da so grdi, sam na supermoto palijo  :glare:

 

Oni pa vejo kaj je SM in kaj je Naked. S pravim pristopom takim sošolcem prodaš letalo in jih prepričaš, da je podmornica. :)

Kakšne pomanljivosti? Nima to V2 mašine? Navora kokr hočeš, a? :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomankljivosti sem mislil glede kakšnih majnih reči, recimo ročica gasa ni čisto natančna, bremz, pa take malenkosti.

 

4 majo wr, pa so čist opaleni na ta motor, ker je to kao najlepši motor haha :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od gdaj pa je bremza malenkost xD... Ijao jao...

Ga je pa imel prjatu kako leto nazaj... Kolikor se spomnim ga ni zafrkavalo nič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomankljivosti sem mislil glede kakšnih majnih reči, recimo ročica gasa ni čisto natančna, bremz, pa take malenkosti.

 

4 majo wr, pa so čist opaleni na ta motor, ker je to kao najlepši motor haha :P

Bwahahaha....upam, da imajo usaj za šjore okus če že za motor nimajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od gdaj pa je bremza malenkost xD... Ijao jao...

 

Mislil sem, da pač malo miga ročka za bremzo in sklopko gor in dol, kar mogoče pri kakšni yamahi ali pa hondi ne vidiš

 

Bwahahaha....upam, da imajo usaj za šjore okus če že za motor nimajo :D

Če ti povem po pravici, ima eden od teh tako šjoro, da je sploh rajš nimam, kot pa da sem z njo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zakaj v Sloveniji ni novih modelov?  :cry:

2010-hyosung-gt250fia.jpg

hyosunggt12520118lgw.jpg

 

Meni osebno najlepši 125/250ccm motor. Če ne druga, bom pa drugo leto šel v Italijo ali pa Avstrijo po 250ccm, cause I want it so bad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se sliši ja, samo sem že navajen, ko kdo kaj reče čez Hyosunga zaradi imena, si samo rečem "Haters gonna hate". Pa nalepko mam tudi na zadnji plastiki identično :P

 

Drugače  pa je nekaj inženirjev v začetku 21. stoletja "pobegnilo" in začeli usvarjati motor za Hyosung, konec koncev sta skoraj identična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki pa ni kitajsko? :) Al pa Kawasaki? :D

Da ne bo pomote, sanjam o kkšnm suzukiju gsxr al pa kawasakiju zx6r :) Sam to je japonsk :D hyosung mi pa res deluje ime tist kitajc kitajc. Podobn k zongshen. Ne sovražm, sam povem kko se men sliši, vrjamem da je motor lohk zlo dobr. Okusi so različni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je Hyosung neka vmesna postaja...ni Kitajc in ni Japonc :) Drugace pa lep saaaam Raptorca je se vedno lepsa :P

Koliko pa stane ta mlincek? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je Hyosung neka vmesna postaja...ni Kitajc in ni Japonc :) Drugace pa lep saaaam Raptorca je se vedno lepsa :P

Koliko pa stane ta mlincek? :)

Ubistvu je res neki umesnga, korejc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji se ga tako ne da dobiti. Koliko sem pa gledal v Nemčiji, Italiji pa stane 125cc okoli 3000€ +-, 250cc pa okoli 3500€. 

V kvaliteto pa sploh ne dvomim, že moj je dober in je letnik 2003. Že res, da so stvari, ki motijo, ampak so vse te napake narejene predvsem s strani prejšnjih lastnikov, ki za motor niso ravno najbolje skrbeli. O kakšnih okvarah pa za 125/250cc tudi še nisem slišal, upam trditi, da jih je manj, kot pri kakšni "prestižnejši" znamki. Ta nov model pa ima baje še tistih par stvari, ki so nekako motile pri prvem modelu pošlihtanih. Ima elektronski vbrizg, malo boljše vilice mislim da, boljše zavore, večji hladilnik in še nekaj manjših popravkov, poleg vizualnih. 

Da bi imel dovolj denarja, bi drugo leto 100% uvozil enega rabljenega 250cc, 2010 letnik.

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj imaš 650 kubične :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol pa kul nism vedu 

 

čne pa ga ma kdo v lasti to 650?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor od suzukija SV, ogrodje železno, baje, da je OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa itak :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!