Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

sm glih pršu iz bencinske ko je spet cuku in nakonc ,ko sm prestavu, crknu.

kaj pa če je kak filtr od benza zaštopan? ker je motor več kot pol leta stav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa nevem al me motor jebe u glavo al ka?

dans sm naredu 25 km(malo za vas ampak prva vožnja zame :P ) in je motor šov lepo, pol pa 100 m pred domom začne spet cukat :cry: nevem ka je blo, lah da sm gas odpru do konca al ka, sam šele takrat se je spomnu zajebavat. kdo ve zaka bi blo to? kak ffilter za benz mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

garancije ni več.

letos nevem če ga bom kej na servis vozu ker bo premrzlo, do pooblaščenega servisa ja pa kr daleč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lep pozdrav! Kot lahko opazite sm nov na forumo :D ...

No, js nameravam poleti kupit cometa 125 letnik 2005 (cena 2.540 €). Zdej sm pa bral to da vam neki masina crkuje :?

Ker letnik mas Macesn? 05 al 06? A ko ti crkne, kko je pol, a ga mors tisat domo, al ga vzges nazaj al kko je, razloz mavo!

Hozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako velja za Jasmina, ti to tko crkne ko peles npr. 90 po cesti pol pa ugasne pa mors sred ceste stat, al kko je?

Hozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako velja za Jasmina, ti to tko crkne ko peles npr. 90 po cesti pol pa ugasne pa mors sred ceste stat, al kko je?

Hozi

Umakneš se k robu, da ne oviraš ostalega prometa :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako velja za Jasmina, ti to tko crkne ko peles npr. 90 po cesti pol pa ugasne pa mors sred ceste stat, al kko je?

Hozi

no comment ... pomisli mal raj prej ko kej prbijes ... :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako velja za Jasmina, ti to tko crkne ko peles npr. 90 po cesti pol pa ugasne pa mors sred ceste stat, al kko je?

Hozi

še zmer ga lahko rineš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no comment ... pomisli mal raj prej ko kej prbijes ... :topic:

pa nism tko mislu :)

js sm mislo ga vprasat ce mu crkne tako da mu obstoji al se lahko pele naprej ! :D

uzivite, pa brez panike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če motor crkne pol crkne, sicer se lahko pelješ ampak samo v dolino, ali te nekdo rine/vleče, ali pa se poganjaš z eno nogo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pr men je motor crknu isti dan k sm ga kupu, torej iz Kranja (Vomberger) sm se prpelu do Ljubljane in je prvo zacev motor cukat med voznjo, pol je pa zacev ugasat ko sm dav v prvo.

baje da je z motorjem blo vse ok, da je biv kriv samo stikal tačke - besede vombergerja.

pol kasnej je tud med voznjo ugasnu, tud pr 90 na uro ja, ampak je takoj nazaj przgav, sam spelat nism mogu.

ker sm sumu da je z motorjem neki hudo narobe, sm zahtevu nov motor, ki mi ga niso dal, in se dandanes se s tem ukvarjam. motor je ze od oktobra pr Vombergerju na servisu. vse skup sm dav tud na tržno inšpekcijo, pa pol sodni izvedenci in podobno, ampak brez uspeha.

motor tko porihtajo da vse napake odpravijo pol pa rečejo da je vse ok in da si zmišljujem.

no edin dobra stvar je to da je motor letnik 2006 in je še v garanciji, če bo kj treba menjat.

ma pa prevoženih zdej cca 2000 km.

a ma še kdo težave z vžigom motorja? a vžge ko je mrzu čist brez gasa? al je treba mal dodat?

mogoče komu kj trese med vožnjo (da se čutjo tresljaji na balanci)?

mogoče komu poskakuje igla na števcu hitrosti - tko recimo na 110 pa pol nazaj na 90-95 ?

kolk je končna hitrost na ravnini? ne da bi ga priviju v obrate do blokade?

zadnjo besedo bo mev pr men tržni inšpektor, čakam njegov odgovor na vse skupi.

še vedno pa ostane sodišče, kjer upam da znajo bl pametno razmišljat.

sej sm enkrat že omenu da bom moru celo zgodbo spisat, in tud kopije dokumentov nekam prlimat da boste vidl kaj vse se dogaja med servisom/prodajalcem , stranko, sodnimi izvvedenci, uradom za varstvo potrošnikov ter tržno inšpekcijo.

me je spet začela kr glava bolet :)

lp

jasmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala Jasmin :)

Js bi sam vprasu ce morda kdo ve, kksna je razlika med letniko 2005 in 06 pri tem motorju? Ali imas pri 2005 tut garancijo do 1000 km? Mal razlozte! :surrender: :)

LP, Hozi

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala Jasmin :)

Js bi sam vprasu ce morda kdo ve, kksna je razlika med letniko 2005 in 06 pri tem motorju? Ali imas pri 2005 tut garancijo do 1000 km? Mal razlozte! :surrender: :)

LP, Hozi

garancija za 125 velja 1 leto, nč ne omenjajo št prevoženih kilometrov.

od 250 naprej je garancija 2 leti.

lp

jasmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no prvo kot prvo lep pozdrav usem

sm novopečeni lastnik tega hyosunga gt 125, k sm ga kupu pr vombergerju, Kranj. Zej tko ko je v leru in prosto teče mi kr crkne in tud se ne odziva na dodajanje gasa kokr bi se mogu. zej ne wem al je kriv bencin, ker ga še nism tankov(tok ga je da bi moral normalno delovat :? ) in ko dodam gas ga kar zamori in crkne. Motor je letnik 2006 in je čisto nov. Zgledajo podobni problemi ko pr jasminu no. upam da se bo srečno iztekl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem je use kar je za naštelat---- fergazer... oz. mešanica benz-zrak... to bi moralo rešit problem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler je mrzu mora laufat ene dve minuti pod zaugom, če med tem cajtom probaš gas dodat ga bo zamorilo, oz. dokler se lepo ne segreje, če ti pa crkne (pod zaugom) pr štandgasu, je vjretn pa treba ga sm mau bol odpret...lahku pa tko kot je jernej reku da je treba nastavt fergi .)

najbolš pa seveda je...tud zarad garancije...da se slišš s svojim serviserjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst k sm plaču motor, mi ga je nasledn dan prpelu k je mogu nardit svervis, da je biu motor vožn. use naštimat pa konzerverane tekočine vn dat/ zamenat z novimi.

če teb niso nardil servisa go pejt delat. motor pa more min 1000km nardit za ulaufajne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no prvo kot prvo lep pozdrav usem

sm novopečeni lastnik tega hyosunga gt 125, k sm ga kupu pr vombergerju, Kranj. Zej tko ko je v leru in prosto teče mi kr crkne in tud se ne odziva na dodajanje gasa kokr bi se mogu. zej ne wem al je kriv bencin, ker ga še nism tankov(tok ga je da bi moral normalno delovat :? ) in ko dodam gas ga kar zamori in crkne. Motor je letnik 2006 in je čisto nov. Zgledajo podobni problemi ko pr jasminu no. upam da se bo srečno iztekl

Poglej svečko in pa povišaj "štant gas".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo težava je odpravljena, mau je blo treba štant gas poštimat. Drugače pa moj je črne barve in sm kr zadovolen z nemu tud dost je velik itd. Potegne kr solidno seveda za 4taktnega ene 110 gre po ravnin s tem da ma moj šele 50km in ga je treba še utečt. Ja pa zaninam se za tale spojler k pride spodej če ma kdo kšne podatke.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo težava je odpravljena, mau je blo treba štant gas poštimat. Drugače pa moj je črne barve in sm kr zadovolen z nemu tud dost je velik itd. Potegne kr solidno seveda za 4taktnega ene 110 gre po ravnin s tem da ma moj šele 50km in ga je treba še utečt. Ja pa zaninam se za tale spojler k pride spodej če ma kdo kšne podatke.

LP

Kontakteri Pohajača (uporabnik na forumu), k dela iz poliestrov, in ma za tvoj motor že narejenga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!