Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

prvo sm mislo kupit tega hysota sam zdej vidim da vas ma vecina probleme :BUA:

bom kupo kaj druzga :D

LP, Hozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je v bistvu isti šmorn (isto korejc če nism mim udaru :blush: ) sam kar ma en cilinder, pa mau manjši je...pa malenkosti pač...mam doma en primerjalni test (mislm da španski) yamaha ybr-daelim roadwin-hyosung comet

ugante kter zmaga :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ybr....waaa :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

gremo hitr kupt :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole blatenje motorja... sm slišu od frenda, k ga ma od njegovga frend sestringa brata tip.. je čist brez veze. k greš motor kupit si najdeš favorite 2-3 in greš na testno vožno, če poznaš koga ki ga ma, da ti da za 1,2,5 krogov. na forumu pa je sam splošna informacija.

moje mnenje, brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A mogoče kdo ve, je sprednja luč pri GTju 125 enaka kot pri 650?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

a gdo ve pri kerem uvozniku/serviserju/... bi lahko naročil samo obratomir, da mi ga pošlejo in plačam po povzetju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no po dolgem času se spet javljam

no da še mal pojasnim svojo zgodbo

moj namen ni biv očrniti motor ali prodajalca

povedu sm svojo zgodbo, če bo komu slučajno kdaj to prov pršlo.

kar se motorja tiče sm ga po nekaj mesecih dubu nazaj z servisa, kao da je vse brezhibno, ampak temu ni tako.

zdej jst nevem, al sm jst malenkosten, al se men zdi malnarobe da ogret motor ko se ustavim na semaforju kr ugasne - to ne takoj, pač postopoma obrati padejo in ugasne.

smešno je to, da ob prevzemu je motor delu kot čist drug, vse napake ki sem jih napisal niso bile več opazne, ampak zdej po cca 300 km vidm, da so še tu.

smotan mi je pa to, da ko prijavim napako, da zadeve ne vzamejo strokovno ampak takoj zanikajo obstoj.

drgač je pa motor čist ok, poraba je mjhna, stroški vzdrževanja tud - vsaj zdej :)

dokler je v garanciji je treba čim več stvari odkrit in popravt.

če bo pa še kj tazga v zvezi s tem, pa sporočim.

lp

jasmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiva zgodba..

kolega je tud mel ta motor in z njim ni mel nobenih drugih stroškov kot redni servisi in 2x mu je vtrgalo zailo za sklopko.. drugače pa je naredil 16k km brez kakršnih koli tehničnih težav..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jasmin

tud men cagiva na semaforju crkne recmo o 30ih sekundah...sam pol k dam mal gasa...je pa takoj za 30sec uredu...tkoda se mi to ne zdi tak problem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jasmin

tud men cagiva na semaforju crkne recmo o 30ih sekundah...sam pol k dam mal gasa...je pa takoj za 30sec uredu...tkoda se mi to ne zdi tak problem :D

:blink: :blink: dej no, sam ne morš cagive primerjat s hyosungom :P :P hec hec O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gdo ve pri kerem uvozniku/serviserju/... bi lahko naročil samo obratomir, da mi ga pošlejo in plačam po povzetju?

kaj noben ne ve? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gdo ve pri kerem uvozniku/serviserju/... bi lahko naročil samo obratomir, da mi ga pošlejo in plačam po povzetju?

Pri vsakem pooblaščenem serviserju se da to zmenit, še najbolj pa pri uvozniku. Uvoznik je Saplex. Na njihovi strani imaš tudi komplet seznam serviserjev in prodajaln opreme in rezervnih delov za Hyosung. Ampak bo najprej, če pokličeš Saplek in nabaviš direkt pri njih. Jaz sem vedno dobil vse kar sem rabil v 2-3 dneh. Tu jih lahko zelo pohvalim.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no po dolgem času se spet javljam

no da še mal pojasnim svojo zgodbo

moj namen ni biv očrniti motor ali prodajalca

povedu sm svojo zgodbo, če bo komu slučajno kdaj to prov pršlo.

kar se motorja tiče sm ga po nekaj mesecih dubu nazaj z servisa, kao da je vse brezhibno, ampak temu ni tako.

zdej jst nevem, al sm jst malenkosten, al se men zdi malnarobe da ogret motor ko se ustavim na semaforju kr ugasne - to ne takoj, pač postopoma obrati padejo in ugasne.

smešno je to, da ob prevzemu je motor delu kot čist drug, vse napake ki sem jih napisal niso bile več opazne, ampak zdej po cca 300 km vidm, da so še tu.

smotan mi je pa to, da ko prijavim napako, da zadeve ne vzamejo strokovno ampak takoj zanikajo obstoj.

drgač je pa motor čist ok, poraba je mjhna, stroški vzdrževanja tud - vsaj zdej :)

dokler je v garanciji je treba čim več stvari odkrit in popravt.

če bo pa še kj tazga v zvezi s tem, pa sporočim.

lp

jasmin

Ne se dat. Za motor si plačal, imaš garancijo in si upravičen do brezhibnega motorja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je enkrat pribil uvoznik, češ da sem itak plačal precej manj kot bi npr. za Suzukija.. Kot da je to izgovor, da lahko stvari ne delajo :slap:

Ne se pustit, teži dolker ne bo vse ok!

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je enkrat pribil uvoznik, češ da sem itak plačal precej manj kot bi npr. za Suzukija.. Kot da je to izgovor, da lahko stvari ne delajo :slap:

Ne se pustit, teži dolker ne bo vse ok!

Ne morš verjet :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, nov izpuh na mojmu motorčku, Wing Horse!!

Zvok je fullll dobr :yea1: , bolši pospeški, za končno pa nevem... zaenkrat je 130km/h

Video link kmalu dodam, de se ga sliš :D

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, nov izpuh na mojmu motorčku, Wing Horse!!

Zvok je fullll dobr :yea1: , bolši pospeški, za končno pa nevem... zaenkrat je 130km/h

Video link kmalu dodam, de se ga sliš :D

IPB Slika

kje si pa kupil in kolko si dal če poveš?(lahko pm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, nov izpuh na mojmu motorčku, Wing Horse!!

Zvok je fullll dobr :yea1: , bolši pospeški, za končno pa nevem... zaenkrat je 130km/h

Video link kmalu dodam, de se ga sliš :D

IPB Slika

to maš samo dušilec al komplet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredu mi ga je model iz Ljubljane - Vič, dela izpuhe za avte, pa tud na motor nardi lonce.

Jst sm dau 125€ za dušilc, krivin mi pa ni mogu nardit.

Peter Gerkšič

Tržaška 1 (vhod z Jamove ceste)

01 423-52-30

Najbol, de se osebno pr nemu javš, ti pogleda motor po pove kaj lahko nardi.

10min sm biu pr nemu da mi je zmeru, čez 10 mi ga je pa zmonteru.

Popravljeno . Popravil Bodlay
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, nov izpuh na mojmu motorčku, Wing Horse!!

Zvok je fullll dobr :yea1: , bolši pospeški, za končno pa nevem... zaenkrat je 130km/h

Video link kmalu dodam, de se ga sliš :D

IPB Slika

sva se midva mogoce srečala na bavarcu v LJ ?

jst sm mev črnega husota 125, stav sm pa za tabo na semaforju?

mal mi je blo čudn da je tok večji lonc na motorju :)

če si biv res ti, pol je zvok res supr.

lp

jasmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehehe... avspuh že naročen ga dobim ene te dni bom vam posnel in dai kai več podatkov kako in kaj glede spremenitve v hitrosti, nameravan nova kolena naredit.

Malo sem prebral zanazai kako in kai ...tisto k poka iz avspuha je čist normalno pač bezina se mal nabere pa poči...nič za skrbet. Glede da vam crkuje ( jst do zdei nisem imel še enga problema s tem ) je ali dize ali zajla od gasa ali svečke. Še neki sem prebral da vam crkne k je še mrzel ......zdei tako.... če nimate pojma kai delate deite štangas ali čok kot se reče pri nas na 4k obrate za par min in motor bo laufal normalno ....jst sicer ga lahko vžgem brez čoka in držim ročko od gasa na 3 do 4k obratov s tem da nabijam gas malo na 6, tko sem vedno delau in motor zdei ko jih ima skori 30k km dela k urca.

Nevem od kje vam taki problemi :P če je motor servisiran redno in na začetku vsake furce segret kot se tiče bo laufal tudi 300 km brez da 1 crkne.

Aya samo za hyosungce ^^

V nedeljo gremo jst pa Bodlay pa Dex v Celje po stari cesti tisti k imate hyosote se nam lahko pridružite.

Jst štartam ob 9 iz Izole ob enih 10 se dobim z Dexem na Ridah in z Bodlay v Kamniku.

Kdor se želi pridružit naj me pokliče na 041-506-218 ( Marko ) pa se zmenimo kje in kako, nameravamo nabit kr enih lepih 400km , kdor ima časa in voljo naj me pozove :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!