Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

Ewo zej u kratkem ( do 18.8. nau nč k je na dopustu) mislm nabavnt tale lonc k je biu par strani nazaj objavlen. Pa me zej zanima kašn je zvok tko prbližn, zej će ga primerjaš s temu stock loncam al pa zvokom brez lonca. A se tud kej barva zvoka spremeni al sam da se dere ko norc, pa ratam magnet za kapse. :D

Tnx ta odgovor

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo zej u kratkem ( do 18.8. nau nč k je na dopustu) mislm nabavnt tale lonc k je biu par strani nazaj objavlen. Pa me zej zanima kašn je zvok tko prbližn, zej će ga primerjaš s temu stock loncam al pa zvokom brez lonca. A se tud kej barva zvoka spremeni al sam da se dere ko norc, pa ratam magnet za kapse. :D

Tnx ta odgovor

LP

Hm, pomoje je zvok kr dost boljši, ker original je pač zabasan da dosega te EURO 3 standarde;glede tega, da bi biu magnet za kapse pa nebi reku... k tok glasn pa spet ne bo :whistle: :whistle:

Ps. dobrodošel na forumu :naughty:

aja, pa še to...vidm da si iz Kranja... a si mogoče iz stražišča? Ker zadne čase tle videvam enega hyosunga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itaq sej sva hodila na isto šolo tle u stražiše .)

Ha :D :D sej, pol se mi pa po moje sana kdo bi lahko bil. A to si ta, k mitofrika poznaš? Mislm, atletko tud treniraš? :rolleyes: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm sam za evidenco kok ns ma sploh ta motor. Če gledam mau po temi smo sam ene 4je :huh: , kar je res nekam mal. Zej ne wem u čem je problem (kvaliteta?). Js ga mam zej 1.let in je zaenkat še brez kakršnih kol problemov. Nikol mi ni crknu pa tud gre ne tok švoh ene 120 po ravnem( za 4t kr dobr pa za suho težo 150 kil).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne more met 150 kil?! :blink:

Ma ja...sej motor je tud velk... tk no... velik ga je skupej, tud tko če gledaš, kestl ma zlo velk za 125ko, 150 gume zadi pr 4t stopetindvejsetki ne vidš prov velikrat, dva cilindra sta tud prej izjema kot pravilo ... tko da, se kr počasi nabere...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočš testirat motor kko se pele, se lohka zmenva pa ti dam pa pelat. Jst sm bliz Kamnika doma, 9:55min stran :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V katero smer pa, proti Gornjem Gradu? Al ša bl dol..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm sam za evidenco kok ns ma sploh ta motor. Če gledam mau po temi smo sam ene 4je :huh: , kar je res nekam mal. Zej ne wem u čem je problem (kvaliteta?). Js ga mam zej 1.let in je zaenkat še brez kakršnih kol problemov. Nikol mi ni crknu pa tud gre ne tok švoh ene 120 po ravnem( za 4t kr dobr pa za suho težo 150 kil).

eh ne, to pač ne, to je splošno znano, da je eden najkvalitetnejših motorjev, kar jih premore motoristična srenja.... :worship: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism

reku da je eden najkvalitetnejših sigurn pa ni napačen, za prvi "resn" motor, se pač mal navadš na velikost... :whistle:

Popravljeno . Popravil GoUpC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism js reku da je eden najkvalitetnejših sigurn pa ni napačen, za prvi "resn" motor, se pač mal navadš na velikost... :whistle:

ja, ja kakopak, bomba je, ti samo pazi, da ne bo začel ventilov strelat hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ja kakopak, bomba je, ti samo pazi, da ne bo začel ventilov strelat hehe :D

:lol1: _Nejko_ car :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuu to je ko da bi z rakete presedlov na kolo :kva2: :D

P.S. opa nism vida da ma jasmin zej rs 250. my bad

Popravljeno . Popravil GoUpC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuu to je ko da bi z rakete presedlov na kolo :kva2: :D

Hehe... :rolleyes: bomo zdržal še ta let... zvok z Wing-sam je čist ubijalski an :wub:

sam a veš kuko je. Če ti motorj 2x zariba... se raj mal bl počas vozm k pa da se zmeri tresem kva bo. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kolk pa mislš jt pr 18 :whistle:

septembra 2009...600cc(659,750..tm okol pač nek) :evilgrin: :evilgrin:

Je pa use odvisno tud od financ... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!