Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

Bom spet pamtn: Aja da je kr usen če je 125 4t??? :hmm: :hmm: Pizda prvič slišm!! Sam s pa res dobr da s dubu 19Kw=26KM!!!! :lol1: :lol1: Pa dj no sj ni 2t, a se ti pol vrti na 20.000rpm??? :eek: :eek: :grim :lol1: Nkol ne veš :P

Po bi ga meu pa tut jst!! :kva2:

Pač si mal :oops: zajebu!!

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej ne nabiji, še zmer je Hyosung :blink: , ne trdim da je slab, sam ni Honda, ne Yama, ne Kawa, ne Suza...

Raje dam 200k sit več pa kupim rabljenga GSX-a 600, pa vsaj vem da imam stroj

hja sam jst ne smem vozit več kot 125 in 11 KW čene itaq bi si kupu kaj bolšega daleč od tega ............sam že če sem kupu 125 sem gledua za poceni motor in vzdrževanje ..........2 taktni motorji so same pare za dat! mešanica , nov bat menjat vsako tolko in druge stvari......

No jst za moj motor sem si sam prišparu keš nobena mamica ali kak deda ni dal niti $ za motor pa registracijo in tehnični !

za Aprilio 125 miljon pa neki ne dam ker je hyosung 650S stane kot aprilia 125 OMG

:o

Jst nobenga ne kritiziram in v nobenem primeru ne sponzoriam ta motor samo pravim da je motor narjen za dolge furce niti tolko za divljat je dober za začetnike in zaradi njegove velikosti je dober da se voznik privadi na velikost pol ko bo šou na velike "motorje" ker je največji v svojem razredu 125tk in se lahko primerja z 600cc naprej ( po velikosti ) -

Moj naj motor od 125 je Cagiva mito sam za njo je treba dosti $ dat !

samo vseno sem zadovoljen s tem..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še nekaj kaj ma veze če je hyousung in ne Honda ???? Kot jst vem ko je suzuku ali kak honda pršla ven na začetku svoje kariere so isto govorili da je en drek od nič........... ker pač noben jo ni poznal in probla njihove motorje ! Ko boš probal hyousung pol lahko trdiš da je drek ne pa tako ker nosi kitajsko ime!

Vsi moji kolegi ki so ga probali so rekli da je super mašinca tudi en k ima Hondo fireblade je reku da je vredu stvarca sam pač za njega prešvoh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje ti s tem motorjem glih ne boš mogu kj velik polagat drugač boš mel velik bljižnjih srečanj z asvaltom :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma en frend Hyosunga 125, tisto enduro varianto, res da negre tak kot 2T 125ke, samo vseeno gre fajn za 4T motor. Glede cene je kar ugoden, motor pa tudi dela ko ura :) in še za 1x ni mel problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AiroH;

Nič nisi sfalil!! Tvoj motor "poje" čist vse cvajtaktarje, kar se tiče vzdrževanje in vzdržljivosti. Res da, ni lih kaka raketa, amapk vozil pa se boš veliko dlje (če ga ne boš zanemaril) od kolegov ki kurijo mešanco.

Ti sam role odpri, pa bo glas, da trga gate.... :grim

PS

Čist v redu si se odločil, tega motorja ne boš "skuril" kar tako :OK:

Pa po pameti in ne zalagaj ovinkov, dokler ne privarčuješ za boljše gume.

Srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi,nism reku da je drek, je pa verjetno manj zanesljiv in dober kot je honda ali kak drug japonc!

Praviš da so za Hondo govorili na začetku da je drek- verjamem, sam na začetku verjetno ni bla tko dobra kot je zdej! Ima pa Honda veliko več izkušenj kot Hyosungovci, Honda je "od zmerej", Hyosung pa par let...

Sej veš kaj mislm povedat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Če že glede zgodovine....honka & Hjuzong :naughty:

Kaj potem pravite na to, da je Kymico kupil Ducati??? :photo:

Vse je stvar denarja...

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fakkk :D lol ej ...

z ducatijem ka je bil tist 919 se je ubil edn ko sva se vozila 1km skupej ... jst s fiftulco odzadej un pa spredi pol na kriziscu pa sva sla vsak v svojo smer .... pol zvecer sm pa zvedu da se je ubil ... mrnjahm prow tragicno ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Če že glede zgodovine....honka & Hjuzong :naughty:

Kaj potem pravite na to, da je Kymico kupil Ducati???  :photo:

Vse je stvar denarja...

:topic:

Je res, tudi folk ne ve da je fiat pomagal ferrariju iz težav k niso mel dnarja, če jim nebi fiat pomagal verjetno danes nebi blo Ferrarijev-alpa vsaj takih kot so zdej ne...

Ampak tradicija je pa vseeno tradicija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fakkk :D lol ej ...

z ducatijem ka je bil tist 919 se je ubil edn ko sva se vozila 1km skupej ... jst s fiftulco odzadej un pa spredi pol na kriziscu pa sva sla vsak v svojo smer .... pol zvecer sm pa zvedu da se je ubil ... mrnjahm prow tragicno ..

Verjetno si mislu 916

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AiroH;

Nič nisi sfalil!! Tvoj motor "poje" čist vse cvajtaktarje, kar se tiče vzdrževanje in vzdržljivosti. Res da, ni lih kaka raketa, amapk vozil pa se boš veliko dlje (če ga ne boš zanemaril) od kolegov ki kurijo mešanco.

Ti sam role odpri, pa bo glas, da trga gate.... :grim

PS

Čist v redu si se odločil, tega motorja ne boš "skuril" kar tako :OK:

Pa po pameti in ne zalagaj ovinkov, dokler ne privarčuješ za boljše gume.

Srečno

Hja polagat sem probal in po lastni izkušnji povem da gume so za nič zdej sem si prišparal dovol za dunlop gumo zadaj !

Sam res upam da enkrat bo imel priliko probar cagivo mito arghhh moja naj ljubša 125tka :naughty: ..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti priporocam da das spredi tud bolso gumo!Sem mel oz mam se (dok ne prodam) na rs50 spredi savo in je guma zanic in te v ovinkih kr ven vlece,ko si na robu gume seveda,pa oprijema ni na tej gumi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja polagat sem probal in po lastni izkušnji povem da gume so za nič zdej sem si prišparal dovol za dunlop gumo zadaj !

Sam res upam da enkrat bo imel priliko probar cagivo mito arghhh moja naj ljubša 125tka  :naughty:  ..........

Ej, prvo sprednjo menjej, če ti zadi vzame popravš, če ti spredi si na tleh, men je brez opozorila spustila in sm šu po tleh, hvala bogu sam mal podrsu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, prvo sprednjo menjej, če ti zadi vzame popravš, če ti spredi si na tleh, men je brez opozorila spustila in sm šu po tleh, hvala bogu sam mal podrsu

Se strinjam!Kup kako pireli al pa dunlop spredi,ker se bos lazje polovo ce ti zadni konc odnese,jst sem se ene parkrat ze mogo na rs50 lovit ko mi je spredni konc zacelo odnasat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, tudi folk ne ve da je fiat pomagal ferrariju iz težav k niso mel dnarja, če jim nebi fiat pomagal verjetno danes nebi blo Ferrarijev-alpa vsaj takih kot so zdej ne...

Ampak tradicija je pa vseeno tradicija

Ja sej Tomos tud dela prestavne ročice, tačke, ohišja vodne pumpe itd. za BMW-ja.

:glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam!Kup kako pireli al pa dunlop spredi,ker se bos lazje polovo ce ti zadni konc odnese,jst sem se ene parkrat ze mogo na rs50 lovit ko mi je spredni konc zacelo odnasat!

eheh me je že odneslo sam sem ga ulovu ......sprednja guma je v polaganju čisto spodrsnila motor je tako močno zamajal da me je vrglo na rezervar nekako sem ga ulovu in ni bilo padca! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da se res spšoznaš še posebi na avspuhe, Akrapo dela za 4T 600 kubne motorje, izjema so Tomosakiji 125...

eheh to sem pozabu odgovorit je samo res če je res tako pol kolega k ima husqavarno SM125 in ima gor od akropo avspuh so samo sanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej Tomos tud dela prestavne ročice, tačke, ohišja vodne pumpe itd. za BMW-ja.

:glare:

Ja in, ne pravim da so Hyosungi slabi, sam so Honde definitivno boljše! B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!