Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

Pri teh letnikih je veliko primerkov imelo probleme z ventili, glavami, ki so pokale, potem tudi z menjalniki. Bi pa naj bili ti problemi še posebej prisotni v Sloveniji, ker je baje že napol pokvarjene motorje uvoznik pripeljal v Slovenijo in jih potem prodal kot nove. Niso pa bili vsi taki primerki. To so informacije, ki sem jih jaz slišal, niso 100% točne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sm mislu da majo Suzukijeve mašine, da naj bi blo kukr tolk zanesljivo...jebiga mu bo treba drug motor predlagat :BUA:

Enga sm vidu na avtonetu...čist nov sam 2005 letnik...slabe 3.000 jurje...sam odpade zdj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že gledaš letnike od 2004 do 2007 bi jaz na njegovem mestu vzel tistega ki ima nekaj čez 30000km, saj ta verjetno nima težav. Ker če gledaš ostale, npr. 2004 letnik in 20000km ravno ne gre nekako skupaj. Predlagam da se gleda če že letnik najmanj 2007. Edino škoda je, ker se ne prodajajo modeli 2009 +, saj imajo ti elektronski vbrizg in so nasplošno boljši od ta starih, pa še lepši so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem. Jaz raje ne bi. Motor stoji že 8 let, bohvej kak je potem z mašino in vsem. Razen če mu dajo vsaj dve leti garancije z vsemi servisi zastonj. Naj raje pogleda v Italijo ali pa Avstrijo/Nemčijo za rabljenimi tam okoli 2010 letnik, bi sigurno prišel z uvozom in vsem skupaj na okoli 3000€, če ne še ceneje.

Lahko pa pokliče in vidi kakšna je situacija.

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem. Jaz raje ne bi. Motor stoji že 8 let, bohvej kak je potem z mašino in vsem. Razen če mu dajo vsaj dve leti garancije z vsemi servisi zastonj. Naj raje pogleda v Italijo ali pa Avstrijo/Nemčijo za rabljenimi tam okoli 2010 letnik, bi sigurno prišel z uvozom in vsem skupaj na okoli 3000€, če ne še ceneje.

Lahko pa pokliče in vidi kakšna je situacija.

A se lahko mašini kaj zgodi od nedelovanja? :) Vse tekočine zamenjat, pogledat kako je raznoraznih dihtungah...in maš nov motor. Garancija pa itq pride zraven vsakega novega motorja...pa če je pol dneva v trgovini ali pa pol stoletja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem ti bi to krila prodajalna, če bi se dobro zmenil. Pač pri njih narediš servis in oni častijo :) Ne pravim, da je dobro tega kupit(predvsem stereotipi me tu bremzajo, stereotipi do znamke), ne vidim pa razloga zakaj ga kdo ne bi kupil, če se losa tega straha pred korejskim poreklom. :) Sej je to nov motro pa še poceni. Pa gume bo treba menjat, obvezno! :)

Je pa res, da dobiš Rja za polovico cene oz. tudi tretjino te cene :D
http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7790227
To bi pa prec mel :) Sam ko to enkrat kupiš...kupiš za zmer, ker komu boš to potem prodal naprej? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo samo 1.500eur...full soliden za prvi motor..eno sezono bi pa valda zdržu :mellow:

Sej niso tok napačni te motorji, kot jih kažejo. Je pa tako, da vsak motor ima svoje hibe in veliko se da popravit/preprečit z rednim in kvalitetnim servisiranjem. Tudi na japoncu bo razneslo mašino, če ne boš 30.000km zamenjal olja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj motor je tak kot Evropejci ali pa Japonci, samo je pač ta določen model v določenih letnikih imel težave, ki so predvsem poporodne težave, saj delajo samostojne motorje šele dobro desetletje. Bi pa tudi jaz takoj kupil r-a, najbrž bo padel čez 2 leti. Škoda tudi ker ni 250r v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je od SV ja. Drugače si pa tudi nekatere druge dele delita, če pogledaš imata Hyosung gt125/250 enak okvir kot Suzuki gs500.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Goggy99@ Sem videl na a.net, da se prodaja en črn gt650 z zlato balanco in original suzukijevim motrjem, ki je bil swapan naknadno. Takšna stvar bi pa že kar bila za met.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da še jst uprašam k ste lih pr hyosungih. Gledam motorje in res vabljiv mi je nakup hyosunga 650gtr cestak varjanta. Slišal sem veliko slabega o njemu pa vendarle tudi veliko dobrega (prebral ameriške in podobne forume). Npr. baje da so mel 2004 05 res ogromne težave pri 2006 in 2007 pa samo še kakšna težava z elektriko(regler ponavad), ki je pri hyosungih splošno znana. Ker cene sooo res nore ane 650 kubičn motor za 1200-1500 pa še všečen je :kva2:  Rad bi motor za nekje 2 sezone pribl. 15000km na sezono pa sem res v dilemi za tegale hyosunga, pa še budget za boljšo opremo se potem poveča :)mnenje? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Goggy99@ Sem videl na a.net, da se prodaja en črn gt650 z zlato balanco in original suzukijevim motrjem, ki je bil swapan naknadno. Takšna stvar bi pa že kar bila za met.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7758232&show=2 bom jutr vprašu kolega če bo poklicu...kolk mislš da more pridt?pod jurja zihr..

sam verjetn mu bo rumena R varianta bol všeč...1.100...zastonj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje več ko 1500€ ne bi smel bit, ker tako zanič pa tudi ni Hyosungova mašina pri tem letniku. Navsezadnje tudi Suzukija SV650 ll okoli 2000 dobiš že za dobrega jurja. Naj še vpraša koliko ima prevoženih kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da še jst uprašam k ste lih pr hyosungih. Gledam motorje in res vabljiv mi je nakup hyosunga 650gtr cestak varjanta. Slišal sem veliko slabega o njemu pa vendarle tudi veliko dobrega (prebral ameriške in podobne forume). Npr. baje da so mel 2004 05 res ogromne težave pri 2006 in 2007 pa samo še kakšna težava z elektriko(regler ponavad), ki je pri hyosungih splošno znana. Ker cene sooo res nore ane 650 kubičn motor za 1200-1500 pa še všečen je :kva2:  Rad bi motor za nekje 2 sezone pribl. 15000km na sezono pa sem res v dilemi za tegale hyosunga, pa še budget za boljšo opremo se potem poveča :)mnenje? :D

 

Nekako tako kot si rekel. Nekje do 2006 letnika se jih je bolje izogibat, razen če ima res več kot 30000 prevoženih kilometrov, potem veš, da motor ni mogel biti nekaj veliko na servisu. Če pa že se pa tako porihtajo tiste stvari, samo pa res ne vem koliko stanejo takšna popravila, ker še najbrž noben v Sloveniji ni čisto odpravil težav, ki težijo omenjene letnike. Regler je pa treba menjati slej kot prej, če še ni bil, drugače boš imel stalno težave pri vžiganju in lučeh. Več si lahko tudi prebereš na forumu Korider, kjer najdeš veliko koristnih informacij.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sepravi kaj meniš na recimo kakšen hyosung 2006 oz. 2007 letnik z 20.000km + prevoženih:D? Ene 3je se sedaj taki gibljejo na avto.net in so zlo mamljivi za nakup:D Pa da ni tak nakup prevec gamble? ali je pač zanesljivo če se preveri da je vse uredu se vidi kilometre in bo to delalo kot urca bi se lahko skoraj reklo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno obstaja riziko okvar, ampak je zmanjšan. Pazljivo moraš poslušati vsak nevsakdanji zvok v motorju, probati menjavanje, ker je tudi menjalnik lahko kritičen. Najbolje da s sabo vzameš mehanika. Več ti pa že skoraj ne upam povedati, da ne bi bil potem jaz kriv ob primeru kakšne okvare.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti :) Za trokiranje, zabijanje venitlov vem da se blokira ais sistem in poveča dize kar je verjetno predhodni lastnik že storil. Glede menjalnika pa so baje 2006 in 2007 že vredu z nekimi novimi materiali elektrika je pa pač problem pri vseh kar bi pa preživel za tako ceno:D Še vedno pa prišparam jurja za razliko od kakšnega svja, er6n-f ipd. motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!