Skoči na vsebino

aprilia rx50 tuning


tadej666

Priporočene objave

zanima me kaj vse se da zamenjat na tam motorju (mopedu) <_< ? jaz imam do sedaj samo zamenjal izpušno cev in sicer giannellia! Kaj mi priporočate?

sedaj ima končno hitrost po ravnino okrog 90-100km/h!

prosim pomagajte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kaj vse se da zamenjat na tam motorju (mopedu)  <_< ? jaz imam do sedaj samo zamenjal izpušno cev in sicer giannellia! Kaj mi priporočate?

sedaj ima končno hitrost po ravnino okrog 90-100km/h!

prosim pomagajte!

glede na to da je 50ccm, ti več kot 100km/h ne bo šel, pa kar kol boš še zamenu! Lahko pa nekje kupš turbino, pol boš pa 200 letu :lol1: :lol1: :lol1:

niste resni. šparajte denar, in kasneje kupite kaj močnejšega!!! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam mx-a, lah maš to možnost da daš direkt od krosle 80ccm gor če pa ne, ravno koleno, 26 uplinjač, 80ccm malossi 50mm, gred ki zdrži napore celo do 16000rpm, ojačano kuplngo, elektroniko, lahko po možnosti daš še večji uplinjač znamke kehin, pa prenose urihtaš, večji zobnik spredaj(večja hitrost, malo manjši pospešek), manjši zobnik uspredaj(bolši pospešek, manjša končna)...to bi blo pa tudi vse, izpuh pa že maš, uporaba športnega filtra pa ni priporočena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S sportnim filtrom ni nic narobe ce ga das,za malenkost se ti poraba poveca pa mal lepsi zvok da,lahk pa se vzadi das manjsi zobnik pa se nekaj pridobis,mislim pa da je za endurco 90 cist dost,seveda po stevcu,realnih ce je to 75 je dosti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore! kaj pa mi lahko priporačate da si dam naslednič noter! sportni filter al akj drugega?

aja pa končno hitrost ma 95kmh ker sem sprobal z avtom! se je foter polek mene vozo!

kaj pa pozna kdo kako tuning trgovino na internetu? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tej strani lahk narocis tuning dele!Drugac pa ze 95km/h je za endurco veliko,sem mel dt 50 pa polini kit 65 sicer original auspuh pa mi je sla slabih 85!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mailu jim posles ker motor mas in kaj te zanima pa ti potem odpisejo!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res uzalud ti kit pa vse ,Če maš zablokiran ror,tko še najbolj uničiš mašino,po mojem ti je mogl kr nazaj sekat.Prva stvar pr tuningu-menjava al pa vsaj odblokiranje rora pol pa šele kej druzga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ja jaz sem zaj kupo novi ror pa sem samo z tem pidobil 10km/h če pa odprem zaug pa 20km/h čuti se pa trak kod da bi vklopo nitro :lol: zdaj pa nameravam prenose menjat ko pa poteče garancija pa še celinder pa fergazer!

če kdo proda kak del za aprilio rx-50 naj samo pove!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če odpreš "zaug" oziroma zrak na uplinjaču in motor gre več to pomeni da imaš premajhno dizo nauplinjaču, čimprej jo zamenjaj z eno večjo, če n ebo motor kar kmalu zaribal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem zaj gledal malo tehnične podatke in ugotovil da imam uplinjač z oznakami 14/12 kaj je to vredu ali ne! če ne katerega mi svetujete! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce hoces pridobit nekaj na pospeskih si kup kakega dellorto 19 al pa 21 dost bi ze skor blo 17,5 ce ne mislis dat kakega kita gor!Drugace mam pa na rs50 original uplinjač in se mi ne zdi da bi mel porabo 7l/100 km ce mam lahk 3l!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ma kdo kake tuning dele za rx50 naj mi piše na privat al pa na forumu?

lajhko so tudi style deli kakšne luči al pa sprednja maska, ročke, barvne sklopke! :krneki: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Upam da ni kej narobe k odpiram tok staro temo. Sam uprašov bi kje nj dobim kšn dobr auspuh alpa če ga kdo prodaja. Pa kva bi kej še lohk spedenov da bi šu hitr ker zdj še 60 ne gre :headbang: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heeh..

pelji do serviserja in mu reči naj ti odstrani vse bolkade, šel ti bo okrog 80 pol pa kupi ala giannelli, arrow.. in bo šel še dodathin 10km/h.. malo večjo dizo ne pozabit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda sam sploh ni tko poceni 150€ za tak dnar ga dobs u italiji drgac pa kr bos dau bo uredu (no ja seveda ne ksne leve firme) arrow gianeli leovinci malossi polini hebo kej od tega nabav :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!