Skoči na vsebino

19. Motohappening - Grobnik


kađiva

Priporočene objave

Halo banda!...a gre sploh kdo vozt drug teden na motohappening?? :hmm: ...

Jz se že mal prpiravljam :OK: ...tko da od petka do nedelje drug teden sem nedosegljiv v SLO :P :grim :grim ....

...se vidmo dol :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla, a nam spet temo odpreš :P :004

ja cagiva, jest bom dol ;)

verjetno šele u soboto, ampak dost hitr da bomo navijal zate, če boš vozu dirko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz teme Grobnik:

Tri dni... a maš rezervne gume?

...ma ne sej vozu bom sam en dan...soboto....sam žurka in dogajanje je pa vse tri dni :grim :afro1: :afro1: ....

sam še zmer ne vem,a mislte da bi blo fajn že zdej jim plačat štartnino...al bo v petek še frej za v soboto?? :hmm: ...če se v petek takoj ko pridem prijavim in plačam :hmm:

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMO bo v petek zjutraj dovolj hitro, 100% nisi pa nikol.

Če bi rad vozil samo trening se lahko v najslabšem primeru prijaviš za nedeljo, dirka pa težko verjamem da bo na polno zasedena.

(sam ne mene lovit pol če kaj od tega ne bo držalo :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še nisem bil na Grobniku... :blush:

Vulkanicacije je spodaj urejena?? Se dajo primerne gume za to pisto kupit spodaj, ali bi jih moral okoli špeglov obesit pa dol pripelat? :naughty:

benzin?? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še nisem bil na Grobniku... :blush:

Vulkanicacije je spodaj urejena?? Se dajo primerne gume za to pisto kupit spodaj, ali bi jih moral okoli špeglov obesit pa dol pripelat?  :naughty:

benzin?? :cry:

vulkanizer je, ne vem pa, kaj ima na zalogi ... :hmm:

tudi bencinska pumpa je, se pa zna zgoditi, da zmanjka bencina ... :kva2: :grrr ... no ja, zdaj se to že dolgo ni zgodilo - vsaj kolikor je meni znano :whistle: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK zdej pa en dost butast vprašanje :blush:

A se kdo spomni katera firma je lansk let dol prodajala Dunlop gume prov poceni,...k so mel prov svoj štant tm :hmm: ....

...namreč nastal je manjši problem,...ker Sitar nima gume zame :( ...na zalogi jih ni,...če jih pa naroči bojo pa gotov 14 dni hodile k nam...

...tko da če kdo ve za kakšno ugodno varjanto za sprednjo gumo s predlogi na dan :P ....aja 130/70-16"....207 ali 207rr ali 208.... :D

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tko da če kdo ve za kakšno ugodno varjanto za sprednjo gumo s predlogi na dan :P ....aja 130/70-16"....207 ali 207rr ali 208.... :D

Malo :topic: ... lahko ti dam številko od nekoga, ki prodaja prvo 17" feltno - magnezijeva, plavajoči diski z neko metzlerko gor (malo staro) ... feltna se seveda super počuti na 900RR... cena je pa 100k SIT :eek: .. rabljena seveda :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kavva,

dol je vulkanizer z komplet Dunlop, Bridgestone in Michelin ponudbo. Jasno da ti jih tud zamenja. Za bencin ni panike, lahko natočiš na Grobniku, sej je pumpa v boksih. Dela pa od 9-17.

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo  :topic:  ... lahko ti dam številko od nekoga, ki prodaja prvo 17" feltno - magnezijeva, plavajoči diski z neko metzlerko gor (malo staro) ... feltna se seveda super počuti na 900RR... cena je pa 100k SIT  :eek: .. rabljena seveda :?

:topic: magnezijeva feltna ni lih najbol pametn nakup razn če ne mišliš dirkat z motorjem in feltne menjavat vsako sezono, zakaj? Magnezij po enem času korodira in nastanejo rahle luknice. Tako je magnezijeva feltna po 3-h letih za proč vržt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer odvozu mobikrog, danes gredo original plastike in luči nazaj na motor (pripravenahappeningpress) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tudi grem dol, in me zanima če lohk kot sam obiskovalec kupm gumo Dunlop? Sam k verjetn nima sportmax 100/70-17 na zalogi, ker to ma zgleda sam NSR-a take majhne dimenzije...

Jest jo tud čakam že ene 2 tedna pa ni še nč, pa še "mojster" je na dopustu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Decaf & jaz kot kaže greva, če bo vremenska napoved ugodna.

Vremenska napoved je zaenkrat več kot ugodna (ni namreč vroče, kot bi se spodobilo ... ampak je napovedanih samo 25 stopinj... kar je zame idealno B) )... po drugi strani je pa vremenska napoved za 5 dni v naprej bolj loterija :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če rabim kune al lahko s tolarji kupim dol gumo?

Ker sedajšnja gre proti koncu, in če grem na pisto bom šel brez profila domov :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno :OK:

iz grobnika smo skupaj peljali, jaz takrat še nisem dobro poznal stare ceste od grobnika do delnic ;)

sedaj jo znam na pamet

jaz bom že u soboto dol, treba za cagivo navijat :OK: u nedeljo pa upam da bo cagiva zame ;)

nisem se pa še odloču al bom čez noč dol al bom šu dam umes. Rad bi bil na dirki spočit in naspan...

franci, svetujem kune ali €

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty kva pa voziš ti v nedeljo serijo 1000 al kva ? Kolk maš pa kaj cajt na Grobniku in kakšne gume voziš ? Tud jaz bom šel dol mal probat se vidimo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty kva pa voziš ti v nedeljo serijo 1000 al kva ? Kolk maš pa kaj cajt na Grobniku in kakšne gume voziš ? Tud jaz bom šel dol mal probat se vidimo  :devil:

vozim serijo 600, gume bodo diablo corsa oz. supercorsa, časi pa...bomo vidli še

verjetno malo slabši kot moj najboljši čas, ker bom vozil na original plastikah in z original lučmi ;)

Misty, potem se pa vidimo...na poti z juge se ustavim, da se mi pocedijo sline....pa srecno na dirki, ce se ne vidimo... :yea1:

hvala, upam da se vidimo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!