Skoči na vsebino

19. Motohappening - Grobnik


kađiva

Priporočene objave

vozim serijo 600, gume bodo diablo corsa oz. supercorsa, časi pa...bomo vidli še

verjetno malo slabši kot moj najboljši čas, ker bom vozil na original plastikah in z original lučmi ;)

hvala, upam da se vidimo ;)

Kolk pa je najboljši cajt tvoj mislim in koliko časa že hodiš na Grob če seveda ni skrivnost :eek: Kdaj pa prideš dol da se kaj vidmo lahko bi se zmenil vski skupi da se dobimo ob določeni uri na določenem mestu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uradno na dirki računam na 1:41:0 do 1:41:5, če bo vreme tako kot je bilo nazadnje

če bo hitreje od tega bo uspeh, če bo počasneje... bo treba še delat ;)

moj najboljši je 1:40:8

na grobnik sem začel hodit letos, prvič bil 27.4, ko je Čarman organiziral

te še kej zanima? :P

jaz bom predvidoma u soboto zjutraj dol, vendar z avtom (črna honda crx del sol) zarad prijave, kako naprej bomo pa pol vidli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uradno na dirki računam na 1:41:0 do 1:41:5, če bo vreme tako kot je bilo nazadnje

če bo hitreje od tega bo uspeh, če bo počasneje... bo treba še delat ;)

moj najboljši je 1:40:8

na grobnik sem začel hodit letos, prvič bil 27.4, ko je Čarman organiziral

te še kej zanima? :P

jaz bom predvidoma u soboto zjutraj dol, vendar z avtom (črna honda crx del sol) zarad prijave, kako naprej bomo pa pol vidli.

Hudo hudo mislim cajti daj če maš kako idejo se najdemo v nedeljo nekje ob 10 kar z motorji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk mi date šans v %, da v soboto zjutraj dobim še prost plac za trening? A mate vsi rezerviran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk mi date šans v %, da v soboto zjutraj dobim še prost plac za trening? A mate vsi rezerviran?

Šanse v % minimalne, baje da je polno. Žal :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo hudo mislim cajti daj če maš kako idejo se najdemo v nedeljo nekje ob 10 kar z motorji

jaz bom itak večino časa na parkirišču al pa na pisti

cbrka je na fotki v mojem profilu, če me boš kje srečal me pocukaj za rokav ;)

Kolk mi date šans v %, da v soboto zjutraj dobim še prost plac za trening? A mate vsi rezerviran?

tkole v procentih:

2% za kategoriji pod 1:45 in 1:45 - 1:55

60% za kategorijo nad 1:55

vse to v soboto zjutraj ;)

na zadnjem motohappeningu sem bil v soboto ob cca 9ih dol in sta bili obe hitri skupini za soboto že zasedeni, edino v najpočasnejši je bilo še ene par prostih mest

sicer pa če bo cagiva razkiru in šel kljub napovedanemu dežju že v petek dol se z njim zmeni da te prijavi

vso srečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji,

tokrat mene ne bo :angry2: :cry: ... ni kaj - kombinacija službenih & dopustniških obveznosti me je preusmerila drugam, tako da

želim dobro pisto in odlične cajte - tistim, ki boste vozili :OK: ... vsem skupaj pa dober žur!!! :yea1:

... da se čuvejte, verjetno ni potrebe, da posebej poudarjam ... :004

Dodajam še: Koledar 19. motohappeninga

Predlagam, da se Motosvetovci srečate ob/pri grobniškem vulkanizerju:

v soboto (27. avg. ... heey, Misty, datum sm prou napisala! :kva2: :lol: )

- ob 15:30 v času dirke Italy Cup ali

- zvečer (nekje ob 20:30) po podelitvi nagrad

in/ali

v nedeljo (28. avg. ... kot je predlagal z750) ob 10. uri.

Sam zment se morte. .) :P :yes:

Srečno!

Darija-Perla :)

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja jz bom res gotov že v petek šel...se prav jutri,...mene najdete tm nek na parkingu,sam mojo CBR-o poiščete k jo mam v profilu pa KR tablco in ste na dobri poti da se spoznamo :lol1: ....

jah jz upam da se men ni treba bat za skupino nad 1.55 :D ...

...sam upam da bo vreme :hmm: :doze: ....

...ja drgač pa evo loh se dobimo v nedeljo ob 10h...recimo dol pr WC-jih na koncu dol .) ...bo najlažje se najdet :D ...

...GhostRR: jz te loh prjavm,sam ne vem če se to da,ker kokr se men zdi moraš dokument pokazat :hmm:

lp cagiva B)

P.S. : Perla thnx za spodbudo :OK: ...

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

(27. avg.  ... heey, Misty, datum sm prou napisala!  :kva2:  :lol: )

...

hvala za lepe želje :OK:

kar se pa datuma tiče, pa veš kok gre tisto o zrnu in slepi kuri :P

:D

Hja jz bom res gotov že v petek šel...se prav jutri,...mene najdete tm nek na parkingu,sam mojo CBR-o poiščete k jo mam v profilu pa KR tablco in ste na dobri poti da se spoznamo :lol1: ....

jah jz upam da se men ni treba bat za skupino nad 1.55 :D ...

...sam upam da bo vreme :hmm:  :doze: ....

...ja drgač pa evo loh se dobimo v nedeljo ob 10h...recimo dol pr WC-jih na koncu dol .) ...bo najlažje se najdet :D ...

...

ma sej se bomo najdel nekje, midva cagiva se itak povsod srečava ;)

pa en krog po park placu lahko tud nardimo, da bomo sprot še CBR turo dal čez :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagivo pa ja ne bo težko najti sej bo imel cel otroški vrtec okol sebe :whistle: :lol1: :xx:

Zgledalo bo pa približno tako

post-5996-1124970311_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagivo pa ja ne bo težko najti sej bo imel cel otroški vrtec okol sebe :whistle:  :lol1:  :xx:

Zgledalo bo pa približno tako

post-5996-1124970311_thumb.jpg

tut ti si bil nekdaj otrok :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagivo pa ja ne bo težko najti sej bo imel cel otroški vrtec okol sebe :whistle:  :lol1:  :xx:

Zgledalo bo pa približno tako

post-5996-1124970311_thumb.jpg

:cry: :cry:

ah ne sj se hecam sej je huda :>> :grim :grim :grim :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem pregledal spored in se odloču da pridem v soboto pa ostanem mogoče do nedelje... :OK:

Bom naredil tudi spisek prisotnih da vas najdem ;) :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot vse kaže (dež) grem jutri dol z avtom  :SS

Kako je blo danes dol? Smo se tik pred zdajci premislili, dež, napoved...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ste se zasrali...Učeri in dons je blo idealno, da ti ni gum prec požrlo.

Cagive nism vidu, edina kr registracija je bla ena husa sm, uštimana. Je pa res da nism cestakov gledau. No vidu sm sam to, da ni blo dosti cbrk pod letnikom 00.

Srečal pa joe1 in prjazne dolence, ter z kotičkom očesa vidu dimmnigaburka, ko je stiskau po zadnem :OK:

Ps: Ma kolko lepih deklet... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem tri CBR-e pod 00 vidu na stezi .... vključno z mojo .)

Vreme je pa idealno, če se mene vpraša. Ker pri 35 stopinj res ni užitek bit cel dan na motorju! Tko pa je blo cca 22-25 stopinj, pa ena plohica pol ure! Steza je bila čisto suha že po kakšni uri!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja mene niste mogel videt dol,...zgleda sem se zajebal mal...glede na napoved in vreme pri nas sem se odločil da ne grem :( ...

...pa tud če bi hotel it v soboto nisem imel prevoza za motor <_< ...

...kaj nj rečem,...upam da ste uživali,jz grem v torek dol ko je zeleni dan spet in bo vreme boljše :) ...

...pa mogoče se pa udeležim zadnjega motohappeninga oktobra...odvisno od vremena :doze:

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj nj rečem,...upam da ste uživali,jz grem v torek dol ko je zeleni dan spet in bo vreme boljše :) ...

lp cagiva B)

A ni u sredo pa četrtek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole je, danes dopoldne s težavo prišli dol .... bo treba en prevoz nabavt ... bi kmalu padel na prvem daljšem ovinku od doma. pač mokra cesta in mal preveč gasa :S

dopoldne nisem vozil nič po pisti

potem enkrat cca 4 kroge z diablo corso v mokrem -> čas okol 1:80 :BUA:

nobenga občutka z njo (napihnjen kondom bi blo laži pelat :unsure: )

dobil nasvet naj zamenjam za supercorso (čeprav ima manj dežnih kanalov), zamenjam in prišel na 1:50 :(

potem pa se k sreči steza posušila in smo dirko odpeljali v suhem :OK:

moj cilj za danes je bil izpolnjen, uraden čas 1:41:3XX (ne vem več točno) in prvo mesto v seriji 600 :D

tekma bla zloooooo huda, boj za prvo mesto v 600 pa do ciljne črte. prehitevanja na nož, s tem da sva z tekmecem v enem ovinku tud po dvakrat zamenjala mesti

...o tekmi sam ena beseda

N O R O

jose: jest ga nisem vidu

Terminator: u četrtek organizira MC Savinja na grobniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!