Skoči na vsebino

Firestarters vrtiljak


Priporočene objave

ja sej...po burni noči je tu nov teden...nov turoben ponedeljek...novih pet dni do vikenda...ko bo seveda spet scalo...

ampak je pa nekaj...jutri je torek...in jutri je odprt clubhouse...a bo jutri tud kostanj za papat??????

lep dan vsem

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej...po burni noči je tu nov teden...nov turoben ponedeljek...novih pet dni do vikenda...ko bo seveda spet scalo...

ampak je pa nekaj...jutri je torek...in jutri je odprt clubhouse...a bo jutri tud kostanj za papat??????

lep dan vsem

Se še ne ve. Posodimo pa roštilj v sredo v Svetilnik pub kjer bo popoldanska kostanjada:OK:Tm ga bo zihr nekaj! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........nč bat.......tudi nisem imel neke posebne želje po razlaganju..... :D

Če kdo želi 15:30 pred Venera "šop" na Topniški gremo na furo.....če kdo nima cajta pa jutri ob 18:00 v Clubhouse Ljubljana ......mrzu pir dej mi mir!

:D :eek: :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javno najavljam, da me žal danes ne bo :cry: , ker moram podaljšati v službi, ker je kratko in jedernato štala, pa še datumi nas preganjajo :BUA: ! Tko da glejte, da boste uživali namesto mene, pa upejmo da se hmalu vidimo!!!! :unsure: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

javno najavljam da danes spet verjetno pridem, če me ne bo bolel trebuh :D :kva2: ph ph...... :kva2:

Mrzu pir, 1 dcl hladne vode in z dilo po hrbtu da zapeče.....tega ne gre zamuditi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če me ne bo bolel trebuh  :D  :kva2:  ph ph...... :kva2:

A je to mogoče kej name letelo!!!!?????? :devil: :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope! Na novo knjigo Janeza Zamude: Izgovori  .)

No pa sej ne rabiš bit tak :cry: :cry: , k bom joku!!!! :cry:

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okiedokie :D

Danes je lep dan in .Božič :D

Če koga zanima. napoved dnevne fure: GREMO!

15:30 Lj - (Odhod) Logatec - Cerknica - ride na GEREOVEM(HR) - Ljubljana Clubhouse

Danes je lep dan in .

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetilnik Pubu danes posodimo roštilj! Ob popolfdanskih urah talajo zastonj marone - kostanj. Jest bom tm pomoje okol 17:00. Če ma kdo voljo in čas za kakšen pi, kofi, ma(ka)ron.......nej uleti.. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!