Skoči na vsebino

Firestarters vrtiljak


Priporočene objave

Hej!!!!! :D Morgen vsem. :D Mali petek :OK: Pravijo, da nam bodo verjetno bogovi padli na glavo :?

Hvala množični druščini za včerajšnje popivanje :OK:

Dogaja :alien1:

Še mal pa vikeeeend :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!!!!! :D  Morgen vsem. :D  Mali petek  :OK:  Pravijo, da nam bodo verjetno bogovi padli na glavo  :?

Hvala množični druščini za včerajšnje popivanje  :OK:

Dogaja :alien1:

Še mal pa vikeeeend  :yea2:

Mnižični?? Jaz sem jih verjetno videl pol manj kot ti :) . Dogaya pa itaq :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnižični?? Jaz sem jih verjetno videl pol manj kot ti  :) . Dogaya pa itaq :OK:

Če bi imel odprto še drugo oko ... Icy :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro vsem! Vidim, da se imaste super! No jaz pa lepo na bolniški, kiham, kašljam, smrkam, vse me boli tk da bovzetek vsega je :BUA: !¨

Jaa včeraj ste ga pa kr popival??? Pa sej je bila sreda???? :eek: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro vsem! Vidim, da se imaste super! No jaz pa lepo na bolniški, kiham, kašljam, smrkam, vse me boli  ... snip ... snip ...

Pimpi, eno dobro injekcijo peniscilina pa bo vse OK :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pimpi, eno dobro injekcijo peniscilina pa bo vse OK  :closedeyes:

Če verjameš! Sej mal boljš sem že, sam še zdaleč ne ok!!!! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

! No jaz pa lepo na bolniški, kiham, kašljam, smrkam, vse me boli tk da bovzetek vsega je ...

:friend1:

PL ne daj se...čajčka,limonca pa bo

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kostanj je bil svetski ! hvala pekaču/em (in roštilju) !

kostanj je biu u torek res super, še boljš toplota, ki nas je prvabla v strnjen krog, in so se rokice kar same stegovale proti žarečim jesenskim sadežem. bla prvič tam, še pridem (če me kdo povabi... .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itaq da hvala, Icy, za povabilo :yes: . ker pol res moram prit, anede? še sploh, ker me naslednji dan čaka izpitna vožnja in bom rabla kak vnaprejšnji psihični suport, če mi slučajno ne rata.

Rat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itaq da hvala, Icy, za povabilo   :yes: . ker pol res moram prit, anede? še sploh, ker me naslednji dan čaka izpitna vožnja in bom rabla kak vnaprejšnji psihični suport, če mi slučajno ne rata.

Rat

Psihični support? Ni problema :naughty: :whistle: . Raznim nasvetom pa se raje izogni ... razen od resnih instruktorjev kot je Bladzo ipd ...

Icy :wub: Rats

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raznim nasvetom pa se raje izogni ... razen od resnih instruktorjev kot je Bladzo ipd ...

pa sej lih to je problem, ker Bladzo JE moj inštruktor. a si predstavljaš blamažo, če stresem ob takem dobrem inštruktorju (ker to pomeni, da sem res tolk butasta, da mi niti najboljši coach ne pomaga). sorry, :topic:

Icy :wub: Rats

Rat :winkiss: Icy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kostanj je biu u torek res super, še boljš toplota, ki nas je prvabla v strnjen krog, in so se rokice kar same stegovale proti žarečim jesenskim sadežem. bla prvič tam, še pridem (če me kdo povabi... .) )

Itaq povabljena!

Za piko na I te pa še na Halloween party v Krško vabimo. :OK: Bo blazn fajn! :D Za znoret! :devil:

Hej how, let's go.....

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq povabljena!

Za  piko na I te pa še na Halloween party v Krško vabimo.  :OK: Bo blazn fajn!  :D Za znoret! :devil:

Hej how, let's go.....

:beer2:

hvala, hvala za povabilo. bom pa ta čas, ko ga boste vi veselo žingal, že na poti do Šri Lanke. se pa priporočam za kakšen prednovoletni žur.

Rat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej lih to je problem, ker Bladzo JE moj inštruktor. a si predstavljaš blamažo, če stresem ob takem dobrem inštruktorju (ker to pomeni, da sem res tolk butasta, da mi niti najboljši coach ne pomaga). sorry,  :topic:

Ej to ni čist nič Off Topis!! Saj je ves smisel vsega skupaj tukaj da imamo (no ja) vsi motorje in da se o tem pogovarjamo!

Torej ne :surrender: ampak hrabro na izpit, potem pa :drunk: :bounce: :drunk: :bounce:

Pa še :004 za srečo

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!