Skoči na vsebino

Firestarters vrtiljak


Priporočene objave

juuuuuuutro!

js bi se pa samo rada zahvalila dežurnemu za šankom, ki mi je včeraj ful prijazno priskrbel čaj (js pa nisem bla niti tolk, da bi ga prašala, kako mu je ime, da bi mu vsaj kak virtualni pozdravček v zahvalo poslala). in to na tem mestu poskušam popravit!

Za vsak slučaj raje vprašam...obisk hrvaške čez vikend in razvajanje v pečeni perutnini?!?!?! :eek:

nč bat, samo 10ka na ljubljanskem maratonu je kriva, da me je vetrc na cilju pošteno pepihal in nahladil dihalne poti. se pa načeloma izogibam karnivor-izma (a to obstaja kot beseda?)... razen kakega črvička v kostanju bl ponavadi ne jem mesa...

Rat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juuuuuuutro!

js bi se pa samo rada zahvalila dežurnemu za šankom, ki mi je včeraj ful prijazno priskrbel čaj (js pa nisem bla niti tolk, da bi ga prašala, kako mu je ime, da bi mu vsaj kak virtualni pozdravček v zahvalo poslala). in to na tem mestu poskušam popravit!

Ja dežurnemu je bilo ime Boštjan! Vendar se mu boš morala zahvaliti kar osebno, ker nima interneta, tako da ne bo mogel preprati zahvale!!!! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kostanj pa tudi lepo zapečen !  .) in roštilj pravočasno ohlajen !  :P

Kaj pa narezan???? :blink: A je bil narezan tudi dobro???? :blush: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ostalo brez veze ampak kostanj je bil pa hudo dobr narezan! Prav umetniško in funkcionalno skupaj! Hudo! :D

Predlagam da zadevo patentiraš! :D

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ostalo brez veze ampak kostanj je bil pa hudo dobr narezan! Prav umetniško in funkcionalno skupaj! Hudo! :D

Predlagam da zadevo patentiraš! :D

:OK:

IIIIIIIIII, kolk si ti prijazen!!!!!! :D :004 :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa narezan????  :blink: A je bil narezan tudi dobro????  :blush:  :unsure:

Se mu je poznalo, da je narezan z ljubeznijo. Oštra zadeva, ta ljubav ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Well kosmatinka???? Kako je šlo??

svoj podganji repek si od zadovoljstva navijam okrog prsta... NARDILA!!! :yea1: hvala, Icy, za spodbudo! sam motor mi pa še vedno fali... bo treba še mal počakat... pih, sam mi je pa Mwanamke že zdavni obljubu, da mi plača RAT tablico za na motor. ej, pa js bom najbolj podganja motoristka daleč okoli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svoj podganji repek si od zadovoljstva navijam okrog prsta... NARDILA!!!  :yea1:  hvala, Icy, za spodbudo! sam motor mi pa še vedno fali... bo treba še mal počakat... pih, sam mi je pa Mwanamke že zdavni obljubu, da mi plača RAT tablico za na motor. ej, pa js bom najbolj podganja motoristka daleč okoli!

Čestitam za opravljen izpit! Pa veliko varno prevoženih kilometrov!!!! :worship: :yes: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svoj podganji repek si od zadovoljstva navijam okrog prsta... NARDILA!!!  :yea1:  hvala, Icy, za spodbudo! sam motor mi pa še vedno fali... bo treba še mal počakat... pih, sam mi je pa Mwanamke že zdavni obljubu, da mi plača RAT tablico za na motor. ej, pa js bom najbolj podganja motoristka daleč okoli!

:yea2: :yea1: :OK: bravo!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svoj podganji repek si od zadovoljstva navijam okrog prsta... NARDILA!!!  :yea1:  hvala, Icy, za spodbudo! sam motor mi pa še vedno fali... bo treba še mal počakat... pih, sam mi je pa Mwanamke že zdavni obljubu, da mi plača RAT tablico za na motor. ej, pa js bom najbolj podganja motoristka daleč okoli!

BRAVO :OK: :OK:

A rabiš pomoč za navijanje repka? :blush: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo se imejte, js odhajam za en mesec v tople kraje :whistle: , kjer ni zdej nobene vstaje... no, upam vsaj, da ne uletim v kak cross fire med Tamilskimi tigri in Srilansko vojsko... naj živi jutrišnji najboljši helouvin parti!

Rat

P.S. sam po moje se tam rajši ne bom vozila z motorji. kdor je že biu kdaj v Aziji, najbrž ve, o čem govorim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan!!!!!

Kako smo? :010 :010 PETEK :010 PETEK:010 PETEK :010 PETEK :010 :010

Joj tole morte videti! Toliko o BOŽIČKIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol1: :slap: :lol1:

post-5034-1131100886_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jako primerno darilo utegnejo biti najlonke. S črto, po možnosti.

Na eno napišeš: srečen Božič, na drugo: srečno Novo leto.

Zraven gre pa obvezno še ljubezniva čestitka, na kateri piše, da se boš kaj oglasil med prazniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jako primerno darilo utegnejo biti najlonke. S črto, po možnosti.

Na eno napišeš: srečen Božič, na drugo: srečno Novo leto.

Zraven gre pa obvezno še ljubezniva čestitka, na kateri piše, da se boš kaj oglasil med prazniki.

JA najlonke, ja!!!! :slap: :lol1:

Ja kaj si jaz želim za novo leto in božič????? Svetovni mir!!!!!! HE HE! No to bi rekla, če bi bila miss Slovenije!!!! :alien1:

Drugače pa kaj pa vem! Nekako nimam nobene pretresljive ideje, ker skoraj vse imam! No materialne dobrine imam, fanta tudi, stanovanje, dobre prijatelje (FIRESTARTERS)!!!!!! :wub:

Ko pa bom naredila izpit za avto bi se prilegel kak štirikolesnik in kasneje še izpit in potem dvokolesnik!

Zakaj te pa zanima to FIRE? A boš božičku (FAT COCKSUCKER-ju) in dedu mrazu naročil, da naj mi kaj prinese, al kaj??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekej si govorila o fantu... kva pa tale postar :kva2:

Na se mal

:blink: Jaz nič ne vem!!!! :blush:

Aja še uno drugo fotko bi lohka pripel, z motorčkom!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!