Skoči na vsebino

Kaj so izmerili na treningu v Barceloni


suzuki

Priporočene objave

quote:

ma suzuki pa pust jim vesele.....ce ze vse drugo ne funkcionira se lahko vsaj z "navorom" hrustajo

Japončki TIŠINA!

Če komu ni jasno kaj je Ducati 999 in kaj visoko zmogljivi extra oh in sploh Suzuki GSX-R 1000 naj si pogleda zadnje rezultate British SBK! Da sploh ne govorim o kopiranem Hondinem SBK dvovaljniku, ki Ducatiju do kolen ne seže, kljub temu da je Honda verjetno najbolj tehnološko razvita japonska tovarna. Številke pa meritve pa grafe si nekam zatlačite. Poglejte rezultate danes, včeraj, pred petimi leti, pred desetimi leti, pred dvajsetimi leti... Namesto da skoz šinfate Ducatija lahko, če se že imate za poznavalce moto športa, vsakič na kolena padete, ko ga vidite pred sabo in rečete AVE!

Pa še malo počakajte pa boste videli kaj vam bo Desmosedici delala v MotoGP-ju.

Uh, kako lepa tema za moj 500-ti post.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ah ... nevoščljivost .... DUCE DUCE DUCE !!!

...

@Suzuki: Hja, Fazer 1000 in Ducati 998 naj se z istim šoferjem zapeljeta po eni progi pa ne samo naravnost in naj potem merijo in rišejo diagrame kolikor hočejo, ker bo 998 po vseh teoretičnih izračunih in objektivnih meritvah zadaj, na uri pa VEDNO SPREDAJ .

hotschko

Zal te moram razocarat - NI tako. To so namrec ze veckrat naredili (spustili istega voznika enkrat z Ducejem, drugic pa s cim drugim), pa Duce NI bil vedno prvi. Ne na navadni cesti, ne na pisti. Ja, niti na pisti ni bil vedno prvi... Je bil pa vedno med boljsimi (hja, pri taki ceni bi bila pravzaprav sramota, ce ne bi bil, a ne - ze to, da ni bil prvi, je...).

Sicer je pa pravzaprav irelevantno, kaj se jest tukaj trudim dopovedat tistim, ki tega nocete slisat. Zato le se tale misel: ce bi bil dvovaljni Ducati tako silno dober, bi ga uporabili v MotoGP dirkalniku, ne pa da gredo na novo delat stirivaljnika, a ne. Ocitno tudi sami mislijo, da to pac ni krona stvarstva. And I rest my case.

Pa lepo prosim vse: brez zamer. Nikoli nisem trdil, da je Duce slab - ne, je prav dober motor. Le dejstva locite od custev, pa bo.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Japončki TIŠINA!

HA kar misli si da bomo tiho. Prvo naj pokažejo kaj so naredili, pak je zadeva hitra pol pa se širokousti. TAK!!!!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

ma suzuki pa pust jim vesele.....ce ze vse drugo ne funkcionira se lahko vsaj z "navorom" hrustajo

Japončki TIŠINA!

...

Da sploh ne govorim o kopiranem Hondinem SBK dvovaljniku, ki Ducatiju do kolen ne seže, kljub temu da je Honda verjetno najbolj tehnološko razvita japonska tovarna. Številke pa meritve pa grafe si nekam zatlačite. Poglejte rezultate danes, včeraj, pred petimi leti, pred desetimi leti, pred dvajsetimi leti...

...

Pa še malo počakajte pa boste videli kaj vam bo Desmosedici delala v MotoGP-ju.

Uh, kako lepa tema za moj 500-ti post.

Bye

Desmo

Hmmmmm, dve leti nazaj je bila Honda, ki Ducatiju ne seze niti do kolen svetovni SBK prvak...

Kaj bo pa stirivaljni Desmosedici delal pa pricakujem z najvecjim veseljem. Upam, da bodo fajn borbe, ne le absolutna dominacija Honde (na kar kaze sedaj), da si jih bomo vsi radi ogledali! No, smer bo jasna ze po nedeljski dirki!

Mimogrede, prenosi na Eurosportu so naslednji:

SOBOTA:

6:30 do 9:00 Treningi MotoGP

13:15 do 14:15 posnetek treningov MotoGP.

NEDELJA (ah, kako zgodaj bo treba vstati!!!):

4:15 do 8:30 Dirka MotoGP

8:30 do 11:45 Posnetek dirke MotoGP

11:45 do 12:45 SBK dirka v Kyalami - prenos

12:45 do 14:00 Posnetek dirke MotoGP

23:45 do 1:15 Superbike in supersport dirka v Kyalami - posnetek

Kot vidite, akcije do krova. In hvalabogu nam ostane nedeljsko popoldne se za kaksno voznjico - ce bo le vreme!

Zelim vam obilo uzitkov pri gledanju.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Poglejte rezultate danes, včeraj, pred petimi leti, pred desetimi leti, pred dvajsetimi leti... Namesto da skoz šinfate Ducatija lahko, če se že imate za poznavalce moto športa, vsakič na kolena padete, ko ga vidite pred sabo in rečete AVE!

Desmo

Gledam in gledam... Kraljevi razred... Pa nekako ne najdem nobenega Ducatija... Ne na prvem mestu, ne kje drugje????

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hmmmmm, dve leti nazaj je bila Honda, ki Ducatiju ne seze niti do kolen svetovni SBK prvak...

Res je. Čista slučajnost, da se je ravno takrat polomil Ducatijev več ali manj edini tovarniški voznik in so pol sezone vozili brez prvega voznika. So pa kljub temu zmagali v razvrstitvi ekip.

Sicer pa ne vem kaj bi Honda lahko naredila brez Edwardsa, ki je po mojem mnenju še vedno najboljši voznik v SBK...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gledam in gledam... Kraljevi razred... Pa nekako ne najdem nobenega Ducatija... Ne na prvem mestu, ne kje drugje????

Če se do sedaj niso ukvarjali z dvotaktno prdeče-smrdečim kraljevskim razredom jim ne zamerim čisto nič. Če pa se temeljito pripravijo na nova pravila pa tudi ne.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če se do sedaj niso ukvarjali z dvotaktno prdeče-smrdečim kraljevskim razredom jim ne zamerim čisto nič. Če pa se temeljito pripravijo na nova pravila pa tudi ne.

Desmo

Stvar okusa pač. Žal bo potrebno počakat. Škoda, da niso že letos zraven. Sicer pa se mi zvok dvovaljnih 4-taktnih motorjev ni nikoli kaj ekstra dopadel. Še enkrat, stvar okusa. Je pa njihov GP1 motor za crknit lep.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gledam in gledam... Kraljevi razred... Pa nekako ne najdem nobenega Ducatija... Ne na prvem mestu, ne kje drugje????

Če se do sedaj niso ukvarjali z dvotaktno prdeče-smrdečim kraljevskim razredom jim ne zamerim čisto nič. Če pa se temeljito pripravijo na nova pravila pa tudi ne.

Desmo

MAter si zagledan v totega Ducatija, da ne vidiš niti malo levo in niti malo desno. Pa saj je Ducati OK, smo ne vem zakaj ga je treba na 20.000 km razdret pa pol delov menjat, da ti ne rikne, če je to taki stroj. Pa nič ne reči, saj ko gre gre, žal pa ne dolgo. Naš Lojzi( iz Fale )je obseden z Ducatiji, pa je čisto realno povedal, da to tako je in ni kaj skrivat.

MA vsak svoj okus in tako naj tudi ostane!!!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...

...Edwardsa, ki je po mojem mnenju še vedno najboljši voznik v SBK...

Bye

Desmo

Zanimivo... meni je pa Ruben Xaus zelo vsec - kako vozi, pa to komaj gledas. Da seveda sploh ne omenjam g. Hago. Oba bi postavil pred Edwardsa.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ste se spravl dons name. Če ne bi imel vročine bi vam že pokazal...

Zagledan v Ducatija sem mogoče res, ampak zato ne trobim cel čas, da so Honde pa Yamahe pa Suzukiji pa Kawasakiji pa Daelimi pa Harleyi en drek. Tudi ne bom rekel, da imajo Yamahe probleme z zajlami za števce, če je Lojziju enkrat ven padla in da imajo Kawasakiji probleme z elektroniko, če je Gregsu kobilca riknila. Niti na pamet mi ne pade da bi komu vbijal v glavo, da Honda ni dobra v hitrostnem motociklizmu ali pa Jawa v speedwayu.

Če bi imel denarja kot Bill Gates bi se verjetno v moji garaži našli kar vsi motorji, ki se jih da kupit, pa ne vem, če bi mi bil najdražji ravno kakšen od Ducatijev. Tudi moj naslednji motor ni nujno da bo Ducati, lahko bo tudi Aprilia ali MV Avgusta, pa to še ne pomeni da ne maram japoncev. Če komu viška hodi kakšna Fireblade, X-11, R1, TDM, Ninja, Katana... ali kakšen GSX-R, V-strom, GoldWing, Bandit, Bulldog... naj mi ga pač pripelje, vzamem brez pripomb. Tudi Harleyi in Indiani so zaželjeni.

V vsakem primeru, če rečem da so Ducatiji dobri, ne pomeni da so ostali zanič. Ne bom pa tiho, če bo kdo izjavil da so Ducatiji zanič, posebej če mi bo za argumentacijo mahal s podatki iz testov, ki jih je lansko leto opravil Hans-Juergen Motorfahrer. Ducati ni od včeraj, pa tudi propadel ne bo jutri (kljub precejšnemu številu popravil v 2-letnem garancijskem roku). Ime in zaslužek pa si zagotovo ni ustvaril s tem, da je prodal 100 milijonov motorjev po zelo ugodni ceni ali ker bi cel čas vrteli njegove raklame na Eurosportu.

Kako bi že rekel Easy, "Peace my brothers in bikes"

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm,če ste se nehal usajat okoli svojih najljubših prdul bi še jest vrgel eno kost,ki ste jo pozabli oment:kokr je men ratal slišat na današnjem treningu,je imela najlepši zvok Aprilia(baje trivaljna),res pa da niso najbolj briljiral z rezultatom.Me pa zanima,kter je za vas bolš;dvovaljni Ducati ali Aprilia?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

desmo umir se,mal cajca spij in nehi ze s tem tvojim ducati pa duce pa rdeci.ves kako si ze dolgocajten s tem? skor k strom s svojim GPXom

hmmm....pa se neki: ducati prodal 100 milijonov motorjev? aha....v kateri dimenziji pa?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

desmo umir se,mal cajca spij in nehi ze s tem tvojim ducati pa duce pa rdeci.ves kako si ze dolgocajten s tem?

Ne vem kdo je s čem dolgocajten. Saj se tudi jaz brez težav povzpnem na vaš nivo zanimivosti in začnem pljuvat čez Suzuki podolgem in počez...

quote:

hmmm....pa se neki: ducati prodal 100 milijonov motorjev? aha....v kateri dimenziji pa?

Niti nisem napisal, da jih je...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

desmo umir se,mal cajca spij in nehi ze s tem tvojim ducati pa duce pa rdeci.ves kako si ze dolgocajten s tem?

Ne vem kdo je s čem dolgocajten. Saj se tudi jaz brez težav povzpnem na vaš nivo zanimivosti in začnem pljuvat čez Suzuki podolgem in počez...

quote:

hmmm....pa se neki: ducati prodal 100 milijonov motorjev? aha....v kateri dimenziji pa?

Niti nisem napisal, da jih je...

Bye

Desmo

dolgocajten si - samo preberi svoje poste za pol leta nazaj,pa hotschko enako ; jah za prodajo imas pa prav,sem povrsno bral.sorry.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se morda gospoda uspela dvignit za kakšn nivo?

Tisto, da vsak berač svojo malho hvali ste pa gotovo že slišal....

Lp, Pjotr.

Samo brez panike, pa dol z moje žene!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

dolgocajten si - samo preberi svoje poste za pol leta nazaj,pa hotschko enako ; jah za prodajo imas pa prav,sem povrsno bral.sorry.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Ave Ducati !!

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ducati ni od včeraj, pa tudi propadel ne bo jutri (kljub precejšnemu številu popravil v 2-letnem garancijskem roku).

Ummm ... tole zdaj z GP nima nic, ampak ... kaj je zdaj res - imajo ducatiji kvarljive agregate al ne? Za monstre sem slisal da so vzdrzljivi, kar zveni verjetno, ker niso pretirano naviti.

@Desmo: a ducati bo sele naslednje leto tekmoval??

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrnimo se k dejstvu - kaj so res zmerili na treningih ? Zdi se mi, da so vse ekipe po malem fintirale ali tajile svoje dejanske dosežke in Honda z Doktorjem na čelu ne bosta ravno brezbrižno spala.

Pa še to, na treningu so v nekaj zadnjih minutah padali najhitrejši krogi kot da bi jim pozabli povedat, da je treninga konec.

Hitro omalo podremat, še malo pa bo šlo na nož .

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!