Skoči na vsebino

Great sex positions


BC

Priporočene objave

..pri 69 je treba biti na frišno obrit....

(oba, da ne bo pomote)

...tako, da ta šport ni za vsak dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pri 69 je treba biti na frišno obrit....

(oba, da ne bo pomote)

...tako, da ta šport ni za vsak dan...

.... mi enduraši tudi vsake toliko časa radi zarinemo v goščavo, tako da..... .. ni treba, da je glih vedno gladek spolzek asfalt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... mi enduraši tudi vsake toliko časa radi zarinemo v goščavo, tako da..... .. ni treba, da je glih vedno gladek spolzek asfalt

...paše na vsake toliko cajta poligon zamenjat, pa še res je, ni treba da je vedno en in isti asfalt...pa tud gošče se zazlikujejo med seboj...:whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...paše na vsake toliko cajta poligon zamenjat, pa še res je, ni treba da je vedno en in isti asfalt...pa tud gošče se zazlikujejo med seboj...:whistle:

:rolleyes: ......tut na istem poligonu, se da z različnimi postavitvami in različnimi preplastitvami ustvariti zeloooooooo različne pogoje :naughty: :whistle: ..... se pa da po zmerni goščavi tudi z "turingom" brez težav ............. :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in, če imate srečo naletite na goščavo v obliki črte, ki vam dobrohotno nakazuje, kam pravzaprav morate it, da se seveda ne izgubite in tako pokvarite misijo s tem pa tudi sladko :naughty: zmagoslavje :D

Pa srečno :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in, če imate srečo naletite na goščavo v obliki črte, ki vam dobrohotno nakazuje, kam pravzaprav morate it, da se seveda ne izgubite in tako pokvarite misijo s tem pa tudi sladko :naughty: zmagoslavje :D

Pa srečno :P

Puščica bolj pomaga, lahko tudi v obliki črke V :lol1:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: kaj jim morate smerokaze postavljat??? :blink:

jebi ga Alla.....neizkušenost pač :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 12 let pozneje...

bemti..tale je pa nova zame: The Bull

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!