Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Hvala obema. Bom takoj posredoval naprej.

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen,

jst sem zamenu krmilo, istega sem imel že na prejšnji FZS-jki, vožnja je boljša, boljši občutek za ovinke. Je pa krmilo širše in upor vetra večji.attachicon.gif20130413_123820.jpg

Kaj je samo v zlati barvi al se da tudi srebrno al pa črno?

Katera firma krmila?

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole se mi dopade, prosim povej še kdo je proizvajalec in kje si kupil, je bilo treba še kaj predelovat-bremz cevi, zajle ?

proizvajalca ne vem, mislim da je Renthal, ker sem kupil rabljeno že l.2002.

Moja je prebarvana, z iso barvo kot feltne

Nastavki so pa od proizvajalca Neken

maš vse to v kompletu pri Lojzetu (louis), krmilo izberš katero ti je všeč, barvo tudi

ali pa po Ebayu, robe kokr hočeš.

da so mi pasale cevi in kabli, sem jo na vsaki starni malo skrajšu, prjatu mi je pa navoje vrezu, da grejo original kvihti not

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav eno vprašanje in sicer na fazerki sem menjal svece zdej so noter cr9eix prej so bile še taprve original pa mi motor na mestu ko dam gas na 4000-5000 obratu mal "trokira" se mi zdi da to dela ko ni se prav ogret na 80C ker med voznjo lepo pelje ga nic ne zmanjka... a se je še komu pojavil tak primer .... aja prej z starimi svecami tega problema ni blo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav eno vprašanje in sicer na fazerki sem menjal svece zdej so noter cr9eix prej so bile še taprve original pa mi motor na mestu ko dam gas na 4000-5000 obratu mal "trokira" se mi zdi da to dela ko ni se prav ogret na 80C ker med voznjo lepo pelje ga nic ne zmanjka... a se je še komu pojavil tak primer .... aja prej z starimi svecami tega problema ni blo....

 

Meni neč ne trokira. Svečka če prav gledam je NGK CR9EK .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni neč ne trokira. Svečka če prav gledam je NGK CR9EK .

 

On je dal namesto navadne cr9ek, boljšo iridium cr9eix. Jih imam namen tudi sam take zmontirat v svojo fz1. Je imel še kdo takšno težavo kot vlki? Drugače raje dam kar navadne not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav eno vprašanje in sicer na fazerki sem menjal svece zdej so noter cr9eix prej so bile še taprve original pa mi motor na mestu ko dam gas na 4000-5000 obratu mal "trokira" se mi zdi da to dela ko ni se prav ogret na 80C ker med voznjo lepo pelje ga nic ne zmanjka... a se je še komu pojavil tak primer .... aja prej z starimi svecami tega problema ni blo....

Sem malo pošnofal po netu in našel tole na spodnji povezavi. Poglej še v users manual od motorja, koliko morajo bit razmaknjene svečke.

http://www.ngksparkplugs.com/tech_support/spark_plugs/installation/index.asp?mode=nml#gapping

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo to Yamaho?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8124820

 

honde ni več, trenutno gledam za yamaho ;-)

 

izpuh ni "čist" original.. al ga je barval ker ma rad črno al je bil podrsan...

Tačke nič zbrusene: al so zamenjane al so bolj križarl po cesti... Ker ponavad kr hiter potegneš po tleh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav eno vprašanje in sicer na fazerki sem menjal svece zdej so noter cr9eix prej so bile še taprve original pa mi motor na mestu ko dam gas na 4000-5000 obratu mal "trokira" se mi zdi da to dela ko ni se prav ogret na 80C ker med voznjo lepo pelje ga nic ne zmanjka... a se je še komu pojavil tak primer .... aja prej z starimi svecami tega problema ni blo....

Kolikor jst vem naj bi bile cr9eix ze pravilno nastavljene se pravi tovarnisko sam za montirat sm gledal nekej posnetkov na netu pa jim isto dela mal potrokira a jih je se kdo montiral take svece

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpuh ni "čist" original.. al ga je barval ker ma rad črno al je bil podrsan...

Tačke nič zbrusene: al so zamenjane al so bolj križarl po cesti... Ker ponavad kr hiter potegneš

po tleh...

Glede te yamahe ti lohk povem da sm jo sel pogledat z prjatlom k je kupoval mesec nazaj uglavnm moped na sliki zgleda ohranjen dejansko pa ima cist vse detajle neki odrsane prednja maska na novo barvana pol vijakov na motorju je cist drugacnih pa tudi motor ne tece ravno lpo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpuh ni "čist" original.. al ga je barval ker ma rad črno al je bil podrsan...

Tačke nič zbrusene: al so zamenjane al so bolj križarl po cesti... Ker ponavad kr hiter potegneš po tleh...

Orginal Auspuh je crn, samo ne v celoti. Sem ga klical in pravi da je tak motor kupil in sicer pri MotoHit Krško leta 2012 in je do danes nardil 3000kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede te yamahe ti lohk povem da sm jo sel pogledat z prjatlom k je kupoval mesec nazaj uglavnm moped na sliki zgleda ohranjen dejansko pa ima cist vse detajle neki odrsane prednja maska na novo barvana pol vijakov na motorju je cist drugacnih pa tudi motor ne tece ravno lpo

Hvala. Popravljeno . Popravil GKeko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo to Yamaho?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8124820

 

honde ni več, trenutno gledam za yamaho ;-)

Tudi jaz prodajam FZ1S, l2008, rdeče barve. Ima 44.000km in je kot iz trgovine. Slo motor, sem drugi lastnik. Priložim vse račune servisov, novega motorja. Motor je resnično kot nov!. Če te zanima,javi. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jst vem naj bi bile cr9eix ze pravilno nastavljene se pravi tovarnisko sam za montirat sm gledal nekej posnetkov na netu pa jim isto dela mal potrokira a jih je se kdo montiral take svece

 

Kateri letnik pa imaš motor?

Za te iridium sem nekje bral, da bi naj se najbolje obnesle, pri dirkalnih motorjih, zaradi višjih temperatur. Sicer sem na prejšnjem Z750, dal te svečke not in ni bilo problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri letnik pa imaš motor?

Za te iridium sem nekje bral, da bi naj se najbolje obnesle, pri dirkalnih motorjih, zaradi višjih temperatur. Sicer sem na prejšnjem Z750, dal te svečke not in ni bilo problemov.

Jaz sem imel  iridium svečke na obeh Varah in na zdajšnji Fazerki pa so vsepovsod delovale BP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.youtube.com/watch?v=vOSOSgGmbz8

 

da si boste lažje predstavljali en posnetek z neta pa dobro prisluhnite isto je pri meni...

 

aja pa še to mogoce ima kej vpliva na motorju je montiran leo vince gp stayle brez db kilerja pa katalizatorja v cevi tudi ni več pa montiran je k&n filter zraka... uglavnem jst bom pustil tko kot je k motor laufa odlicno kot zgleda se morjo svece malo bolj ogret da delajo pravilno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze metat denar za iridium svečke .....

Bolj poceni kot navadne glede na to da naj bi bile za 40000km jst sm jih kupil ravno za to ker so za vec km..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj poceni kot navadne glede na to da naj bi bile za 40000km jst sm jih kupil ravno za to ker so za vec km..

 

Imaš prav, tudi jaz sem jih vzel, ker so cenej od navadnih(preko ebay seveda). V slo so pa  iridium precej dražje od navadnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se eno vprasanje menjal bom nosilec tablice smernike zadej sem odklopil na konektorjih zanima me kako se odklopi luc tablice sta dva konektorja z prozorno izolacijo cez skoda mi je rezat kaj naj naredim? Hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za doticen motor ne vem, je pa velikokrat tako da se konektor skriva v zadku motorja. Pri meni je celo tako, da moram odstranit nosilce kufra, drzalo, potem sele lahko snamem zadnji kos plastike in pridem do konektorjev. V takem primeru precvikam kabel, namestim novo opremo, potem pa polotam nazaj kable in jih zalijem s požirkami (vodotesnimi). To mi vzame precej manj časa in je na koncu očem nevidno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!