Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Kdo za eno kafe zategne zadnji amortizer? @Jure pravijo da si ti ta pravi mojster za to ;-)

Sej to maš narisano in napisano v navodilih. Recimo jaz nastavitev zadnjega stalno spreminjam oz uporabljam 3 nastavitve:

1. solo

2. v dvoje

3. v dvoje+prtljaga

tu imaš tudi predlagane nastavitve, zavrti dol, dokler ne prideš do yamahe http://www.sportrider.com/tech/suggested-sport-bike-motorcycle-suspension-settings

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..a imaš homologirano...  :D

 

Jaz nerabim :P Ma tudi vsi ti ostali aftermarket nosilci za tablice bi mogli bit homologirani in močno dvomim da je kdo to nardil :D Jaz sem vsaj original smerokaze dal nazaj ;-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo za eno kafe zategne zadnji amortizer? @Jure pravijo da si ti ta pravi mojster za to ;-)

 

Ni problema, ampak to lahko tudi sam narediš :) V orodju bi moral dobit ključ s katerim enostavno zapneš tisto matico na amortizerju in obrneš na želeno stopnjo :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je veni dež, je tudi takšna garaža dobra... Predprostor od kantine ;-)

post-24535-0-78475300-1398282353_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil GKeko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole meni ruži/pluži. Prav zato imam gumo 55, sicer bi bilo še slabše. Trdoto amortizerja imam pa na standard. Je pa res, da plužim le z dvema, sam pa le po tačkah. Seveda sem zamenjal distančnike za polne matice, ki so premehke in se hitro zbrusijo pa jih moram večkrat zamenjat. Sem že razmišljal, da bi kakšen vidia kos gor privaril.

 post-34709-0-30274100-1398966802_thumb.jpgpost-34709-0-84024000-1398966825_thumb.jpg

 

Pa še gumo pokažem, k glih gor dajem. Rosso2- zakon! Dobr drži tudi zdaj ko je še mrzel asfalt. Mehkejši del lepo pobira in se začne na pravem mestu. 4000km ne bo naredila in zato v prihodnje verjetno ne bo več aktualna.post-34709-0-16365100-1398966854_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino res učinkovito in trajno zdravilo za tačke je žal tole:

post-1190-0-41047400-1398968695.jpg

 

:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda res lepo in uporabno. 100€ je verjetno premalo.

Letos sem že prekoračil proračun... novi škornji in scala9... ne preostane drugega kot matice menjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda res lepo in uporabno. 100€ je verjetno premalo.

Letos sem že prekoračil proračun... novi škornji in scala9... ne preostane drugega kot matice menjat.

 

Tele moje so od Rizome in koštajo dobrih 500€.. Dobro Rizoma je res adijo pamet kar se tiče cen ampak nasploh so športne stopalke zelo drage. Se pa da ponajt na Ebayu tudi kakšne kitajske variante, ki so praktično identična kopija kakšnih bolj znanih proizvajalcev, za tretjino ali četrtino tega denarja.

 

Je pa zame osebno naložba v stopalke, ki ne drsajo ena boljših naložb v motor.. Pred vsemi estetskimi in podobnimi dodatki, ker mene najbolj moti, če mi kej drsa po tleh. Naj bodo to stopalke, stojalo, auspuh, karkoli.. Če je kaj drsalo mi je vedno bila prioriteta, da čimprej odstranim ta moteči dejavnik ker hočem da mi mejo nagiba povedo pnevmatike in občutek na motorju in nič drugega :)

 

Ampak ja, proračun je pa proračun :) Ni druge potem kakor šparat za upgrade prihodnjo sezono :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj mravljinci? Ker nimajo gume gor? Pri meni ni nobenega problema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal bo še treba počakat, dobava je sreda/četrtek.

Problem zna biti tudi višina... po sliki sklepam, da bodo noge celo nekaj nižje, vseeno pa bo točka dotika višja.

Se pravi, bo treba še bolj pazit kdaj dvigniti prste.

Malo denarja... malo muzike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ste tole že videl... priporočam...easy pa še v nulo spuca.

Je še taprva...35 000km, kolk še???

post-34709-0-59475500-1399220911_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en vprašanje: Sem danes v Bohinju videl eno fazerko z akrapovičem in mu je noro nazaj sekal.

A je to normalno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ste tole že videl... priporočam...easy pa še v nulo spuca.

Je še taprva...35 000km, kolk še???

attachicon.gifketna.jpg

Prav danes se mi je obrnilo 40.000km še s taprvo ketno.Pa bo šeee! :grim Kolk bomo pa videli.....pa nimam nobenega pripomočka razen zobne ščetke :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

 

Kateri letniki Fz1 so imeli probleme z ventili? Ter kaj je hiba teh motorjev..

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

 

Kateri letniki Fz1 so imeli probleme z ventili? Ter kaj je hiba teh motorjev..

 

Lp

2006. Hibe nima. Pač ST motor. Ima mal prešvoh vzmetenje, kot vsi ST motorji, manjka stablizator krmila (ni nuja) druga pa je OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!