Skoči na vsebino

Globoke misli & misel dneva & stuff


Priporočene objave

"Dve stvari mora imeti človek, če hoče uspeti v življenju:
srečo, torej ugodno priložnost,
in pamet, da zna to ugodno priložnost tudi izkoristiti."
(afganistanski pregovor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je pa boljše da slike ne primejo, saj je tema globoke misli, ne pa "slike ki se zdijo smešne 14 letnikom in bi jih želel širiti izven svojega kroga retardirancev na socialnem omrežju"

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, 5413lvl3145 said:

Mogoče je pa boljše da slike ne primejo, saj je tema globoke misli, ne pa "slike ki se zdijo smešne 14 letnikom in bi jih želel širiti izven svojega kroga retardirancev na socialnem omrežju"

 

 

Zakaj rabiš biti žaljiv pederčina, da se še jaz spustim na vaš nivo... a ti ni dala

Se ne spomnim a je nekdo pripopal sliko s tem tekstom, ali se je potrudil s pretipkavanjem... "ne jemlji si k srcu žaljitev, ne pove nič o tebi, pove pa veliko o tistemu ki jo izreka"... ,neki tazga, bi pripopal skiko če bi jo našel

Moderatorji, sem prosil za izbris mojih dveh neuspelih postov (domnevam da nekaj ne dela na portalu ker sem poizkusil z dveh različnih naprav, ios in win7) pa ta post tudi izbrište

15 minutes ago, 5413lvl3145 said:

Mogoče je pa boljše da slike ne primejo, saj je tema globoke misli, ne pa "slike ki se zdijo smešne 14 letnikom in bi jih želel širiti izven svojega kroga retardirancev na socialnem omrežju"

 

 

Imaš uporabnike z več 1000 sporočili (Kmet2, maus, in še mnoge druge) ki (tudi) v tej temi popajo slikce in se najprej spotikaj ob njih, potem se pa začni spotikat ob mene! Prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, . pravi:

Zakaj rabiš biti žaljiv pederčina, da se še jaz spustim na vaš nivo... a ti ni dala

Se ne spomnim a je nekdo pripopal sliko s tem tekstom, ali se je potrudil s pretipkavanjem... "ne jemlji si k srcu žaljitev, ne pove nič o tebi, pove pa veliko o tistemu ki jo izreka"... ,neki tazga, bi pripopal skiko če bi jo našel

Moderatorji, sem prosil za izbris mojih dveh neuspelih postov (domnevam da nekaj ne dela na portalu ker sem poizkusil z dveh različnih naprav, ios in win7) pa ta post tudi izbrište

Imaš uporabnike z več 1000 sporočili (Kmet2, maus, in še mnoge druge) ki (tudi) v tej temi popajo slikce in se najprej spotikaj ob njih, potem se pa začni spotikat ob mene! Prav?

A zdej bi ga rad spravil nam za vrat :P....res globoka :OK:

 

10626449_10207385736234132_4857830919393718338_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!