Jump to content
  • Sign Up
Ice

Globoke misli & misel dneva & stuff

Recommended Posts

DAMI34

100852630_864499090703276_1351230890671341568_n.thumb.jpg.671bffe7eb1643baac0897fb71fad5f3.jpg

thumper

cartman  is back !!!:OK:

Buschi

Še nebo je zajokalo ob današnjem državnem prazniku...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      Nekaj smo že jokal in pisal o kačicah, pa Mitaskah. Moje iskušnje do sedaj so bile SF+ relativno neobčutljiva, ToF je vedno odpizdila kot na ledu. Vozim kombinacijo, že nekaj let in nekaj motorjev. V soboto (pred tem tudi na GG) sem šel po jadranki (lagano sportski) in sem spet hudo bil presenečen in usran, kak me je odpizdilo na določenih delih, nevarno, če ne vsaj moteče. Tudi SF+ Ampak za nazaj, nalašč po istih kačicah, pa bp, SF+ skoraj ne trzne, ToF kontrolirano kot sem bil navajen (in kar pričakuješ) Zdej pa čist na glas razmišljam, a rabijo tut kačice čas, da izločijo olje in prevzamejo umazanijo nase, al pa sm jest čuden  
    • LunaticFringe
      Mi je ravnokar sodelavec poslal iz Italije....termokamera odloči ali boš vstopil na območje fabrike... In še narisano, da se ja držiš pravil... Baje, da varnostniki na vhodu in po fabriki težijo za vsako malenkost. Vsi napsihirani od te korone.  Brez maske letiš iz fabrike, ni važno ali si zunaj, sam... Ne jebejo Še dobro, da sem na bolniški...
    • DAMI34
      Še v temo Bridgestone in pnevmatike splošno lahko daš oglas. Sicer pa šit, ki komaj do 3 jurje prileze...je zlo drag. Sori, ampak smo že pisali o kilometrini. (zimska v hladnih mesecih v glavnem, lahko je poleti kaj bolje)
    • DAMI34
      zadnja? Objestnež Ful mam razpona pri SF+, pozimi komaj čez 6 jurjev, poleti krepko preko 8 (al pa kaj čarajo u fabrki) Ampak mislim, da bo prva navedba držala, ker jo redno merim. Furam pa že četrto SF+
    • DAMI34
      to bi se pa lah navadil do sedaj še 4i uč rabiš, za gledat na števc..ful uč rabš  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!