Skoči na vsebino

Mobilni telefoni, GSM


Priporočene objave

pred 27 minutami, Arzen pravi:

To pa to, ko se ženske spravjo vtikat :P  Meni je LG crknil dober mesec pred garancijo (matična plošča šla rakom žvižgat) pa so menjali, a sem hkrati izgubil vse podatke (tudi vse številke, ki jih nisem imel na sim kartici in vse slike). 

 

pred 27 minutami, Arzen pravi:

To pa to, ko se ženske spravjo vtikat :P  Meni je LG crknil dober mesec pred garancijo (matična plošča šla rakom žvižgat) pa so menjali, a sem hkrati izgubil vse podatke (tudi vse številke, ki jih nisem imel na sim kartici in vse slike). 

a nimaš gugl računa? če ga maš pol kontaktov nisi zgubo...

kar se tiče xiaomi so recenzije zelo ugodne za večino modelov, še posebej ob upoštevanju razmerja med ceno in zmogljivostmi...bi pa sam bil skeptičen kar se tiče garancije in servisa oz. poprodajnih storitev na splošno, ker pri nas (oz. v evropi) niso tako razširjeni...tudi meni so ti aparati všeč v vseh pogledih razen, omenjenih storitev...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Arzen said:

a sem hkrati izgubil vse podatke (tudi vse številke, ki jih nisem imel na sim kartici in vse slike). 

Zato pa v modernih časih uporabljamo oblačne storitve :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, sebar pravi:

Zato pa v modernih časih uporabljamo oblačne storitve :P 

Nimamo vsi jabučka :ras: 

pred eno uro, siks pravi:

 

a nimaš gugl računa? če ga maš pol kontaktov nisi zgubo...

kar se tiče xiaomi so recenzije zelo ugodne za večino modelov, še posebej ob upoštevanju razmerja med ceno in zmogljivostmi...bi pa sam bil skeptičen kar se tiče garancije in servisa oz. poprodajnih storitev na splošno, ker pri nas (oz. v evropi) niso tako razširjeni...tudi meni so ti aparati všeč v vseh pogledih razen, omenjenih storitev...

Hm, dobra ideja, sploh nisem preveril. Hvala za tole :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Arzen said:

Nimamo vsi jabučka :ras: 

Sej jst ga tud nimam, preveri google drive :) Meni se vse slike avtomatsko naložijo, ko pridem na wifi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sebar pravi:

Sej jst ga tud nimam, preveri google drive :) Meni se vse slike avtomatsko naložijo, ko pridem na wifi.

Jaz pa mislim, da nisem takole nastavil...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 12 minutami, stuhec pravi:

Kje je najboljše kupit iphone   ? 

Brez narocnine

Menjava s S5 bi prišla lahk tut prišla v poštev  

Najboljše je, če ti kdo iz USA prinese, mu daš tistih 600 dolarjev. Seveda, če poznaš koga, ki potuje v ZDA in pride v Slovenijo. Drugače imaš tole stran, a ne vem, koliko jim je za zaupat. 

http://cheapiphonesale.com/

 

Tukaj imaš pa neke okvirne cene po svetu: 

http://micgadget.com/36729/iphone-7-price-in-usa-china-europe-worldwide/

 

Tukaj imaš pa forum, kjer zveš marsikaj, ampak sori, namesto tebe pa res ne bom bral in ti iskal, sploh zato, ker raje kupim kitajca, kokr da preplačam ta isheet. Moja ima iphone in meni ni nič posebnega, za to ceno ne. 

http://www.jabuk.si/pbb/viewforum.php?f=32

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, sayo pravi:

Kaj misliš da v USA kupljen Iphone dela pri nas, se mi zdi da ne...

Dobro, da se ti samo zdi. Seveda dela, daš ga odklenit. Probleme so delali le pri LTE omrežju, samo so že odpravili to oz. moraš paziti ker model kupiš. Samo na koncu verjetno profitiraš le 50-150€. Zdaj pa koliko je kdo pedanten in mu vsak euro nekaj pomeni.  Kot rečeno, na tistem linku, ki sem ga dodal imaš vse odgovore. Če te zanima, si preberi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 10 urami, BolhA^ pravi:

 

pred 12 urami, solorider pravi:

Iščem zaščito za ekran LG G5 kje nabaviti.

Se pri nas to dobi, ker s temi kitajci imam dosti jebanja. In kaj je bolje cena ni važna. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ne bi vedela.

Btw, 'mi' smo že ogromno podobnih prčkarij kupili preko aliexpressa in smo bili vedno do sedaj zadovoljni. Edino kar je (poleg izbire dobro ocenjenega prodajalca), moraš v času potrditi naročilo, nobenemu izdati svoje telefonske in na koncu prodajalca dobro oceniti, da imaš potem mir :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, BolhA^ pravi:

To pa ne bi vedela.

Btw, 'mi' smo že ogromno podobnih prčkarij kupili preko aliexpressa in smo bili vedno do sedaj zadovoljni. Edino kar je (poleg izbire dobro ocenjenega prodajalca), moraš v času potrditi naročilo, nobenemu izdati svoje telefonske in na koncu prodajalca dobro oceniti, da imaš potem mir :D 

Ker obstajajo folije, stekla, kaljena stekla itd. Pa ne vem kaj narociti.

Vandrovec, do sedaj mi je firma kupovala mobo, od zdaj naprej pa jaz sam. Na mobiju je najbolj na udaru steklo- ekran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, solorider pravi:

Ker obstajajo folije, stekla, kaljena stekla itd. Pa ne vem kaj narociti.

Vandrovec, do sedaj mi je firma kupovala mobo, od zdaj naprej pa jaz sam. Na mobiju je najbolj na udaru steklo- ekran.

mam že nagledano...dej mi naslov pa ti naročim...silikonski ovitek in panzer glas zaščitno steklo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 30. 9. 2016 at 22:41, siks pravi:

mam že nagledano...dej mi naslov pa ti naročim...silikonski ovitek in panzer glas zaščitno steklo...

Dobil! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 9. 2016 at 16:35, vandrovec pravi:

Ekran ne rabi zaščite (brezveze) preden se ti bo zdrsal bo telefon že zastarel...:)

Odvisno kateri aparat imaš .... za  Samsung to drži, imel sem ga nekaj let in nikoli niti praske na ekranu, iPhone 6s imel točno eno leto, katastrofa - praske do praske ob enaki uporabi. Sedaj sem za i7 takoj naročil pancerglass preko Ebaya ter silikonski ovitek, 3,99 $ oboje skupaj... Je že namontirano ...Ne razkiram več pri iPhonu !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz bi rabil nov ekran za LG G3. Telefon je star cca 6 mesecev, pa se mi ga zdi škoda vreči stran. Prav veliko pa tudi nebi dajal za popravilo. Kakšna ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, stuhec pravi:

je kdo, ki se ukvarja s iphoni, če ima kako boljšo ceno

imel bi 6s ali tudi 7

Eto, sosed tvoj ga prodaja :

iPhone 6s

Drgač jih je pa velik na Bolhi, tudi v garanciji ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, skalar36 pravi:

Jaz bi rabil nov ekran za LG G3. Telefon je star cca 6 mesecev, pa se mi ga zdi škoda vreči stran. Prav veliko pa tudi nebi dajal za popravilo. Kakšna ideja?

Ebaj, foun je pa resnično dober, zato se ti splača popravit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 10. 2016 at 20:58, skalar36 pravi:

Jaz bi rabil nov ekran za LG G3. Telefon je star cca 6 mesecev, pa se mi ga zdi škoda vreči stran. Prav veliko pa tudi nebi dajal za popravilo. Kakšna ideja?

Garancija? Jaz sem ga nesel nazaj na Telekom, ki ga je poslal na servis v Gorico. Garancija na LGje je 24 mesecev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!