Skoči na vsebino

Borilne veščine


devilish

Priporočene objave

Jaz sem skoraj 3 leta delal kung fu toa ( perzijska borilna vescina,ki so jo uporabljali "specjalci"...je mesanica kitajskega kung fuja kateremu so dodali osnove drugih vescin...v bistvu edino rpavilo je onesposobljenje nasprotnika,na katerikoli nacin, od brce v glavo do stiskanja "draguljev",skratka vse).

Dokler se nisem navadil "kako se reci streze" sem redno napredoval,ko pa sem se naucu kaj in kako je stvar degenerirala oz. ostal sem na istem nivoju...

"mlatu" pa sem se 99% z bolj izkusenimi,pa tudi 2:1 in 3:1...sami kaj ko jaz sme vagal 110kg "v formi" (zdaj 120 ki sem popustil...) drugi pa so bili okoli 75\80 kg!

Na koncu sem bil prakticno nadomestek za vreco,sej tudi ce so me brcali ni blo kaj...vseeno so bli presvoh za mojo kilazo,drugih mojega kalibra pa ni blo.

Koncalo se je da sem pustil to (tudi ker se mi ni kdovekaj dalo vaditi doma kate...) in zdej sem se vrgel v rugby!

To je zabava!!! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zanimivo, jest sem začel trenirat aikido pri kristusovih letih t.j. štiri leta nazaj, prej nisem treniral čisto nič, kaj šele kakšno borilno veščino. Izboljšala se je koordinacija, pa tudi malo kondicije, kar se tiče pa fajta je pa se držim prvega pravila: izogibaj se mu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne? Če treniraš zato, da boš lahko nekoga "narezal", ker te je malo postrani pogledal ali pa malo dregnil s komolcem pod rebra (nalašč ali pa tudi ne), treniraš iz napačnih razlogov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treniram box že nekaj časa. Je odlična rekreacija in sproščanje odvečne energije. Box mi zelo pomaga pri vožni z motorjem saj lažje nadzoruješ motor z nogami in boki.

Če kdo še neve: Najmočnejši udarec pride iz pete pa navzgor torej uporabiš celo telo.

Najraje udarjam v vrečo saj me nemore nazaj :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne? Če treniraš zato, da boš lahko nekoga "narezal", ker te je malo postrani pogledal ali pa malo dregnil s komolcem pod rebra (nalašč ali pa tudi ne), treniraš iz napačnih razlogov.

zato pa eni tepejo, eni pa ste tepeni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ,če si med tistimi, k tepejo morš pazt, d se spravlaš sm na manjše pa mlajše od sebe hehe, tko kt jz :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ADMIN mi je zbrisou tole :) WHY?

A ni kul mulca poslat nekam kjer ma mesec zastonj zadevo...?

V Univerzitetnem klubu borilnih veščin

Za dijake začetnike brezplačni september.

Za študente začetnike brezplačna vadba do 15.10.2008.

Urnik: http://sites.google.com/site/uniklub/

http://www.tepen.si/

UKBVplakatWEB.jpg

LETAK%20WEB%20VELIKI.jpg

FLAJER%20VELIKI.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ADMIN mi je zbrisou tole :) WHY?

A ni kul mulca poslat nekam kjer ma mesec zastonj zadevo...?

ker je oglaševanje ... in spet ti bo ... pa še na hladno te bo dal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne iščeš, še ne pomeni da ne udariš. V samoobrambi, seveda.

no, točno tako! :fight1:

Popravljeno . Popravil gregorgius
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ,če si med tistimi, k tepejo morš pazt, d se spravlaš sm na manjše pa mlajše od sebe hehe, tko kt jz :whistle: :evilgrin:

itak, drugače ni fora :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Js pa pravm da je od teh borilnih veščin dobr sam tajski boks, kar smo treniral, pa mogoče kak ju-jits.. Kdo za fajt? :D

vedno :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treneru kick box, res fajn treningi, na začetku sm pršu domu cel sfukan, prot konc treninga sm komi še stegnu roko, ker si na treningu bos v telovadnisi sm mel krvave podplate tam ko prsti začnejo ven rastit z noge res ni blo cool, takoj te učijo tehnike udarcev roka roka roka noga roka.... prvi mesec je res težek pol pa se mal utrdiš. Zdj nazimo bi se mal nazaj vrnu ker je res majka. Znanje uporabil pa samo enkrat pa še to mi je blo žal. drgač sm pa mirna dušca. sam včasih v šol me pa zagrabi da bi dvakrat boksnu enga, neki napad pm!

Popravljeno . Popravil ČIKO24
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah.. tak hinavsko zapališ koga če ti gre na živce ko ne pričakuje, pa ma en udarec prek dovolj :) Tajski boks idi raje, mate zaj v Celju, ko so prestavli iz Braslovč, tak da mi ne moremo, ker potem bi mi praktično ena ura na dan ostala frej... ne morm skombinirat z kurčevo šolo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej men ne gre noben na živce, sam dobim tak napad da bi udaru nekoga nekaj nevem, prime me,pa ponavad takrat ko sm dobre volje, nasmejan srečen nevem, preveč hormonov da se sprošča... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha lol :D No js nimam teh problemov :D Se pa najde tu pa tam kaka situacija ko me kdo neki razfuka, pa a bi ga pokno, samo raje ne, je pol preveč sranja z tem, tako da ponavadi pustim vse primeru in nej se jebejo dalje :D

Ker tak ko sm reko.. en udarc je dost... tak sm js prek čelade faso, pa še rokavice je mel on, pa so me samo še nesli in sm bil dobr za 2 dni :D

Drugače pa če boš treniral res.. tajski boks idi. Js bi če bi lahko, pa so prasci prestavl :\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!