Skoči na vsebino

Borilne veščine


devilish

Priporočene objave

Le glej, da jih ne boš razbil ko kante..... :naughty:

Hmmm :hmm: in koga naj bi razbil ko kante?? Ne izvajam te telovadbe z namenom pretepanja, je pa res, da sem nekajkrat pač moral uporabiti strokovne udarce - po službeni dolžnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ja, vem kko je to. Js trenutn nimam pogojev za trenirat ničesar. Nimamo nič pametnega, samo karate.. tega pa nočm :) Mam raje bolj na hard hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Mah ja, vem kko je to. Js trenutn nimam pogojev za trenirat ničesar. Nimamo nič pametnega, samo karate.. tega pa nočm :) Mam raje bolj na hard hehe

a bolj na hard..... si ti v pravi temi?.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejdi enkrat na trening pa zapros enga za en sparing, pa reč da bi rad bol na hard :D

Kerkol tak šport greš trenerat, po nekem času videš kje je prednost, kondicija, gibčnost itd... Pa uživat moraš v tem, ne sam da se mlateš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

na SAVATE - francoski boks in veščine mečevanja lahko pridete na Šolski center Ljubljana, VIČ

Aškerčeva 1

http://www.savatecenter.com

PON+SRE+ČET 18:30-20:00

aja pa dijaki tega šolskega centra imajo brezplačno vadbo

Popravljeno . Popravil BRUS-LI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
na SAVATE - francoski boks in veščine mečevanja lahko pridete na Šolski center Ljubljana, VIČ

Aškerčeva 1

http://www.savatecenter.com

PON+SRE+ČET 18:30-20:00

aja pa dijaki tega šolskega centra imajo brezplačno vadbo

domena je bla prej narobe :(

trenerke nimate slabe, moram rečt, tako da se priporočam za kakšen sparing... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Brezplačna tedna borilnih veščin za študentke in študente

Kaj: Tečaj

Kdaj: četrtek, 1. 10. 2009 ob 18:30

Kje: začetek: Šolski center Ljubljana

Vstopnina: brezplačno

Brezplačni tečaj borilnih veščin od 1. 10. 2009 - 15. 10. 2009

Univerzitetni klub borilnih veščin v oktobru začenja z brezplačnima tednoma odprtih vrat za vse študentke in študente. Ti se bodo lahko na brezplačnem tečaju pobliže spoznali z osnovnimi tehnikami borilnih veščin savate, kikboks, K1, samoobramba, mečevanje.

Treningi: O.Š. Bičevje (Splitska u. 13, Vič): PON 17:30-19:00 ali 20:30-22:00, SRE 18:00-19:30 ali 20:30-22:00

O.Š. Hinko Smrekar (Gorazdova u. 16) TOR: 20:00-21:30, ČET 20:30-22:00

Šolski center Ljubljana (Aškerčeva u. 1) PON 18:30-20:00, ČET 18:30-20:00

Prvi trening bo na Šolskem centru Ljubljana na Viču, Aškerčeva 1 (nasproti Filozofske fakultete) ob 18:30 uri v četrtek 1. oktobra 2009.

Lokacije: Vič, Šiška, Center INFO: http://www.TEPEN.si mob: 040-48-48-48 ali 041-752-734 , email: uniklub@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Vapotek jih grema vse spotret ko suho dračje?

Seveda lahko prideta spotret. Vsak torek v boksarski klub. Mašina, če si preveč obutljiv bomo dali na rokavice malo vate.trance_25_naughty.gif Aja pa plavi pas si zraven vzami - mogoče ti bo kaj pomagal-worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smej se, dokler se lahko ...

Sem prebral tvoje poste za nazaj in sem videl da si res pravi kravarist z plavim pasom. HA HA HA HAtrance_21_laughing1.gif

Pa menda mi ja ne uradno groziš?trance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa menda mi ja ne uradno groziš?

Jaz nikoli ne grozim.

Lahk ti pa čist uradno napišem, da se mi zdiš navadn prenapihnjen butl ...

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nikoli ne grozim.

Lahk ti pa čist uradno napišem, da se mi zdiš navadn prenapihnjen butl ...

Zate ja. Medtem ko ti lahko povem da ima takšno mnenje o tebi vsaj 70% uporabnikov tega foruma kateri vidijo kakšne kozlarije pišeš. Sodeluješ na takšnih temah o katerih pojma nimaš, nekaj prebereš na internetu i že pametuješ. Pa saj ti ni za zamerit takšen pač si.trance_28_offtopic.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zate ja. Medtem ko ti lahko povem da ima takšno mnenje o tebi vsaj 70% uporabnikov tega foruma kateri vidijo kakšne kozlarije pišeš. Sodeluješ na takšnih temah o katerih pojma nimaš, nekaj prebereš na internetu i že pametuješ. Pa saj ti ni za zamerit takšen pač si.trance_28_offtopic.gif

Ja, najdi si uteho v čredi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem.. vsaj mislim.. kaj pa ti praviš? :krneki:

jaz pa pravim da o karateju nimaš pojma, ker drugače ne bi blefiral s takimi izjavami... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm treniral to 7 let,pa ni to to:)

edina verzija karateja ki je dobr je kjokušinkaj(nevem kak se prou napise), ostalo je pa bol tko,na dotik winkiss.gif

ti si tudi biser... verjetno si po 8 letih šole isto rekel...:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!