Skoči na vsebino

Borilne veščine


devilish

Priporočene objave

Eto, jst pa tuki hodm http://www.sousport.si/default.cfm?Jezik=Si&Kat=0223

Trening je 2 krat na tedn (lahko hodiš tudi 4 krat na tedn, če se ti da). Dobil boš kondicijo, hitrost, moč.... Jst sm navdušen in mi je zelo škoda, da nism začel tega prakticirat že prej. Vpis pa je spet na začetku februarja. Fino pa mi je tut to, da so treningi v centru LJ.

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto, jst pa tuki hodm http://www.sousport.si/default.cfm?Jezik=Si&Kat=0223

Trening je 2 krat na tedn (lahko hodiš tudi 4 krat na tedn, če se ti da). Dobil boš kondicijo, hitrost, moč.... Jst sm navdušen in mi je zelo škoda, da nism začel tega prakticirat že prej. Vpis pa je spet na začetku februarja. Fino pa mi je tut to, da so treningi v centru LJ.

Vse OK, samo cena :eek: pri nas je za Kickbox 37 ojrof, pa imamo zraven še možnost savne, fitnesa inu squasha :grim Črt je ZAKON

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

37 ojrov za kolk ur treninga?

Če imaš čas, lahko tudi vsak dan (kot naši tekmovalci). Osebno se pa poslužujem 3 treningov po eno uro (ogrevanje ni ušteto). :yes:

Aja, pa še to: študenti imajo še cenejše .)

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš čas, lahko tudi vsak dan (kot naši tekmovalci). Osebno se pa poslužujem 3 treningov po eno uro (ogrevanje ni ušteto). :yes:

Aja, pa še to: študenti imajo še cenejše .)

Ja to že ampak kuk dolgo..na mesc/na pol leta/na let znese teh 38 ojrov?? Mi plačamo za mislim da 4 mesece/90ojrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je v našem klubu plačaš 38 (jebemtiznakzaeuro)

zraven maš všteto savno 2 tedensko in pa squash enkrat tedensko.

In pa še uporabo fitnesa - za ogrevanje seveda.

To je znesek ki ga plačaš za en mesec. Treningi so po 3x na teden (začetniki tor, čet, ned) po eno uro (brez ogrevanja in raztegovanja)

Sem treniral že karate 4 leta in pa aikido par mesecev, pa moram rečt da je kickbox veliko bolj zanimiv, tudi zato, ker se vaje delajo ob muziki.

Pa še trener je zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sej pr nas tut lahk plačuješ na mesc. Če hodiš dvakrat na tedn je 25ojrov/mesc, če pa hodiš 4 krat na tedn je pa 30ojrov/mesc. Sam je pa tut res, da ni fitnesa nit tušov :blink: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kickbox je kar zanimiv ja. Muay Thai pa še bolj, sploh pa sparingi :fight1:. Napram karateju je to vse hujše in zato dosti bolj zanimivo. Tudi jaz sem treniral Shotokan karate (samo nekaj mesecev) pa se mi je zdel da hodm tja bolj molt ko pa kaj druzga. Morda je to samo začetni vtis, ne vem, vem pa da kickboxerske veščine sigurno prevljadujejo nad karatejem (sploh uporaba gardov in stavov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo imate orgarnizirano, tukaj pri nas v Kopru je orgarnizacija Juda klub Koper super speljana. Treningi so 5x na teden plačaš pa 13€ na mesec. Na treningih je zelo lepo, prvo leto ali dve se je taka muka ker se moraš navadit tempa kar je zelo hud. Govorim za razred mlajši člani, člani in veterani skupaj.

Sam sem član tega kluba že 10 let je pa zares super.

Aja za nazaj odgovor, nekdo je omenil da bi potreboval to zaradi nekakšne obrambe pred čefurji. Ko so že omenili imajo fantje prou, najraje se umakni pa ga inteligentno, drugače zafrkni.

Sodniki pa niso tako hudi, če vidijo da zares nisi biu kriv in je bilo le v samo obrambi potem pa je le opomin.

To pa vem z lastnih izkušenj, ko pred kakim letom, ko klapa čefurjev .. A to je že druga zgodba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodniki pa niso tako hudi, če vidijo da zares nisi biu kriv in je bilo le v samo obrambi potem pa je le opomin.

To pa vem z lastnih izkušenj, ko pred kakim letom, ko klapa čefurjev .. A to je že druga zgodba

Če je čefur le začel, pa je dobil take batine, da se 14 dni ni zbudil iz kome, potem pa se še 2 leti prevažal na vozičku so... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa vem z lastnih izkušenj, ko pred kakim letom, ko klapa čefurjev .. A to je že druga zgodba

Sej mamo cajt... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je čefur le začel, pa je dobil take batine, da se 14 dni ni zbudil iz kome, potem pa se še 2 leti prevažal na vozičku so... :kva2:

Hrabrost je ena boljših značajski lastnosti in jaz spoštujem vsakega, ki jo ima. Problem pri čefurjih pa je, da so zmeraj v skupini in v glavnem oboroženi. Zato včasih tudi borilne veščine ne pomagajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm kaj pa če te napade skupina slovencev z noži ipd.?

Ista zgodba. Le da nož ni slovenska avtohtona manira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerska ikebana rings a bell? :D

Tudi štajerska Ikebana ni več takšna kot nekoč. Včasih so te "napikali" z nože, danes s kroglami. Ista sladica, drugi nadev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je v našem klubu plačaš 38 (jebemtiznakzaeuro)

€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€

evo jih, 38 eurosov... dobiš ga z AltGr + E.

Hm kaj pa če te napade skupina slovencev z noži ipd.?

potegnem zložljivo katano in nekaj šurikenov, pa je stvar rešena

druga varianta pa je - sprobam superge, če res držijo dobro v ovinkih pri 35 km/h :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€

evo jih, 38 eurosov... dobiš ga z AltGr + E.

potegnem zložljivo katano in nekaj šurikenov, pa je stvar rešena

druga varianta pa je - sprobam superge, če res držijo dobro v ovinkih pri 35 km/h :D

Vsak čast. Dobri opciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam, da je naslov BORILNE pa so vsi pr čefurjih oz mnenjih o pretepu itd..... TEMPERAMENTI :BUA:

Tema je tudi za lepoto to vrstnih špotov in tradicij, ki so se stoletja in stoletja formirale, da so dobile to ime obliko in funkcionalnost!

SHAME ON YOU ALL :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALL[

All? Pa ne morš nas vse v isti koš metat :headbang: Lahko nas pa v isti ring, da se pokaže znanje in iz kakšnega testa smo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

All? Pa ne morš nas vse v isti koš metat :headbang: Lahko nas pa v isti ring, da se pokaže znanje in iz kakšnega testa smo :naughty:

RESPECT :worship:

Ne vse sam ni se mi dalo citirat vsaj zadnjih par POST-ov k je bilo nabijanje kot vedno!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!